Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

Pozdravujem RNG
z iherbu chcem zakupit „berberin". Porad mi prosim, konkretne ktory zakupit, aby som zas dajaku "somarinu" neobjednal, ako to mam ja vo zvyku :-o))

janelan

RNG este vas poprosim o radu co sa tyka huby chaga ktory vyrobok je podla vas ucinny a v akom mnozstve(davkovani)objednavam z iherbu dakujem :)

Alex15

RNG, na svojej stranke maš napisané tieto antiviralne: zinok, selen, Lactobacilus Bulgaricus, aloe vera,
l-lysin, vitamin C, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej, collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal).

Len sa chcem uistiť, či su zoradené podla učinnosti zostupne alebo vzostupne t.j. či je najviac antiviralny zinok a selen alebo chaparal. Dakujem.

janelan

RGN takze ak uzivam umele hormony na stitnu zlazu a dala by som si popri tom aj jod neuskodilo by mi to??Samozrejme beriem selen,zinok, probiotika mikrovlakniny atd... momentalne aj protokol dr.berksona len jedine co neuzivam je jod pretoze mi ho lekar zakazal kvoli euthyroxu.A chcela som ta poprosit o to MGN_3 aky vyrobok je najkvalitnejsi okrem Biobranu?spominal si betaglukany ale ja sa v tych vyrobkoch nevyznam je ich kvantum a objednavam stale z iherbu. Dakujem

PF2014

Aspoň napíšem zloženie, link nejde

Jedna tableta lieku VERSAN obsahuje 500 mg Biocell Collagen II

Pomocné látky: hydrolyzovaný kolagén typu II a matrix bielkovín chrupavky-minimálne 313,5 mg, glukozamínsulfát, keratinsulfát a ďalšie glykosaminoglykánová - minimálne 186,5 mg (z toho chondroitinsulfát - minimálne 100 mg a kyselina hyaluronová - minimálne 50 mg). Nič moc podľa mňa.

PF2014

Aj mi bolo jasné, že tie vitamíny nie sú silné, ani tie rôzne bylinné zložky nebudú vo veľkom množstve, ale je to jedna s tých lepších aj tak, aj keď tieto výživy sú príšerné drahé a mohli by to preplácať poisťovne.

Teraz u lekárov letí tento doplnok, aspoň mne ho ortopéd odporúčal, a zdá sa mi že aj iným tento Versan, ale podľa mňa je to čo beriem lepšie, ako toto

-odkaz odstránený-.

RNG

Nuz ak je to nejaka bakterialna infekcia, tak by citricidal v kokosovom oleji mohol pomoct. ked sa jedna o nejaku mykozu/plesen alebo kvasnu infekciu, na to treba dat do kokosaka oreganovy olej.
Odporucam ti brat mikrovlakniny a probiotika, lebo dobre osadene creva vyrobia hromady protilatok proti akejkolvek infekcii v tele, a dokonca aj na tele.

RNG

Rolex, slachy sa da vymakcit pouzitim DMSO, 70 az 90% Predavaju aj priamo gulkove aplikatory na to.
Ja som si raz vymakcil slachy na dlani, mal som carpalovy tunel, tj slachy mi tlacili na nervovy zvazok v strede na spodku dlane a zacal som stracat cit v prstoch.Mozno im to pomoze, kto vie.

Majka366

Dobré ránko, RNG,

chcela by som ťa poprosiť o radu. Už roky sa mi na dlaniach a na chodidlách zhruba v pravidelných intervaloch zlúpe takmer celá koža. Je to nepríjemné nielen kvôli tomu, že si to občas niekto všimne, ale aj preto, že to svrbí a ruky mám ako brúsny papier. Spočiatku sa objavia melé bubliky, ktoré sa potom rozširujú a odumreté vrsty si musím jednoducho strhnúť. Postupne sa mi koža opäť obnoví, opäť zostárne, stvrdne a znova. Pamätám si, že ako malé dievčatko som to mala len na bruškách prstov, no postupne sa to šírilo a dnes to mám nielen na celej spodnej strane rúk, ale prechádza to aj na vrchnú časť. Prestáva ma to baviť. Kedysi mi kožná predpísala Elocom, no nezabral. Žila som v zahraničí, kde som sa o to zaujímala znova. Tiež mi predpisali obdobne Elocon s tým, že ak nezaberie, pravdepodobne mám bacila v koži. Samozrejme, nezabral. Teraz už si nespomínam, či spomínali stafylo alebo streptokoka. Musí na to existovať liek, ponúkli mi liečbu za 700€, ale to si ja momentálne nemôžem dovoliť. Dočítala som sa tu o citricidale, tak sa chcem spýtať, či je možné, že by mi to mohlo pomôcť? Mám to skúsiť? Alebo mám radšej kúpiť prasiatko a vhadzovať do neho peniažky? :-)

Vopred ďakujem za radu a prajem pekný deň!
Majka

rolex

Dakujem pekne RNG, a este jeden problem, priatel roky trpi dupuitrenovou kontrakturou, niekolkokrat mu operovali na striedacku obe dlane, po 39 roku kazdy rok, aj jeho otcovi a bratovi... Existuje sposob ako zabranit rastu paslachy prosim? Dakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk