Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

claire, vsetky neziaduce/nefunkcne utvary v tele sa casto daju odstranit enzymami. Tvoria sa akoby "smetiska" z latok, co telo nevie poriadne pre nedostastok enzymov vylucit normalnymi cestami.
Takze odporucam enzteicky pokrute enzymi, ako napr pancreatine z firmy Solgar, tiez aj enzymy vytvarajuce jod a selen

RNG

PF 2014, co sa tyka klboveho zlozenia je to velmi dobre, ale tie ine prisady su tam len na ukazku
Ked chces naozaj brat antioxidanty, tak vitaminu C ma byt 3 gramy, vitaminu E 400 IU vitaminu D-3 2000 az 5000 IU, vytazku z hroznovych jadierok 200 mg atd.
No a je to daleko od lacneho

RNG

Rolex, 2 krat tyzdenne minimum lyzica praskoveho/granulatu lecitinu na cistenie ciev.Najdes to v domacej firme Vemica najlacnejsie.
Velka davka antioxidantov, napr v predoslom prispevku zo Swansonu oboje, Carotenoid comples aj Herbal menory complex, pripadne aj 200 mg vytazku z hroznovych semien(grape seed extract) na spruznenie ciev. Cievy sa daju rozsirit aj ovocim hlohu(ACE mechanizmus), Hawthorne, davka 2 az 5 gramov denne

RNG

Kajulka, betaglukany pracuju len pokial ich beries.
Antioxidanty nie su na zvysenie imunity, ale spomalenie starnutia, zlepsenie cirkulacie a podobne.
Zialbohu teoria, ze je jedna "zazracna" pilulka, co vsetko vyriesi neplati
Doplnat si treba vselico, podla potreby.
Z antioxidantov su osobitne dostat rozne, napr Swanson ma Full Spectrum Carotenoid complex, kde ma bohatu davku roznych karotenoidov, a maju aj kombinaciu vinpocetinu, huperzinu a glingkolidov pod menom Herbal Memory complex.

claire

Dobry den RNG, chcela by som sa spytat, ci mi viete nieco odporucit na polypy na zlcniku. Zatial su velmi male, o pol roka mam prist na kontrolu a ak tam stale budu, vyberu mi cely zlcnik. Lekar povedal, ze vznikaju zo zlej zivotospravy a stresu. Stres zmiernim, ale co s tou stravou? Je nieco co zabera? Velka vdaka vopred.

PF2014

Beriem momentálne túto zmes na kĺby, chcel som sa spýtať, ako sa ti to pozdáva? Už som to mal raz kúpené a bol som celkom spokojný. Teda čo si myslíš o tom zložení.

www.biotechusa.sk

rolex

Ahoj RNG, mama ma strasne opuchnute nohy, nedaju sa rozmasirovat ostavaju opuchnute. Lekarka tvrdi ze ma zanesene zuzene cievy. Mama ma z toho silne bolesti niekedy sa v noci zobudi na bolest a trpnutie noh. Ma 73 rokov a aj nadvahu, suvisi to s nohami, zle sa jej chodi, viem ze by jej pomohol iny sport ale nevie plavat ani bicyklovat. Hlavne potrebujeme vyriesit tie cievy. Prosim, co by si jej odporucil? Dakujem pekne.

kajulka6

RNG a oplati sa teda zacat s tym Aloe vera, teda ze si dam nejaku polrocnu kuru,uz ked do toho investujem tak ci budem budem menej chora, to aloe je vlastne hlavne na to aby si clovek zvysil imunitu,ze? Nespravi mi tuto sluzbu aj betaglukan alebo tie antioxidanty?
A spomynal si antioxidanty-vytazky z ovocia,zimozele,machu,caju a atd je nejaky produkt ktory tieto vytazky obsahuje?
Hlavne , co tu casto spominam po mene su rastlinne farbiva, carotenoidy, vytazok z hroznovych semien(proantokyanidy), z bilberry(antokyanidy), vinpocetin zo zimozelene, huperzin A z machu, polyfenoly z listov, najma cajove vytazky, tiez resveratrol a samozrejme spomenute vitaminy a ALA, co je univerzalny antioxidant(vovo aj tukovo rozpustny) a regeneruje aj ine vycerpane antioxidanty, Inac aj telo samotne si ho vyraba, ale len v malych mnozstvach, preto je dobre si ho doplnat. Dakujem za odpoved

RNG

Je viacero mineralov co absorbuju toxiny, zeleny il je jeden z najslabsich , aktivne uhlie a zeolity, najma tekute zeolity su najucinnejsie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk