Otázky na RNG

RNG

Alex , chaparal je najsilnejsi, ale aj to zavisi samozrejme od davok. Napr ja osobne pri podozreni viralnehom utoku pouzivam kazdu hodinu 1 gram esteru C, co je besna davka, ale mne to zaberie vyborne aj samo o sebe. Ale normalne beriem len 3 gramy a to nepotlaci virusy dostatocne, tj ovela menej, nez chaparal.

RNG

Janelan, jod a selen podporuju cinnost stitnej zlazy aj inych hormonalnych zliaz, a okrem toho sa podielaju aj na vyrobe roznych enzymov.
Euthyrox je len neaktivny hormon T-4, a aj to len vlastne umely, nie celkom taky isty, ako produkuje stitna zlaza.
Zakazovat brat potrebne mineraly na cinnost tela je velmi nerozumne.
Na betagluikany pozxri napr vyrobok firmy NOW foods, Beta-glucan with imune enhancer, kde mas 250 mg betaglukanov v kazdej tablete, plus arabinogalactany, mikrovlakninu podporujucu probiotika a tym imunitu celkove.

RNG

PF, uprimne povedane, obycajna lacna zelatina a povedzme bromelain by boli na to lepsie a prirodzenejsie, nez izolaty.To je aspon moj nazor, lebo v zelatine najdes pestru zmes klbovych materialov, tj najma roznych mucosacharidov a inych zloziek
Ja osobne sa snazim kupovat masove vyrobky s hromadou sliach a chrupaviek, to zena v tlakovom hrnco velmi do makka uvari a tak dostanem vsetky potrebne latky na klby v prirodnom stave a zlozeni. Oblubujem, udene paprcky

Majka366

Ďakujem za odpoveď,

moje črevá majú čo robiť už len s tým, aby strávili, čo zjem, lebo nemôžem ani mlieko ani múku a až taký pozor, že by som to úplne vôbec neprijímala v potrave, si nedávam.

Ešte som sa na to popýtala, tá kúra, ktorú mi ponúkli, je liek, ktorý sa volá Toctino a účinná látka je Alitretinoin. Náhodou nejaký lacnejší ekvivalent by som na slovenskom trhu nenašla? Ak nie, tak mám teda skúsiť citricidal? Mykoza to pravdepodobne nebude, keďže mi krémy na ňu nezabrali.

Ďakujem a inak ma teší vidieť, že nie som jediná, ktorá je ešte o 3 ráno hore :-D

orol

Pozdravujem RNG
z iherbu chcem zakupit „berberin". Porad mi prosim, konkretne ktory zakupit, aby som zas dajaku "somarinu" neobjednal, ako to mam ja vo zvyku :-o))

janelan

RNG este vas poprosim o radu co sa tyka huby chaga ktory vyrobok je podla vas ucinny a v akom mnozstve(davkovani)objednavam z iherbu dakujem :)

Alex15

RNG, na svojej stranke maš napisané tieto antiviralne: zinok, selen, Lactobacilus Bulgaricus, aloe vera,
l-lysin, vitamin C, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej, collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal).

Len sa chcem uistiť, či su zoradené podla učinnosti zostupne alebo vzostupne t.j. či je najviac antiviralny zinok a selen alebo chaparal. Dakujem.

janelan

RGN takze ak uzivam umele hormony na stitnu zlazu a dala by som si popri tom aj jod neuskodilo by mi to??Samozrejme beriem selen,zinok, probiotika mikrovlakniny atd... momentalne aj protokol dr.berksona len jedine co neuzivam je jod pretoze mi ho lekar zakazal kvoli euthyroxu.A chcela som ta poprosit o to MGN_3 aky vyrobok je najkvalitnejsi okrem Biobranu?spominal si betaglukany ale ja sa v tych vyrobkoch nevyznam je ich kvantum a objednavam stale z iherbu. Dakujem

PF2014

Aspoň napíšem zloženie, link nejde

Jedna tableta lieku VERSAN obsahuje 500 mg Biocell Collagen II

Pomocné látky: hydrolyzovaný kolagén typu II a matrix bielkovín chrupavky-minimálne 313,5 mg, glukozamínsulfát, keratinsulfát a ďalšie glykosaminoglykánová - minimálne 186,5 mg (z toho chondroitinsulfát - minimálne 100 mg a kyselina hyaluronová - minimálne 50 mg). Nič moc podľa mňa.

PF2014

Aj mi bolo jasné, že tie vitamíny nie sú silné, ani tie rôzne bylinné zložky nebudú vo veľkom množstve, ale je to jedna s tých lepších aj tak, aj keď tieto výživy sú príšerné drahé a mohli by to preplácať poisťovne.

Teraz u lekárov letí tento doplnok, aspoň mne ho ortopéd odporúčal, a zdá sa mi že aj iným tento Versan, ale podľa mňa je to čo beriem lepšie, ako toto

-odkaz odstránený-.