Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

Chcel by som vedieť, či je niektoré s týchto vitamínov zobrať nárazovo, teda že nebudem to brať denne, ale zoberiem naraz takú dávku, ako by som zobral denne za 2týždňe. Napr. Vitamin D, zinok, selen, vitamín C, či by som sa predávkoval?

anushka

Dobry den. Prosim,ako funguje v tele Ester C, oproti kyseline askorbovej.Ci ma vyznam oproti velkemu cenovemu rozdielu.dakujem

aka23

pre RNG: Pekny den, objednavala som teraz z iherbu takto:
Vitamin B12 Methylcobalamin, 5,000 mcg, 30 Chewable Tablets v akcii za $2.95
Best NAC Detox Regulators, 60 Veggie Caps
$5.18
High Absorption Magnesium, 100% Chelated, 240 Tablets
za $17.99. Toto chelatovane magnézium som si vybrala dobre? Tú B12 chcem dať dcére, ktorá je vegetariánka a tiež jej chcem dať NAC, lebo máva často nádchy a virózy.. S magnéziom máme problém všetci, kŕče svalov, stresy..atď- Mňa stále trápia aj hrče pod lopatkami, nedokrvené miesta, ktoré sa ohlasujú bolesťou..
Teraz som si čítala o spiruline..
ja na jar v kuse tlačím mladú cibuľku aj s vňaťou, dávam všade veľa zelených vňatí a jeme veľa hlávkového šalátu, všetko z vlastnej záhrady..to nezlepší vstrebávanie?
ďakujem za odpoveď

RNG

Zaskrt a polio boli definitivne znizene ockovanim, tetanus je vec minulosti, casto nie je v malom state ako Slovensko za rok ani jeden pripad registrovany a ked sa vyskytne a je vcas diagnozovany, je to maly problem dnesnymi antibiotikami vynicit.
Osobne nie som extra za ockovania v sucasnosti, ked sa snazia do deti napchat v prvych 18 mesiacoch v USA az 56 roznych vakcin, niektorych az penta a hexa valentnych, tj 5 az 6 roznych dokopy, co podstatne viac dieta napadne a zamori a mnohe su doslova zbytocne a len skodlive.
Osobne som velmi proti kombinovanym stepeniam.
Pozor na konzervanty vo vakcinach, odmietni take, co maju v sebe konzervant thimerosal(51 % ortuti na vahu) alebo hlinnik/aluminum lebo tieto oba su neurotoxiny, tj nicia neurony v hlave deti.
Lekari tlaci priskore ockovania deti, ked este nemaju poriadne vyvinuty imunitny system a preto skody, co vakciny pachaju a co lekari tvrdohlavo nechcu priznat su o to vacsie.
A znacna cast dnesnych vakcin je vyrabana genetickou modifikaciou roznych mikrobov a substratov, tj dostasnes do telas priamo do krvi geneticky modifikovane materialy. Ked ludia odmietaju geneticky modifikovane potraviny, tak pre co by mali dostavat rovno do krvi geneticky modifikovane materialy?!?

Tirolerin

Ahoj Rng.
Moja dcerka bude mat zachvilku polroka a doktorka ma stale lame s ockovanim. Aky mas nato nazor? Ockovat ci neockovat? Zatial som nedala. Jedine co mi nahana strach je zaskrt, polio a tetanus. Nad ostatnym ani neuvazujem. Len tieto choroby mi trosku nahanaju strach a spochybnuju moje rozhodnutie neockovat. Dakujem za tvoj nazor k tejto tematike.

RNG

Diaminoxidaza rozklada niektore bielkoviny, ktore nase telo nevie poriadne inac spracovat a su to najma bielkoviny z roznych kvasnych a hnilobnych procesov.
Samozrejme, ked ti ho telo nevydava dost, tak ti niektore tie bielkoviny, ktore funguju drazdivo ako histaminy, zamoria telo. A je dobre sa takym potravinam alebo vyhybat alebo brat doplnok takeho enzymu s nimi.Je na trhu pod menom Daosin alebo Histame.
Ak ho nebudes brat, tak sa snaz vyhnut kvasenym potravinam, kvasniciam, sampanskemu a podobne./ A jedz co najcestvejsie potraviny, lebo casom sa tieto kazia posobenim kvasnych a hnilobnycy bakterii takze sa v nich zvysuje hladina tych potravinovych histaminov.

RNG

Lolina, Bolo to adresovane samozrejme na teba, viac na rozne problemy alternativne najdes na rng.nazory.eu a uz spomenutom fore
Tam najdes vselico vysvetlene, aj aki lekari s tym prisli a tie rozne doplnky pouzivaju.
Aspon nieco:
yam jepakoren, ktori rastie najma v Mexiku a ktory pouzivaju indiani bezne ako prilohu k jedlu uz tisicrocia.
DIM je vytazok z kapustovin, ktory znizuje skodlive hladiny estrogenu a progesteronu. Je aj silne protirakovinny a preto sa odporuca pouzuivat pri cystach, aby sa tieto nezmenili na rakovinne zdroje.
Doma je znamy vytazok Indonal, co je I3C , ktory sa ale v tele meni na ucinny DIM. Ale ta premena nie je u kazdeho rovnaka, preto miesto odporucania indonalu(I3C) odporucam ovela ucinnejsi DIM, v davke 2 x 100 mg
Viac v uvedenych strankach a fore.

lolina10

pre RNG - ešte jednu otázku?..pred polrokom mi zistili HIT - histaminovu intoleranciu, je to vraj porucha enzýmu diaminooxidázy, neviem, či ste o tom počuli...to je v podstate tiež enzým, nemôže to mať vplyv na tie cysty, kedže hovoríte, že to môže byť spoločné aj s poruchou enzýmu?

lolina10

Pre RNG - Dakujem za odpoved. Neviem, ale teraz, či tie stránky čo ste uviedli konkrétne: Swansonvitamins.com puritan.com, iherb.com,rng.jecool.net bola odpoved na tie moje cysty?...lebo viacero ludí tu dáva otázky, tak neviem, či to bola odpoved konkrétne pre mna, odkial si môžem objednat ten jod a enzýmy. Je to tak, tu sa dá jod a enzýmy objednat??

Kde si môžem kupiť ten yam a DIM?..čo to vlastne je?...k čomu to slúži?..môžme byť viacej konkrétna?..som rada, ze ste mi odpovedali, len nejak som z toho pomýlená, že kde to treba kupiť a čo konkrétne?..budem rada, ak mi napísete, konkrétny výrobok a stranku, kde a kedy sa to dá objednat. Naozaj mi na tom záleží.

A ešte by som chcela od Vás počuť, že či, ak si to aj objednám, lebo naozaj nepoznám tieto výrobky, či je to overené?..kde sa to dá overiť, či to ludom naozaj pomohlo?..su nejaké recenzie na to?..a ako dlho to treba uživať, aby to pomohlo?...Ak by sa dalo zavolať Vám, pomohlo by mi to pri komunikácii, lebo sa chcem popýtať trocha toho viacej ohladne tohto

RNG

Na internete je plno obchodov, kde si mozes rozne doplnky objednat, lebo na Slovensku a vcseobecne v Europe je dost maly vyber a privysoke ceny. Ja pouzivam najma Swansonvitamins.com puritan.com a pre Slovakov na Slovensku najlacnejsie postovne je z iherb.com
Konkretne vyrobky sa na tomto fore nemozu uvadzat, lebo by to bola nedovolena reklama. Ale nie kazde forum to zakazuje, napr na rng.jecool.net mi administrator dovoluje uvadzat konkretne vyrobky, vybrane s ohladom na obsah ucinnych latok a cenu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk