Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

www.rexvox.com

Som zvedavy ako rychlo to z internetu zmizne.

RNG

Vzdusne alergie vedu k zahlieneniu, co dava podu [pre rozne mikroby, zo ziju z hlienov a tie poskodia pluca. Na vzdusne alergie pomaha najma quercitin a bromelain, rozne nakazy treba adresovat co najskor a odhlienovat treba serrpapeptazou a oreganovym olejom Poskodenen pluca sa daju po potlaceni infekcii a odhlieneni v nich regenorvat adaptogenom cordycepsom.

RNG

Kajulka, v mojej generacii proakticky som nepoznal nikoho v triede, co by mal astmu, potravijnove alebo vzdusne alergie silne. Nanajvys to bola tzv senna nadcha

.Za poslednych 60 rokov ale pribudlo hromada ockovani, tj do tela deti dostavaju hromady roznych skodlivych latok a zamoreni, co sa zrejme musi odrazit niekde

kajulka6

Dobre RNG takze na vzdusne alergie staci quercetin alebo odporucas kombinaciu quercetin a bromelain.

Ak ma dieta astmu tam co odporucas brat? Tam asi tiez nieco protizapalove...

A Rng nevies preco je taky velky vyskyt astmy u deti, zacina sa to okolo 5 roku zivota. Co je spustac? Ja a ani moj muz nie sme alergici ani astmatici a nas syn ma nabeh na oboje. Neverim na tie hygienicke teorie ze ak dieta zije v sterilite tak ma astmu a alergie. Ved kto zije v sterilnom prostredi. Ja som cistotna ale ved bakterie ziju okolo nas tomu sa neda vyhnut. Jasne ze dieta som nenechala hrabat sa kade tade po vonku a olizovat si prsty. Asi som mala podla vedcov by asi nemal astmu. Ty si co o tom myslis, citas inu literaturu snad mi povies inu teoriu co je za tym. Velka vdaka ti RNG

RNG

PF, je to tvoje telo, a nepatri lekarom, tj ked ti nieco nerobi dobre, tak to neber a kasli na ich reci.

V prirode je dostatok roznych neskodnych materialov, ovela viac, ako je dokopy chemickych patentopvanych liekov a mnohe su dokonca ucinnejsie ako lieky a zaroven bez skodlivyc postrannych ucinkov a najma navykovosti.

Zialbohu, o tom sa od beznych lekarov nedozvies, ale existuje mala skupina, co sa s nimi zaobera a tuto sa tu snazim aspon ciastocne reprezentovat.

Najma aby mal clovek vyber a nebol nuteny za kazdu cenu brat len skodlive patentovane farmaceuticke chemikalie.

PF2014

Proste keď zoberiem risperidon, tak pocítim po hodine asi silnú úzkosť, intenzívne zosilnenie depresie a sú to stavy, že by si najradšej niekedy ani nebol, proste ako keby si prešiel so strednej depresie behom hodiny do veľmi ťažkej, len čím to nahradiť, aby som nemal abstinenčné príznaky.

PF2014

RNG, netuším, prečo ani sám beriem risperidon a beriem ho asi od roku 2010, nakoľko sa tento liek užíva pri psychózach a schizofréniach, ktorá mi už bola veľa krát vylúčená a nie je po nej ani stopy, mám akurát určité problémy s poruchou osobnosti, možno preto to beriem, inak ani ja sám nevidím dôvod, prečo by som to mal brať, lebo jednak mi to fyzicky nerobí dobre a psychicky ešte viac zle. Doktorom som to samozrejme zbytočne hovoril, keď som povedal, že som si to znížil o 0,5 mg nižšie, lebo mi to zle robí,tak sa hneď do mňa obuli, že nespolupracujem a podobne, ale to, ako mi je z toho zle ich nezaujíma, mal som chuť dať nejaký úder tej doktorke, keby vedela, aké stavy z toho mám. Ale to je klasika, keď to nezažili a nevedia, čo to spôsobuje.

RNG

Risepra/risperdale/risperidone by som rozhodne nebral, lebo ma privela vaznych bocnych neziaducich ucinkov.

www.ncbi.nlm.nih.gov

Naviac je to antipsychoticka navykova droga, takze na co ju beries?

RNG

PF, na spanie je melatonin a rozne byliny, ako chmel, valerian, scutelaria, phelodendron, L-theanine a podobne. Najdes ich zmesy pod "sleep formula"

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk