Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Na regeneraciu a spruznenie cievnych stien treba vitamin C, bioflavonoidy a antioxidanty.
Na cistenie ciev treba lecitin.
Toto vsetko odporucam pouzivat kazdemu, aj ked nema ziadne problemy, lebo je to dobra prevencia.
Na riedenie krvi odporucam nattokinasu, serrapaptazu alebo lumbrokinazu. Tieto fibrinolyticke enzymy BEZPECNE riedia krv (na rozdiel od heparinu, coumadinu alebo warfarinu) a naviac ROZBIJAJU KRVNE ZRAZENINY ako fibriny na stenach ciev a tromby, co menovane lieky tak isto nedokazu.
Bolesti v nohach su casto zo zrazenin krvi v cievach, kde okolite tkanivo nedostava dost zivin a kyslika.
Na spevnenie vsetkych tkaniv v tele treba brat najma vitamin C v davkach az vyse 5 gramov denne, odporucam najma formu ester C s bioflavonoidmi, pripadne aj extra bioflavonoidy, ako rutin hesperidin ale najma diosmin , povedzme 2 gramy denne. A brat aj L lysin, 2 gramy +, lebo tento podporuje tvorbu kolagenov, co su nosna konstrukcia vsetkych tkanin v tele, tj aj na srdce aj na vystelky ciev aj na svalstvo a rozne organy.
Zvonku na krcove zily pomaha krem s obsahom escinu, co je antioxidant vytazeny z pagastana konskeho. Niekedy ich nazyvaju "konska mast"
Ucinna mast/krem obsahuje okolo 1% escinu.

andrea.vislock

Dobry den, pan RNG. Uz ste mi velakrat poradili, preto sa na Vas opat obraciam s prosbou o radu.
Moja babka (76r) ma obrovske bolesti v nohach, opisuje to, akoby ju boleli cievy a zily. Ma obrovske problemy s chodenim. Castokrat jej l en tak z nicoho nic praskne cievka na ruke alebo na nohe a potom to ma cele modre a bolave. Berie lieky na riedenie krvi a neviem, ake este (bola 3x operovana na srdce, ma vrodenu chybu, nieco s chlopnou) - neviem, ci to ma s tym nejaky suvis.
Co by jej pomohlo zmiernit bolesti? Ake masticky/vitaminy/procedury?
Dakujem velmi pekne za Vas cas a radu.

NINIKA

RNG,ďakujem za odpoveď.Tak snáď pri tom prevoze za 2 týždne budu baliky pri 20 st.teplote:).Prajem pekný deň.

RNG

Inac mnohe tzv autoimunne choroby sa daju liecit , lebo nie su dedicne ale nasledok roznych mikrobov a parazitov. A na to je dostatok prirodnych doplnkov.
Viac info o tom najdes cez google, kde uved moj nicok a slovo autoimunita.
Aj ja mam "autoimunnu" osteoartritidu a bojujemptroti nej uspesne extraktom z olivovych listov, a kvapkami samentom, coumanda a banderol. Lebo moja tzv "autoimunna" choroba je vlastne sposobena vnutrobunecnymi parazitmi, mykoplazmami, a mozna aj inymi mikrobami, ktore bezne lekari ani nepoznaju a toboz na ne nemaju metody na diagnozu alebo lieky.

RNG

lia 223, probiotika nase telo potrebuje stale, lebo nam pomahaju travit, vyrabaju rozne vitaminy a najma kopu obrannych latok. Kedze ich dnes nedostavame z jedlom dostatok, treba si ich doplnat a podporovat branim extra mikrovlaknin, cely zivot. Teda tu malicku kapsulku s obsahom menej, nez 100 mg probiotik treba rozmnozit na 1 kg, co su dobre osadene creva probiotikami.
Oni sa rozmnozuju aj sami, ked ich podporis mikrovlakninami, ale zakazdym ked mas hnacku alebo zoberies atb, ich znicis do velkej miery, takze si ich treba znova dosadit.
Ja ich dnes beriem mozno raz do tydna, a samozrejme vzdy po hnacke par dni.
Atb neberiem vobec uz 20 rokov, s vynimkou pobytu v nemocnici, kde mi ich davali pri operacii zlcnika, a tam som ich nemohol odmietnut, lebo by mi inac poistovna ucet nezaplatila(vyse sto tisic za 6 dni!!!)

lia223

Zdravim RNG,
chcem sa opytat ako dlho sa daju uživať probiotika na zvyšovanie imunity? prave som dobrala Healthy origins Probiotic 30 Billion CFU, 60 kapsli...mám si dať teraz pauzu či môžem pokračovať dalej? mám autoimunitne ochorenie
vdaka moc za radu

RNG

Ninka, oreganovy olej v enterickych kapsuliach ma mnohorocnu zivotnost. Probiotika, ked su tepelne a kyselinovo odolne maju zivotnost skladovane v teplote 20 stupnov tiez viacej mesiacov.

NINIKA

Dobrý deň,prosím RNG,ak by som objednávala cez iherb.com,aké poštovné mám potvdriť.To za doláre docestuje do 2 týždňov..V prípade,že chcem objednať oreganový olej,to nie je dlhá doba prevozu,aby sa prípravok neznehodnotil,platí to hlavne asi u probiotík...?.Ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk