Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

hobbnobs

Ahoj RNG. Môžem sa ťa niečo spýtať? Už je rok odkedy som posledný krát vzal Pervitín. A stále mám velmi zlú pamäť. Nemám žiadne emócie. Vpredu na hlave kde je prefrontálny kortex, mám divný pocit, také prázdno. Stratil som moju osobnosť, schopnosť sa tešiť, mať rád, atď. Tiež mám stavy depersonalizácie. Dá sa s tým niečo urobiť? ďakujem

orol

RNG – dakujem za tvoje erudovane rady, snahu a ochotu vzdy co najlepsie poradit a pomoct. Vsetko dobre Vam zelam !

RNG

Martin, nervy sa nedaju regenerovat, hoci telo vie vybudovat niekedy nahradne. Pochybujem ze to plati pre ocny nerv.
Ciastocne poskodene nervy sa ale daju regenerovat, v zmysle regeneracii nervoveho obalu, myelinu, ktory moze byt poskodeny mechanicky alebo napr virusami.

RNG

Januska 02, na zvysenie imunity je treba adresovat crevnu floru, tj brat mikrovlakniny a probiotika.Zislo by sa ti aj enzymaticke precistenie tela, zamorene telo sa slabsie brani.Mozno aj ten vytok je podmieneny nejakymi alergiami a nemusi to byt prave ten streptokok, ale rozne ine mikroby, ci uz kvasne alebo ine kultury.
Tam je zase prepojenie na crevnu floru, ktora je schopna mnohe infekcie kdekolvek v tele potlacit alebo ked je miesto probiotik zlozena z candid a plesni, tak situaciu podstatne zhorsit. Na celkove zvysenie imunity pomaha brat aj deficitne ziviny, kazdemu odporucam brat selen jod zinok, vitaminy C E a D-3

RNG

Orol, tinktura z brezovej pory obsahuje betulin, ktory je sice emulzifikator tukov, ale ani zdaleka noe tak ucinny, ako polievkova lyzica lecitinu.
Betulin je ale protirakovinny a antiviralny, a vyborna ochrana pecene

Martin.

Ahoj RNG, dá sa podľa teba zrakový nerv regenerovať alebo vieš mi povedať niečo o výskume v tejto oblasti? Ďakujem.

mamado

Dobrý deň RNG, znovu prosím o radu.
Môj syn má obojstranný zápal plúc. Nevyhli sme sa antibiotikám.
Dávam mu po obede cumlať probiotikum. Psylium - jednu lyžičku zmiešam vo vode a následne mu dávam ešte zapiť vodu alebo čaj. Nakoľko má problémy s pečeňou, rozdrvím sylibum a varím mu čaj.
Veľmi pekne prosím, stačí mu jedna čajová lyžička psylia ráno vypiť?
Každý deň zje jablko.
Protokol Dr. Berksona idem objednať cez IHERB.

Ďakujem moc.

JanuskaO2

Drahy RNG, vidim, ze sa naozaj vyznate a mate prehlad o roznych chorobach a problemoch. Ja som chcela len poradit, ale neviem ako nato. Zistili mi streptokoka v posve. Krv a dutiny su uplne ciste. Mam 54kg tak som uzivala Citricidal asi 26 kvapiek na liter- pitie a zhruba tolko isto na vyplachovanie rozdelene 2KRAT za den. Uz 15 rokov mi vychadza vytok takmer zeleno-zltej farby. Candida a ine bakterie su tam nie je, tie sa mi podarili odstranit Aloe vera. Neviem ci mam pit Citricidal, pretoze vsetko je ciste len posva nie.Najprv sa mi zdalo prvych 5 dni ze ten vytok prestava a je bledy, ale preslo asi po 10 dnoch znova zozelenel a z vlastnej skusenosti viem, ze to asi nezabralo. Uzivam este zeleny il na vycistenie criev a vecer probiotikum s jablkom. Este okrem tohoto problemu sa mi vyhadzovali strasne hrube vyrazky po tvari ako hrach-po cokoloade vzdy,kde mi bolo z krvi povedane o jemne znizenej imunite na ktorej sa snazim pracovat aj stravou, sportom. Ale na toho streptokoka, ktory je len v posve som bezradna, pretoze vobec ho lekari ani ja nevedia dostat von. \\aj on su bezradni. Vdaka za Vasu uzitocnu pracu.

orol

Srdecne Ta pozdravujem RNG

skoncil som 30- dnovu chelaciu s remineralizaciou (DTA + Bone strength + D-3 versus K-2 a otazka znie:

mam nadalej brat Bone strength + D-3 vesrsus K-2 este nejaky cas, alebo to uz nechat?

k lekarovi nejdem

P.s- inak zacal som teraz uzivat tinkt. z brez. kory na moje upchate cievy (mozno ich uz nemam upchate):-o))))

poprosim Ta o nazor, ci moze uzivanie tinkt. z bezovej kory eliminovat rizika infarktu atd, resp. co to robi v srdc. cievach atd...

RNG

Alex, ciastocna regeneracia je vzdy mozna.Ked si sktiabes hlavu, asi mas nejake kozne problemy, napr casto si umyvas vlasy silne odmastujucimi samponami a chlorovanou vodovodnou vodou, co ti kozu vysusi, popraska a nasadaju si tam rozne plesne/mykozy. Odporucam si na noc namastit hlavu kokosovym olejom a pouzivat detsky sampon len raz do tyzdna, maximalne, alebo umyvat hlavu vlaznou vodou bez samponov, ako to robim ja uz desatrocia.Zriedkavo pouzijem detsky sampon,este aj do neho si pridam kokosovy alebo olivovy olej. TYo iste tiez zriedka pouzijem na tvar a potom si ju okamzite natriem doma vyrobenym kremom, ktory ma zaklad kokosovyy olej, viac si mozes vygooglit pod mojim nickom a slovami prirodna kozmetika.
Svajciarski studenti pred par rokmi na rozne kozne problemy s uspechom, pouzivali zmes avokadoveho oleja(100 gramov) s vitaminom B-12( 50 mg cyanocobalamine)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk