Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

jojojo55

Dobry den RNG,
Nahodou som si nasiel na mandlach trochu hnisu. Na kazdej strane v jednej "dierke" bolo dokopy to mnozstvo velkosti spendlikovej hlavicky, co nie je vela, videl som uz rozne a horsie pripady na internete. Chcem sa spytat, ci je bezne ze ma clovek hnisu v malom mnozstve ??alebo je to IBA vtedy ked ma nejaku infekciu? Ide mi o to, ci to mam zacat riesit alebo sa nemam znepokojovat, v malom mnozstve je to bezne..

V pripade liecby: strieborna voda a ...? ( s citricidalom neuvazujem, neviem ten pravy zohnat) dakujem pekne

claire

Dobry den RNG, pred mesiacom ma zacali trapit bolesti brucha v pravom hypogastriu. Lekari sa po serii vysetreni (USG,CT) vyjadrili, ze sa jedna o zapaleny appendix alebo Morbus Crohn. Caka ma kolonoskopicke vysetrenie, co mozem podla Vas pre svoje creva dovtedy urobit? Uzivam Aloe Vera a Psyllium. Dakujem vopred

RNG

Maruska, na iherb.com ich maju plno, napr pozri na vyrobok firmy Source Naturals pod menom
Dairy tolerance enzymes, kde mas v kazdej kapsuli 3000 jednotiek Lactazy, tj enzymu na spracovanie mliecneho cukru a aj ine enzymy,
alebo na ovela silnejsi a samozrejme drahsi produkt firmy
Enzymedica, pod menom Lacto, Complete Dairy digestion, kde v kazdej kapsuli je 9500 jednotiek lactazy a plno inych zloziek.

Maruska9

kde by sme mohli prosim Vas dairy enzymes najst? skusala som iherb.com ale pod tymto nazvom som nenasla nic.

Dakujem krasne za rady.. pan RNG

RNG

Inac kazdemu odporucam si doplnit co mu chyba, na travenie, tj kyseliny, enzymy rozneho druhu(su vyborne aj na mlieko, pod nazvom Dairy enzymes a tak sa nemusi dieta vyhybat mliecnym vyrobkom a dokonca si od ich zamorenia moze telo vycistit)
a samozrejme mimkrovlakniny a kvalitne probiotika, co potrebuje kazdy na zdrave creva a imunitu.

RNG

Mamado, lagosa nie je chemikalia ale nazov farnaceutickeho lieku s doplnkom sylimarinom. Na pecen je najlepsi kompletny protokol dr Berksona, co zvysuje tok zlci a podporuje regeneraciu pecenovych buniek.Pozri si cez google pod mojim nickom a slovom pecen. Dnes je caste poskodenie pecene z roznych virusov, najma hepatitid a EBV(mononukleoza) kde zasadne odporucam si zvysovat viralnu imunitu, co dnes radim vlastne kazdemu a z casu na cas regenerovat pecen protokolom dr Berksona. Tj pomoct telu ju regenerovat, pecen sa totiz s trochou pomoci regeneruje velmi rychlo.Zriedenie zlce zaroven odplavi zlcove kamene aj "blato". Dolezite je pri tom a celkove brat dostatok mikrovlaknin, ktore tu extra zlc do seba nasiaknu a vynesu von z tela, inac sa reabsprbuje spat do krvi a telo ani pecen sa nevycistili.

RNG

Mariska 9, sojove mlieko obsahuje fytoestrogeny tj latky co pomylia hormonalne hladiny v tele. Je aj zaroven goitrogenne(porusenie cinnosti stitnej zlazy), tj ho rozhodne neodporucam ako nahradu kravskeho. Je plno inych orechov a semien, z ktorych sa da urobit nieco na nahradu mlieka, nemusi to byt prave soja.

RNG

Olivia 7, pala je dosledok toho, ze kvasne plyny v zaludku nasilne natlacia jedlo zo zaludka do pazeraku. A to sa moze udiat len pri NEDOSTATKY zaludocnych kyselin.
Odkedy si doplnam zaludocne kyseliny s vacsim jedlom a neriedim si ich po jedle pitim, nepoznam slovo pala.

RNG

le ella, tu ti mozem poskytnut len osobny nazor, , ze miestne pouzivane latky sa dostavaju celkove do tela len minimalne.Tj nevidim dovod na ocne kvapky kolidujuce zo systemickym HAK.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk