Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

PF 2014, ked si pozries vsetky s tych liekov, co vselico mozu sposobovat sami o sebe a predstavis si, co mozu sposobovat v roznych kombinaciach naviac, co sami o sebe nesposobia, tak sa nediv, ze nakoniec na ne ludia musia doplatit.
Preto sa snazim jednotlive nahradit neskodnymi potravinovymi doplnkami, co maju rovnaku ucinnost ale nie skodlivost.

ni-ka

tie lieky co berie starka su na srdce, na tlak, na depresie, na cholesterol, na zily, na riedenie krvi a na odvodnenie berie az dva druhy-furon aj verospiron...a ano,novalgin je od bolesti...

PF2014

Minule som písal o tom, že starka berie vyše 10 druhov liekov, podarilo sa mi zistiť, čo presne, čo si myslíš o tých kombináciách? Neviem presne, čo je na čo, a tuším, sú tam aj lieky od bolesti, čo sa berú len občas, ale toto všetko mala starka pri sebe. A býva jej dosť často zle, že ako to domixovali vlastne. Tie lieky - Digoxin/ Corvaton/ Warfarin/ Trittico/ Tulip/ Trimetazidin/ Furon/ Novalgin/ Verospiron/ Prenessa/ Detralex.

RNG

Lenka, NAC(2 x 500 az 1200 mg) a serrapeptaza(3 x 120 000 IU odhlienuju a adaptopgen cordyceps (2 az 5 gramov) pomaha regenerovat

RNG

maruska, vysoke aslo znamena streptopkoovu infekciu v tele aktivnu. Na sreptpkoky je velmi ucinne pit roztok citricidalu, najma ked zozenies pravy citricidal co ma napisane na flaske, ze obsahjje quaternialne zluceniny, nie len polyfenoly.
A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, tiez doplnok selenu jodu , zinku, vitaminov C E D-3

RNG

Lenka, ja sa snazim kupovat maso z dobytka volne paseneho, nie stajneneho.
Mlieko skodi len asi 20% ludom co nan nemaju dostatok enzymov(Dairy enzymes)
Tak isto sa snazim kupovat mlieko od krav volne pasenych, neosetrovanych hormonami ani atb. Samozrejmre aj syry a maslo. Nie je to najlahsie a uz vobec nie lacne,

Maruska9

este by som sa Vas chcela spytac ci by ste mi nevedeli poradit nieco na moju plet.. mala som akne, dost zle... a moja tvar po nom ostala velmi necista, znicena... sami drobunky pupacik, flaky po akne... dakujem krasne..

Maruska9

Dobrý deň pán RNG, vedeli by ste mi poradit ako znizit ASLO ? mam ho cez 1500. Mavam caste anginy. Dakujem Vam velmi pekne!

Lenka Matusako

Dakujem za rady,este mi prosim porad,chcela by som sa stravovat zdravsie.Viem,ze je doba jedova a supermarkety ponukaju same jedy.Sama si pestujem zeleninu ale na cely rok to nestaci:-( Prosim ta ake maso mam obmedzit?skor kozie mlieko ako kravske?zatial dakujem mam na teba kopu otazok ale vsetko casom urcite mas toho dost:-D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk