Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Lenka, NAC(2 x 500 az 1200 mg) a serrapeptaza(3 x 120 000 IU odhlienuju a adaptopgen cordyceps (2 az 5 gramov) pomaha regenerovat

RNG

maruska, vysoke aslo znamena streptopkoovu infekciu v tele aktivnu. Na sreptpkoky je velmi ucinne pit roztok citricidalu, najma ked zozenies pravy citricidal co ma napisane na flaske, ze obsahjje quaternialne zluceniny, nie len polyfenoly.
A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, tiez doplnok selenu jodu , zinku, vitaminov C E D-3

RNG

Lenka, ja sa snazim kupovat maso z dobytka volne paseneho, nie stajneneho.
Mlieko skodi len asi 20% ludom co nan nemaju dostatok enzymov(Dairy enzymes)
Tak isto sa snazim kupovat mlieko od krav volne pasenych, neosetrovanych hormonami ani atb. Samozrejmre aj syry a maslo. Nie je to najlahsie a uz vobec nie lacne,

Maruska9

este by som sa Vas chcela spytac ci by ste mi nevedeli poradit nieco na moju plet.. mala som akne, dost zle... a moja tvar po nom ostala velmi necista, znicena... sami drobunky pupacik, flaky po akne... dakujem krasne..

Maruska9

Dobrý deň pán RNG, vedeli by ste mi poradit ako znizit ASLO ? mam ho cez 1500. Mavam caste anginy. Dakujem Vam velmi pekne!

Lenka Matusako

Dakujem za rady,este mi prosim porad,chcela by som sa stravovat zdravsie.Viem,ze je doba jedova a supermarkety ponukaju same jedy.Sama si pestujem zeleninu ale na cely rok to nestaci:-( Prosim ta ake maso mam obmedzit?skor kozie mlieko ako kravske?zatial dakujem mam na teba kopu otazok ale vsetko casom urcite mas toho dost:-D

RNG

Velmi vela sa pise o prekysleni potravinami, ale na 99% su to len rozsirovane blbosti. Telo je schopne prebytocne kyseliny obvykle ucinne vylucit. Ak mas naozaj v tele napr privela krystalkov kyseliny mocovej, znamena to, ze jes jedla s vysokym obsahom purinov, nepijes dost vody a nejes dost zasadotvornych zelenin.
Inac Okyslene telo znamena nejaku poruchu v normalnej cinnosti, ktory treba adresovat.
Na alkalizaciu pomaha brat napr KHCO3, co zaroven telu doda potrebny draslik, ktoreho mame dnes v potrave primalo. Najdes ho vo vinarskych potrebach pod nazvom Kalinat, prostriedok na odkyslovanie vin.
Pol kavovej lyzicky do 3 deci vody na prazdny zaludok skoro rano . Jest az 2 hodiny neskor.

RNG

Nuz trpnutie moze byt aj z priskrtenych ciev, alebo z privela usadenin na nich. Nocne trpnutie moze byt z toho, ze si prilahnes cievy. Co ti moze pomoct je brat vacsie davky lecitinu, 2 x plnu lyzicu praasku alebo granulatu tyzdenne, tiez rozne antioxidanty na spruznenie ciev, a serrapetazu na zriedenie krvi a lepsiu cirkulaciu, tiez rozbitie fibrinov, co sa mnohym ukladaju na steny ciev a tak znemoznuju priestup kyslika do okoliteho tkaniva.
A cvicit, ,lebo ochabnute svalsto umoznuje priskrtenie ciev pri sedeni alebo lezani.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk