Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

A aby som nezabudol fytosteroly tu tiez pomahaju, tj to co sa nachadza v korenoch zihlavy, v kore stromu pygeum africanum a v mnohych zeleninach v mensom mnozstve.

RNG

Na inositol pozri en.wikipedia.org
Na B-5 vitamin pozri na
en.wikipedia.org

Na vlasy je B-5, vitamin C , zinok, selen a jod, a pripadne aj B-7
Samozreje treba na to dostatocne davky,
tj B-5 povedzme 500 mg a viac
vitamin C 3 gramy
zinok 30 az 50 mg
selen 200 az 600 mikrogramov a
Jod 2 az 6 mg

cajka

RNG takze b5 myslis Inositol? ten som si kupila na odporucanie jedneho liecitela uz druhe balenie som vyuzivala. je to trosku lepsie menej padaju avsak su velmi jemnucke oproti tomu ake som mala. Tak skusim este pridat C a E i ked neviem ci bude stacit 500 mg C a 200 E? hormony mam vraj v poriadku. Diky

RNG

MultiLevel, kazda tableta alebo kapsula sa da pomliet na uplne jemny prasok napr na kavomlynceku, takom co je typ ako mixer z tupymi nozmi=drtiaci. A to sa da bez problemov zamiesat do roznych kremov v silnom vykonnom mixeri.
Tj ked si chces vyrobit nieco, co na trhu bezne nie je.Ja si tak vyrabam roznu zdravotnu kozmetiku, kde davam len jedle zlozky, aby som si nezamoril zbytocne telo chemikaliami ,mozes si to vygooglit pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.

RNG

Multi level, na google.sk som nasiel hromadu roznych vyrobkov, masti a gelov s obsahom pagastanu konskeho( tiez konske masti), len nikde, naozaj nikde neuvadzaju mnozstvo escinu v nich. Takze ti neviem poradit nic v tom, lebo napr moja zena pouzivala na nohy polsky vyrobok Venitan, kde bolo jasne napisane,. ze obsahuje 1% escinu
www.zdravie.sk
alebo -odkaz odstránený-

RNG

Eminka, ja som od rybich olejov odpochodoval, lebo drave ryby maju oleje natolko zamorene, ze sa musia cistit molekularnou destilaciou a to zmeni formy tych omega 3 olejov na menej pouzitelne.
Dnes sa skor obraciam na krill olej, co ne povacsine z Antarktidy natolko cisty, ze mu ziadna rafinacie nie je treba. Naviac ma tento olej aj formu fosfolipidov, tj je podstatne viac pouzitelny pre telo ako triglyceridy z ryb.A obsahuje jeden z najcennejsich karotenoidov, astaxanthin.

RNG

Olivia 7, v prvom rade pri onkologickych odporucam telo odmorit silnymi enzymami(entericky pancreatin davka 2 x 6 gramov ekvivalent)
brat betaglukany(davka 3 x 500 mg) a graviolu davka 3 x 2 gramy
A samozrejme ostatne doplnky, co radim kazdemu ako selen jod zinok vitamin C E D-3, zmes mikrovlaknin a probiotik.
Na regeneraciu pri ozarovani je dobre brat vacsie davky adaptogenu astragalus, 2 az 5 gramov Ruza je obvykle nakaza, kde sa stafylokoky dostanu pod kozu cez praskliny na kozi, odporucam pouzivat napr kokosovy olej s pridavkom citricidalu. A vyhybat sa pouzuivaniu silnych mydiel, ktore odmastia kozu a prispievaju k jej praskaniu
Kazdfemu dnes odporucam si zvysovat vitralnu imunitu, lebo virusov je cporaz viac a coraz viac ich nosime aj v tele permanentne. Co na to treba pouzuivat si mozes vygooglovat pod mojim nickom a slovom herpes. Treba pouzivat viacero z uvedenych a samozrejme ich z casu na cas obmienat.
Herpes zoster hlavne u starsich ludi je dost casty, sposobuje velke skody na nervoch, bolestive a dokonca niekedy az zivotunebezpecne poskodenia.Bolesti popisovane viacerymi mojimi priatelmi sa podobaju velkym popaleninam na znacnej casti tela A znacne to casto poskodi aj mozog a schopnost rozmyslat.
Ja osobne sa defnitivne proti tomu preventivne branim, lebo v mojom veku je to prilis caste.

RNG

eminka, zapaly su z roznch dovodov, je hrozne vela roznych mikrobov a zamoreni, co mozu zapaly sposobit. A teda vzdy hovorime o zamoreni, ci uz je potravinocverho razu, chemickeho alebo biologickeho z mikrobov alebo dokonca parazitov. A zamorenie sa telo snazi vyhodit, najma ked zabije naraz vele mikrobov a mas na chvilu vyssie zamorenie v tele(herxheimerova reakcia=Uhynova reakcia), co sa moze prejavit aj petechiami. Ber extra vitamin C a bioflavonoidy, nech si posilnis steny tych praskajucich cievok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk