Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

eminka

prosim oradeu. dieta ma diagnozu drazdivy mocovy mechur - 9rokov, bez zistenej priciny. viete nieco na to poradit? a zena 55rocna ma uz rok hucanie v hlave, nezistili ziadnu peicinu.vsetky vysetrenia su v poriadku. dakujem

RNG

Ja tvrdim vzdy, ze stress je zabijak, zvyseny stres nielenze prispieva k horsiemu zdraviu, ale aj znizuje imunitu, regeneraciu a podobne.

RNG

Lia, daj si to na noc a zabal hlavu do rucnika, aby ti nezamastilo postel. Ak chces dostat ucinnejsi prostirdok nez dnesny GSE, pozeraj za citricidalom, profesional. Udajme aj firma Nutri Biotic taky este vyraba, poznas to podla popisu na flaske, ze tam boli polyfenoly zmenene na zmes quaternialnych zlucenin, lebo tie su radove ucinnejsie, nez len polyfenoly.

RNG

Eminka, vysoke davky gravioly (6 gramov denne) po case znici probiotika v crevach znacne, preto sa odporuca pri branui gravioly dlhsie nez 2 tyzdne si doplnat probiotika a samozrejme mikrovlakniny.
VYsoke davky neutralneho vitaminu C(ester C) 1 gram za hodinu mozu malemu percentu ludi sposobit hnacky.
Ale aj virusy to sposobuju, preto sa to da tazko rozoznat.
Napr ja znasam az 1.5 gramu za hodinu a bral som to uz az 5 dni v kuse, moj brat mal za dva dni miernu hnacku z toho.

PF2014

Hm, bedrový kĺb ma posledné dni ani nebolel, ani dlhšie nejako, napriek koxartroze, ale ako zažívam posledné 3 dni enormný stres, ako si sa mi to zhoršilo a hneď ho aj cítim, duševné zdravie ma asi veľký dopad na zdravie.

lia223

srdečná vdaka za ochotu a cennú radu! vyskušam určite!

aplikuje sa ten krem len na postihnute miesta, či na celu pokožku hlavy? kolkokrát za týžden?

citricidal neviem najsť na iherbe, postači aj GSE liquid concentrate od nutribiotic?

eminka

Graviolu mozem uzivat? Su u nej nejake neziaduce ucinky, popri dodavaniu probiotik? Vysoke davky c vit.t.j.1g za hodinu,2-3 dni moze mat aj negativne sprievodne javy? Dakujem

RNG

Alopecia ma hromadu roznych dovodov, od hormonalnych , vyzivovych(zamorenie tela alebo nedostatok zivin) az po acne a rozne parazity. Na tieto dovody NAC nie je ucinne, zialbohu.
To by som skor skusil krem zlozeny z avokadoveho oleja(100 gramov) a 100 mg vitaminu B-12, pripadne s pridanymi niekolkymi kvapkami citricidalu, ak je to sposobene nejakym vonkajsim koznym problemom. Totiz na mnohe kozne problemy je ta zmes dobra, lebo je protiparaziticka a protipliesnova a vseobecne antimikrobialna.

lia223

zdravím RNG,

chcem sa poradiť, či by som nemohla užívať NAC a serrapeptazu na odmaskovanie príčin alopécie?

po absolvovani všetkých možných vyšetreni mi totiž nevedeli lekári nájsť zatial žiadnu príčinu.

Posilňujem samozrejme viralnu imunitu pripravkami ktoré odporúčaš,užívam aj probiotiká, aj DIM, Yam, pijem žihlavový čaj a napadlo ma či by mi nepomohlo odmaskovanie? Som totiž velmi zufalá, už by som skusila naozaj hocičo. Prípadne čo by si mi ešte poradil? DAKUJEM!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk