Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Multilevel, na spruznovanie cievok su aj vitamin C a E, rozne ine antioxidanty(vinpocetine, huperzine A, proantokyanidy z hroznovych semien/grape seed extract a bioflavonoidy, co su tiez antioxidanty, ako rutin hesperidin a najma diosmin)
Cievy je dobre aj cistit lecitinom a lipazou, pripadne aj chelaciou, kdeze tvrde nepruzne nanosy na cievach maju zlozenie zhruba 80% stvrdnute/oxidovane/ polymerizovane znicene nenasytene tuky
15 % tak isto oxidovane stvrdnute cholesteroly(LDL a najma LLDL)
a 5% mineralove nanosy/kalcifikaty, ktore sa daju odstranit chelaciou alebo presunut do kosti branim extra vitaminu D-3 a K-2

MultiLevel

Dakujem RNG za radu! :) Urcite vyskusam, co pises. Snad mi to pomoze. Mam dedicne krcove zily, po stehnach sa mi zacali objavovat rozsirene cievky, tak som chcela proti nim bojovat prave pagastanom, odporucil mi to znamy....

orol

Ahoj RNG
(este ku chelacii)

-cize rano EDTA, vecer remineralizacia + D-3 a K-2

P.s- a mozem ci nemozem k tomu zaroven brat aj N.A.C., pripadne serapeptazu kazdy den?

RNG

Janelan, ja vseobecne tu odporucam len doplnky, nie lieky ani kombinacie liekov s doplnkami. Predsa nemozem s kludnym svedomim odporucat nieco, co moze byt skodlive.Na to mas svojich lekarov.
A lieky su prakticky napospol pre niekoho skodlive, dokonca niekedy viac, nez uzitocne.
Pokial sa ti podari toho streptokoka dostatocne odmaskovat(NAC, serrapaptaza) tak uvedene antimikrobialne by ho mali zlikvidovat za tyzden-dva.

RNG

PF, starsie medicke data hovcorili o hladine 30 do 55 nanogram na mililiter krvi.Vtedy hovorili o vitamine D-3 len na kosti.
Novsie napr dr Whittaker odporuca 65 az 85 nanogramov na mililiter. Nuz a kedze ja sa drzim dr Whittakera, ktory ma velmi dobre vysledky, lepsie, ako bezni lekari tak odporucam vyssie hladiny.
Dnes je uloha vitaminu D-3 aj na nervy, protirakovinne, na imunitu atd.

RNG

Oriesokdn, precistenie pecene(protokol dr berksona) a celeho tela (enterocky pokryty pancreatine a mikrovlakniny) samozrejme pomaha.
Ak mas depresie a podobne , su aj prirodne prostriedky na to,vo forme potravinovych doplnkov, ktore nemaju ziadne skodlive postranne ucinky, ani navykovost.

janelan

rng prosim vas mozu sa brat antimykoticke lieky konktretne na Candidu spolu s oreganovym olejom citricidal, extrakt z olivovych listov a NAC.a samozrejme probiotika s mikrovlakninami. Nemoze to ovplyvnit ucinok lieku alebo naopak vyzivovych dolplnkov?? a co odporucate skor len ist cestou doplnkov alebo brat aj tie antimykoticke preparaty vsetko spolu? pisala som vam v inej teme aj s tym streptokokom pyogenes co myslite ako dlho by malo trvat uplne vymiznutie bacila z tymi pripravkami ktore ste mi odporucil(nac,oregano oil,pancreatin,citricidal....)a este navyse som objednala aj extrakt z oliv.listov. Pytam sa kvoli tomu za aky cas zhruba by som mala urobit mikrobiologicku kontrolu. Dakujem vam :)

PF2014

Tak dneska som sa konečne odhodlal dať si zmerať vitamín D v krvi. Bolo to pomerne drahé, ale aspoň viem, ako som na tom.

Referenčné hodnoty mali: 30-60

Namerali mi : 41.2 ng/ml.

Hm, to som bral takmer dva mesiace D-čko v rozmedí 2000-4000 IU, a aj tak to neni nejaká vysoká hodnota, ale podľa referenčných hodnôt v norme. Aj keď podla jednej stránky, je optimum 45-55 ng/ml, akceptovateľné hladiny 35-45. Čo si myslíš o tej hodnote?? Je to celkom ok? A hlavne sa chcem teda spýtať, v akých dávkach by si teraz odporučil brat vit.D.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk