Otázky na RNG

bmw

Bral som vitamin D-3 od Jamieson 100tabliet Každá tableta obsahuje:
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1000 IU, 3 mesiace a mam ho nedostatok?? Tomu neverim...

RNG

bmw, jarna unava je obvykle z nedostatku roznych vitaminov, najma vitaminu D-3, co prispieva aj k depresiam, tetanii a nizkej hormonalnej cinnosti. Doporucujem si ho doplnat, 2000 az 5000 IU denne.
Pri prudkych zmenach su aj castejsie rozne epidemie, tj treba si podporit imunity

bmw

RNG ahoj, zatial si mi vzdy poradil na urovni fyzickej, fyzicky sa citim vyborne, cvičím atd....len mam vždy sezonny problem s depresiou....2x do roka mam silnu depresiu pri prechode zo zimy do jari a z jesene do zimy...neviem si roky s tymto poradit...co prirodne si mam objednat, aby som depresiu medzi prechodmi nemal...nie je to nic prijemne...nemozem 3 tyzdne ci viac byt ako mumak bez nalady...vobec ani pracovat nemozem na 100%...len mam blok v hlave, bez nalady bez chuti na všetko...samovolne mi to prejde do 3-4 tyzdnov...ale rad by som cely rok bol psychicky OK....

RNG

Jodu odporucaju lekari, co sa s tym zaoberaju 2 az 6 mg a viac, selenu 200 az 600 mikrogramov. Cim viac jodu, tym viac selenu.
Streptokokov je hrozne vela, niektore su dokonca pre nas uzitocne , ine nevinne a niektore velmi skodlive.Takze odpoved na to je neista, zalezi aky streptokok a kde.

cajka

RNG dakujem za odpoved. A mozu sposobit tie strepotokoky padanie vlasov? citricidal kde dostanem zohnat? selen a jod asi kolko mg by som mala prijmat? dakujem

RNG

Jojojo, nezabudni si ten koncentrovany oreganovuy olej rozriedit, najmenej 10 az 20 : 1 inym olejom, odporucam najma kokosovy.

RNG

oriesoddn, luvovnik mozes kombinovat s gingkom, oba pracuju na inej casti tela.
Obvykle neodporucam kombinovat doplnky s liekmi, lebo ako napr v tomto pripade oba su SSRI a privela serotoninu moze sposobit serotoninovy syndrom. ked chces vyskusaj len jednu kapsulu, teda ked mas ten z Paradise Herb, co ma spravny obsah hypericinu a hyperforinu, lebo ine znacky ho nemaju.

jojojo55

Dobry den, mam now oregano oil, mozem pouzit obsah kapsuly aj na mensiu plesen (teda predpokladam ze to je plesen) medzi prstami? Dakujem