Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

PF2014

Ahoj, chcem sa spýtať, má význam brať minerály na kosti, keď nemám osteoporózu? Teda písal som ti, že mám tú coxartrózu a hypermobilný syndróm. Ortopéd mi odporúča len klasiku, ako beriem teraz, glukosamín, MSM, chondroitín alebo nejaký kolagén.

josephine12

práveže ja to chcem kvôli tým obličkám , lebo si neviem už rady , a tiež mám hematokrit - 0,298 a b trombocyty -134, erytrocyty sú 3,31 tiež mínus.Viem, že nie si lekár a tie čísla ti možno nič nepovedia ale myslíš, že na to by to bolo vhodné? bojujem s tým už dlho, a stále je to horšie, začali sa mi robiť modriny, ani sa neudriem, sú hocikde po celom tele a tiež sa mi zhoršilo chodenie, bolia ma kolená , ale aj stupaje zo spodu, nattinokinaze užívam.čítam tvoje príspevky a skúšam , mám viacej diagnoz , a neviem to nejak sklbiť, tých doplnkov je čím dalej tým viacej, ale zdá sa mi , že robím niekde chybu, lebo sa mi len trošku upravili výsledky hemoglobínu na tvoje odporúčanie, za čo som samozrejme vdačná, lebo to chceli riešiť injekciami, ktoré majú vedlajšie účinky. ďakujem Ti vopred za Tvoje rady.

RNG

Serrapeptazu odporucam pouzivat az 3 x 120 000 SU denne, pokial mas problem s nejakou skrytou infekciou alebo prihustu krv.

josephine12

Dobry den RNG, d manosa kazde tri hodiny ,3 dni pouzita a teraz prosim o radu mam serrapeptase kde je napisane 40 000 SPU , ako ju uzivat? Viem ze nalacno , rozlozit davku ,ale kolko kapsuli denne? Dakujem za odpoved.

RNG

Perla na take prpobplemy s menstuaciou su najskor yam a pupalkovy olej. Yam v davkach minimum 200 mg Diosgeninu, ppupalkovy olej 2-3 gramy denne.

Dong Quai nie je celkom na menstruacne problemy , skor pomaha zenam zvysit si libido.

RNG

Drobny trupik, mozno je tpo nejaka, plesen co sa mu tam naniesla, vtedy by bol ucinnejsi roztok oreganoveho oleja v kokosaku, 2 az 5%. Skus.

RNG

Koloidne striebro si mozes kvapkat do nosa 2-3 krat denne par kvapiek.Tak isto do oci je dobre. Mozes ho aj pit, zialbohu v zaludku sa znici prakticky za par sekund kyselinami, ale staci to na to, aby si si vyliecila otravu zaludka ci pokazeny zaludok., alebo napr helikobakter.

RNG

Nikusa, ked potrebujes extrakt z olivovych listov dlhodobo, odporucam ti ho objednat priamo zp Swansonvitamins z USA. A tam odporucam objednat ten silnejsi, so 150 mg oleuropeinu, aby si nemusela tolko tych kapsul hltat.

perla1

Ahoj Rng prosim ta aky je rozdiel medzi Yam a angelikou cinskou,mne pridu tieto byliny dost podobne a neviem co mam brat. Moj problem je ako som uz pisala ze mam tak tyzden pred menstruaciou silne bolesti hlavy az migreny, beriem aulin a ibalgin ale ani to uz nezabera, som aj viac podrazdena pred cyklom. Dakujem za radu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk