Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

oriesokdn

A čo mám teda vlastne robiť, mám to teda vydržať? Mám skúsiť nejaké prírodné prípravky? Ak áno, aké?

RNG

A odmorenie tela s abstinencnymi komplikaciami moze trvat aj mesiace.
Takze pokym sa necitis fit/zdava, bez problemov, nesnaz sa otehotniet. Mohlo by to mat neziaduce nasledky na tehotenstvo a plod.

RNG

Oriesokdn, osobne neodporucam ziadne lieky, ktore maju skodlive postranne ucinky , toboz nie take, co su navykove, tj ked ti nesedia tak sa ich ani neda bez problemov zbavit.
Lebo task sa dostanes do nekonecneho cyklu, kde jeden liek moze, ale nemusi pomoct, a pritom moze sposobit problemy, na ktroe sa predpisuju dalsie lieky atd do nekonecna, az je telo dokonale otravene a zamorene.
A to rozhodne nie je dobre na zdravie, zialbohu lekari su len na to vzdelavani, cest vynimkam.

RNG

Multi-level, niet takej latky, na co by niekto nebol alergicky.
Ak to nevies pouzit ustne, tak si to zamiesaj do kremu a pouzivaj na krcove zily transdermalne, tj cez kozu, miestne. To ti nesposobi ziadnu zaludocnu reakciu.

oriesokdn

RNG, chcem sa len spýtať, či je Sertralín návykový a či je vhodné ho užívať keď chcem otehotnieť? Moja psychiatrička mi k nemu dala ešte aj Lexaurin, je nutné ho užívať? Povedala mi, že je to treba, pokým Sertralín zaberie. Ale nechcem ho už brať, som asi 2 mesiace bez neho a myslím, že mám z neho abstinenčné príznaky, aj ked mi moja psychiatrička povedala, že z takej malej dávky ako som užívala (1 tbl za den, asi 5 rokov) by som nemala mať,(už som o nich predtým písala). Aj tak mám pocit, že už nemám depresie, na ktoré som bola liečená, aj keď moja psychiatrička mi povedala, že všetky tie príznaky, ktoré mám, sú prejavy depresie, ale ja si myslím, že sú to tie abstinenčné príznaky. Ako to mám rozoznať? A nie sú na to nejaké prírodné prípravky, ktoré by som mohla vyskúšať? Najväčší problém mám s tým, že sa neviem dobre sústrediť, som taká spomalená, ako keby som nebola schopná normálne rozmýšľať, (ale nie stále, mávam také chvíľky), zhoršila sa mi dosť pamäť, niekedy príde zrazu úzkosť a mávam stuhnuté svalstvo celého tela a taktiež aj svrbenie celého tela (myslím si, že dlhoročné užívanie týchto liekov spôsobilo nejaké zmeny štruktúry môjho mozgu, a teraz následkom toho mozog vysiela takéto rôzne nepríjemné signály v podobe týchto príznakov). RNG, prosím, aký máš na to názor? Neviem, či si mám vôbec nasadiť zase ten Serlatín, alebo či to mám vydržať a postupom času sa tieto príznaky vytratia?

Jozefe

RNG dokáže curcumin C3 complex od doctors best potlačiť aj zápaly hrdla dutín a iné súvisiace s respiračnými infekciami?..zaujíma ma to lebo som to objednal na reumatické bolesti ale že či má význam míňať z toho prípravku aj na takéto zápaly.dík

MultiLevel

Dobry den RNG, mam na vas otazku. Z firmy Swanson si objednavam doplnky. Doteraz som vsetky znasala velmi dobre. Nedavno mi prisiel dalsi doplnok - Horse Chestnut (pagastan konsky). Uzivam ho zatial stvrty den, jednu tabletku zapijam vodou, vzdy po jedle. Neviem ci robim nieco zle, ale vzdy tesne po uziti citim nevolnost. Pride mi zle od zaludku, akoby na vracanie. Neviem ci mam prerusit uzivanie, alebo tabletky brat inym sposobom (napriklad pred jedlom a podobne...)

RNG

ema 280, uronoterapie je davno znama vec, uz moja prababka davala do zapalenych oci moc na liecenie a pomahal. Lenze pit moc by som nevedel nech je to ako ucinne, a nemozete od toho ocakavat ziadne zazraky, ja sa skor venujem doplnkom s ovela lepsimi vysledkami.
Urinoterapia pre mna je vec uz minulosti

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk