Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Lenka.a

RNG, môže sa kyselina askorbová užívať v dávkach 3 gramy denne alebo sa môže prekysliť žalúdok a pri takýchto dávkach treba už užívať askorbát?

PF2014

Ahoj, mám jednu otázku, je možná celotelová magnetická rezonancia? Alebo sa to dá robiť len po jednotlivých častiach? Videl som niekde cenník, a tam sa dala spraviť celotelová MR, lenže inde som volal a povedali mi, že sa to dá iba po jednotlivých častiach, tak neviem, ako to vlastne je. Ak náhodou vieš.

RNG

Infekcie sa do tela dostavaju ako kvapockove zo vzduchu a drzia sa v prinosnych dutinach aj dlhe mesiace. Takze tam ich treba vyhubit v prvom rade kvapkami. Ustne brane prostriedky na to maju velmi maly ucinok.Nanajvys NAC a serrapeptraza, co odhlienuju a odmaskuju rozne maskovane infekcie a oreganovy olej, ktory je etericky=prchavy a dostane sa vsade, aj ked je brany ustne.
Mandle nie su zdroj infekcii, iba nasledok tych co sa zdrzuju v prinosnych dutinach. Takze vybratim mandli sa nic nevyriesi.
A atb nie su na to dobre povacsine, lebo mnohokrat situaciu este zhorsia. Pozri cez Google.sk pod rng, infekcie, co na to hovoria rozni lekari. Totiz mnohe z tych infekcii sa nedaju atb znicit a atb poskodia/znicia nasu probioticku crevnu a ine flory v tele, cim vlastne daju zelenu vsetkym na atb nereagujucim mikrobom, co boli dovtedy nasimi probiotikami kontrolovane a obmedzovane.

havana64

Dobrý deň,p.RNG ja by som nadviazala na doremi a poprosila o radu pre môjho 10r.syna,ktorý má opakovane zápal prínos.dutín ale jemu problém spôsobuje nosná mandľa,ktorú včera doporučil krčný lekár vybrať.Dnes som bola pre výsledky steru,v nose má zlatého staf.CHCEM SA VYHNÚŤ operácii.Hoci mal problémy,lekárka to pripisovala alergii,podstúpili sme inj.vakcináciu a aj v jej priebehu sa zápal zopakoval,riešili sme výplachmi nosa slanou vodou s koloidným striebrom,soluxom.Do mesiaca sa zápal zopakoval,požiadala som o nosné vyšetrenie,ktoré potvrdilo hnis a zatekanie do nosohltanu,jedna mandla zväčšená.Veľmi pekne Vás prosím o odpoveď,ďakujem

doremi

dakujem, bola som pozriet ten GSE ale nasla som len grapefruitove kvapky, tzv.citrovital tak som dala silnejsi, lebo mi prisiel slaby do vody a vypila som, nac som nenasla, iba oreganovy olej....a este beriem kalciovy sirup, tak snad to bude stacit

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk