Otázky na RNG

cajka

Prosim ta chcem sa opytat, uz si mi kedysi napisal . padaju mi vlasy. Prislo sa na to po roku apol ze som mala streptokoky algnatae sk b neviem ci som to dobre opisala v hrdle a aj dolu ... vraj je tosexualne prenosne neviem ako sami tonabralo v hrdle. Avsak som vybrala penicilin , v hrdle uz nemam nic len kvasinky. Tak ci tak kozna to uzatvorila ze je to uz ok. ale vlasy mi dalej rednu hlavne okolo tvare aj za usami a mam uz take dost hole miesta na cele kuty a aj okolo usi je to dost vidiet . Odporucila mi Neocapil. Ale na to su tu rozne nazory. Vraj potom m zacnu este viac padat vlasy, ked prestanem to pouzivat neviem uz som to kedysi mala kupene avyhodila som to. teraz si davam Plantur s kofeinom a Biohar co je zmes vitamnov sk. B a kyseliny hylauronovej. Uz neviem kde este moze byt problem . Ak mozes prosim o tvoj nazor ci skutocne to boli streptokoky alebo mam este patrat inde. P.s. endokrinologia ok, gynekologia co sa tyka Hormonalneho profilu tiez ok, a zubny lekar /podla rtg snimku tiez vylucil fokusy. Za skoru odpoved dakujem

PF2014

počas vysádzania alebo ako, neliečim sa ani na žiadnu psychózu, a na sociálnu fóbiu asi lieky moc nezaberajú.

PF2014

Čo sa týka tých antidepresív, tak som našiel ďalších 2 ľudí, čo berú AD a zabúdajú a jeden to dokonca ani neberie radšej, ďalšie príznaky napríklad trasenie rúk, fakt rozmýšľam, či mám pokračovať v liečbe, nakoľko je podľa mňa efekt dosť rozporuplný. Lenže ako to vysadiť, keď to vysadím bude to ešte horšie, neviem fakt, ako to spraviť, či to kombinovať s nejakými prírodnými vecami.

Lenka.a

RNG, môže sa kyselina askorbová užívať v dávkach 3 gramy denne alebo sa môže prekysliť žalúdok a pri takýchto dávkach treba už užívať askorbát?

PF2014

Ahoj, mám jednu otázku, je možná celotelová magnetická rezonancia? Alebo sa to dá robiť len po jednotlivých častiach? Videl som niekde cenník, a tam sa dala spraviť celotelová MR, lenže inde som volal a povedali mi, že sa to dá iba po jednotlivých častiach, tak neviem, ako to vlastne je. Ak náhodou vieš.