Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

jojojo,, kokosovy olej je vyse 2 x tak kaloricky, ako cukry , takze ti ich bez problemov moze nahradit. Zaprav ho do coho sa len da, tak, aby si dostal aspon 3 polievkove lyzice do seba denne.

jojojo55

RNG prosím,

ako najlepšie nahradiť jednoduché cukry, ktoré som úplne vysadil, mám menej energie, ale čo je hlavné, strácam na váhe, tuk skoro žiadny. Posilnujem, takže kosť a svaly nechcem byť, trochu "masa" na sebe chcem naspať.
napr.:kokosový olej? kolko kedy? dakujem

RNG

orol, firma Jamieson bola vytvorena pre potreby postkomunistickeho vakua v doplnkoch a sustreduje sa na lekarne. Ceny su casto velmi vysoke, a obsahy mizerne, tj ju definitivne neodporucam, ak aj mnohe ine Europske zdroje. Ani mnozstvo inych, vcitane US zdrojov nie su viac, nez 10-20 % predavajuce kvalitne /dostatocne obsahy, takze clovek si musi podla obsahu a ceny vyberat pozorne. Triky vyrobcov, bezne, su obsah na viacero kapsul, uvadzanie gramaze riedenych doplnkov a podobne.A v Europe dokonca casto neuvadzanie vobec mnozstva ucinnych zloziek v doplnkoch .

RNG

Samozrejme ze menovane su ovela ucinnejsie na rozne maskovane paraziticke infekcie, nez cokolvek ineho
Extakt z olivovych listov ma ucinnu davku oleuropein, a odporucena davka tohoto je najmenej 3 x 300 mg oleuropeinu.
Na samento coumandu a banderol(vzajomne sa podporuju v ucinku) je potrebne 2 x 15 kvapiek denne
A maskovane treba samozrejme odmaskovat, inac sa do nich nedostane dost antimikrobialnych latok na znizenie,
tj treba 3 x 120 000 IU serrapeptazy
a 2 x 600 az 1200 mg NAC.

orol

Pozdravujem RNG

co povies na doplnky a viataminy firmy Jamiesson ? Da sa tam ocakavat kvalita?

existuje vobec nejaka tabulka poradia firiem vyrabajucich doplnky zostupne od najlepsej podla kvalitativnych a inych ukazovatelov?

ako zistit, ci je Jamieson dobry, ci zly?

ak mas aj nejake odkazy, poprosim Ťa

lia223

RNG dakujem za odpoved. Mám tomu rozumieť tak, že namiesto curcuminu, oreg.kapsul užívať radšej samento, extrakt z oliv.listov, banderolu, serapeptazu a a NAC ako radiš Malaanke?

môžem užívať všetky tieto veci, či si len vybrať niektore z nich? napíšeš prosim ťa aj davkovanie, lebo v tom mam mierny chaos. A enzymi Best digest môžem uživať na čistenie tela od cýst nalačno? či poradiš niečo účinnejšie? DAKUJEM!

RNG

Jozefe, u oreganoveho oleja je ucinna latka carvacrol a tej musi byt 3x200 mg. Kedze je to silna korenina, odporucam entericke kapsule firmy NOW,aby nedrazdili zaludok, co maju v 180 mg zarucenych 100 mg carvacrolu na kapsulu. takze ich davka je 3 x 2 kapsule

RNG

Lia 223, vacsina problemov reumatickeho povodu je z nakaz mykoplaziem v tele, pozri na predosly prispevok, ako tom ja adresujem.
Protizapalpove to len zmiernia, ale neodstrania tie rozne nakazy, co lekari zvacsa ani nepoznaju, ako mykoplazmy, L-formy z ktorych poznaju len Boreliozne formy a chlamidie pneumoniae, ale aj to slabo a nemaju na ne poriadne lieky.

RNG

malaanka, ja na to pouzivam extrakt z olivovych listov, kvapky samenta, coumandy a banderolu. Samozrejme aj serrapeptazu a NAC.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk