Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Jozefe

RNG vieš poradit nejaký výrobok s dobrým obsahom oleuropeinu?odporúčaš na intenzívne doplnenie 3 x 300mg čiže cenovo dostupnejších kapsúl s obsahom 6% oleuropein by som musel jesť strašne vela...našiel som aj nejaké kvapky od NOW ale nerozumiem moc tým kvapkám.Napíš prosím ktorý produkt a kolko berieš na také intezívnejšie preliečenie...NAC a serrapeptaza je samozrejmost...

Nick44

Ďakujem za odpoved RNG. Ešte sa chcem spýtať, či môže byť zvýšený hemoglobin V krvi príčinou nedostatočného okysličovania A ako ho poprípade dať do poriadku. Ďakujem.

lia223

veľmi prosím o radu RNG, diagnostikovali mi alopeciu areata, absolvovala som rôzne vysetrenia, kožne, očne, gyn,endokrin.,sono bruš,organov, nič važne mi nezistili iba z krvi mierne zvýšene CRP (vraj zapal v tele), zníženu hladinu vit.d3, a drobne cystičky na vaječnikoch, ale lekari mi nič nepredpisali, iba odporučali stav sledovať...v poslednej dobe mi taktiež opuchaju klby na prstoch ruky, mam ich bolestive, začervenané a stuhnute par dni, vacsinou po par dnoch opuch zmizne ale vzdy sa zase objavi
uživam proti zapalu v tele (neviem či spravne?) curcumin (3x1500 mg mám však dosť oranžovo zafarbene dlane, je to v poriadku alebo mam znižiť davku?), oreg.olej v kapsuliach, dalej vit.E, D3, selen, zinok, jod a enzymi Best digestive enzymes nalačno...čo by som ešte mohla aby sa mi stav zlepšil?
vopred dakujem velmi pekne za radu!

malaanka

RNG
mám priateľku,ktorá má artritídu,má veľké bolesti a alergiu na väčšinu liekov.
Tak od lekárov nič neužíva,ale veľmi trpí.
Poradíš niečo účinné?

RNG

Nick, musis sa naucit relaxovat hrtan, ako som sa to usel naucit aj ja. Teraz som schopny prehltnut s vodou aj 10 kapsuli naraz.Najlepsie je si ich dat do ust, nabrat trochu vody, aby sa navlhcili a boli smyklave a prehltnut. Tak sa ti nezaseknu a dostanu az do pazeraku, odkial je moznost dostat sa do dychaciej trubice nulova.
Nuz ked ti zabehnu, tak mas smolu, lebo sa mozes aj zadusit. Obvykle sa ale kaslom vsetko dostane z dychacej trubice von pokial to nie je objekt prilis velky. Potom pomoze len Heimlichov maneuver , pozri na
en.wikipedia.org

Nick44

Ahoj RNG, niektore kapsuly doplnkov sú dosť velké a nie vždy sa mi podari bez problemov zapiť aj menšie - chvilu mi stoja v hltane až sa s dalšou vodou dostanu do žaludka. Preto sa chcem opytať, či sa nemože stať (hlavne pri tych väčšich kapsulach), že sa mi kapsula dostane do pluc namiesto žaludka a ak sa to može stať, čo vtedy urobiť?

Jozefe

Na tomto webe som našiel prípravok Vitamín A a E emulzia 60ml.Vraj je v jednej kvapke tohto prípravku 15000 IU vitamínu A a je to perfektná náhrada chemických retinoidov.Aký máš názor na tento prípravok resp. firmu?Ešte by som ťa poprosil na nejaké odporučenie na wild yam.Najlepší obsah a cena...jediný rozumný som našiel od swansonu.sú to veci pre priateľku.Vrelá vďaka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk