Otázky na RNG

lia223

RNG dakujem za odpoved. Mám tomu rozumieť tak, že namiesto curcuminu, oreg.kapsul užívať radšej samento, extrakt z oliv.listov, banderolu, serapeptazu a a NAC ako radiš Malaanke?

môžem užívať všetky tieto veci, či si len vybrať niektore z nich? napíšeš prosim ťa aj davkovanie, lebo v tom mam mierny chaos. A enzymi Best digest môžem uživať na čistenie tela od cýst nalačno? či poradiš niečo účinnejšie? DAKUJEM!

RNG

Jozefe, u oreganoveho oleja je ucinna latka carvacrol a tej musi byt 3x200 mg. Kedze je to silna korenina, odporucam entericke kapsule firmy NOW,aby nedrazdili zaludok, co maju v 180 mg zarucenych 100 mg carvacrolu na kapsulu. takze ich davka je 3 x 2 kapsule

RNG

Lia 223, vacsina problemov reumatickeho povodu je z nakaz mykoplaziem v tele, pozri na predosly prispevok, ako tom ja adresujem.
Protizapalpove to len zmiernia, ale neodstrania tie rozne nakazy, co lekari zvacsa ani nepoznaju, ako mykoplazmy, L-formy z ktorych poznaju len Boreliozne formy a chlamidie pneumoniae, ale aj to slabo a nemaju na ne poriadne lieky.

RNG

malaanka, ja na to pouzivam extrakt z olivovych listov, kvapky samenta, coumandy a banderolu. Samozrejme aj serrapeptazu a NAC.

Jozefe

RNG vieš poradit nejaký výrobok s dobrým obsahom oleuropeinu?odporúčaš na intenzívne doplnenie 3 x 300mg čiže cenovo dostupnejších kapsúl s obsahom 6% oleuropein by som musel jesť strašne vela...našiel som aj nejaké kvapky od NOW ale nerozumiem moc tým kvapkám.Napíš prosím ktorý produkt a kolko berieš na také intezívnejšie preliečenie...NAC a serrapeptaza je samozrejmost...

Nick44

Ďakujem za odpoved RNG. Ešte sa chcem spýtať, či môže byť zvýšený hemoglobin V krvi príčinou nedostatočného okysličovania A ako ho poprípade dať do poriadku. Ďakujem.

lia223

veľmi prosím o radu RNG, diagnostikovali mi alopeciu areata, absolvovala som rôzne vysetrenia, kožne, očne, gyn,endokrin.,sono bruš,organov, nič važne mi nezistili iba z krvi mierne zvýšene CRP (vraj zapal v tele), zníženu hladinu vit.d3, a drobne cystičky na vaječnikoch, ale lekari mi nič nepredpisali, iba odporučali stav sledovať...v poslednej dobe mi taktiež opuchaju klby na prstoch ruky, mam ich bolestive, začervenané a stuhnute par dni, vacsinou po par dnoch opuch zmizne ale vzdy sa zase objavi
uživam proti zapalu v tele (neviem či spravne?) curcumin (3x1500 mg mám však dosť oranžovo zafarbene dlane, je to v poriadku alebo mam znižiť davku?), oreg.olej v kapsuliach, dalej vit.E, D3, selen, zinok, jod a enzymi Best digestive enzymes nalačno...čo by som ešte mohla aby sa mi stav zlepšil?
vopred dakujem velmi pekne za radu!

malaanka

RNG
mám priateľku,ktorá má artritídu,má veľké bolesti a alergiu na väčšinu liekov.
Tak od lekárov nič neužíva,ale veľmi trpí.
Poradíš niečo účinné?

RNG

Nick, musis sa naucit relaxovat hrtan, ako som sa to usel naucit aj ja. Teraz som schopny prehltnut s vodou aj 10 kapsuli naraz.Najlepsie je si ich dat do ust, nabrat trochu vody, aby sa navlhcili a boli smyklave a prehltnut. Tak sa ti nezaseknu a dostanu az do pazeraku, odkial je moznost dostat sa do dychaciej trubice nulova.
Nuz ked ti zabehnu, tak mas smolu, lebo sa mozes aj zadusit. Obvykle sa ale kaslom vsetko dostane z dychacej trubice von pokial to nie je objekt prilis velky. Potom pomoze len Heimlichov maneuver , pozri na
en.wikipedia.org