Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

bmw, neviem , kto pridava do oregana zazvor a fenikel.
Zazvor je protizapalovy ale je tiez drazdiaci ako korenina vo vacsich mnozstvach, fenikel/fenel potlaca mierne mikroby a dava sa casto na travenie.

RNG

Martin na budovanie nosnych struktur v tele, tj aj svalov na srdci potrebujes podporit vyrobu kolagenov. Na to musis brat minimum 3 gramy vitaminu C, najlepsie vo forme esteru C, a aminokyselinu l Lysin, aspon 2 gramy denne.
A nezabudaj na cistenie ciev lecitinom, bolesti srdca mozu byt z nedostatocnej cirkulacie vo vencovych zilach tj nedostatocneho okyslicenia srdca.
Tam moze pomoct aj ovocie hlohu/Hawthorne, ktore rozsiruje cievy(vasodilatacia, efekt ACE) a samozrejme bezpecne riedenie krvi napr nattokinazou, serrapeptazou alebo lumbrokinazou a ich kombinaciami.
Stredoeuropania maju casto "prihustu" krv ktora plynie pomalsie a vytvara sa v nej hodne zrazenin=trombozy. Preto mnohi sa mozu vyhnut doslova smrti na taku blbost , ako mala zrazeninka krvi velkosti spendlikovej hlavy, ktora ich moze zabit, ako sa to stane az 1/2 ludi(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenyc organov)

bmw

milý RNG, priatelka máva silnu menštruaciu, bolestivu až tak, že musi ležať dva dni, čo je vhodne na menštruaciu na jej zmiernenie? maca??

bmw

JOJO ano, po troch dnoch prestali zatekat :)...konečne...som happy , doktorky debilne ze to alergia...roky mi to hovorili...a zrazu kupim oregano oil a nos čistý, dycham normálne...kup si to...jedol som najprv 3 x prvy den, a potom rano a večer...

mijusa

Dobry vecer p.RNG..velmi by som Vas chcela poprosit o radu..moja 6 rocna dcerka ma zdravotne problemy vo viacerych oblastiach..ma intoleranciu na laktozu,astma bronchiale,kazdy vecer ma bolesti hlavy a v nosnej dutine jej nasli nejaky zanet,ktory jej budu odstranovat a k tomu vsetkemu sa jej vyhodli take hrce na narte pri kotniku..na jednej ma 3 a na druhej ma 2..diagnoza znela,ze su to nezhubne nadory mekkeho tkaniva..stale chodime na kontroly a cakame kedy jej to zmizne..prosim Vas,vedeli by ste mi poradit co by jej mohlo pomoct a vyliecit ju z tohoto vsetkeho?berieme sirup proti alergii,vyhybame sa laktoze a vela sme toho aj dobrali(proti zachvatom a bolestiam hlavy),ale ako keby ju nic nevyliecilo a vracia sa jej to spat..len sa jej to na chvilku utisi..Vopred Vam dakujem za Vasu odpoved..

bmw

neviem prečo tam davaju zázvor a fenikel k oreganu...možno to ma podráždilo...nemohli to čisté urobiť...ale inak citim sa lepšie ...ovela lepšie po 5 kapsuliach...konečne normálne dýcham...nos prázdny...pluca uvolnené..no fajny oregano oil...

PF2014

A ešte sa chcem spýtať, čo môžu byť biele bodky v stolici, alebo niekde to vyzeralo ako biele väčšie kúsky. Nestrávené jedlo? Alebo nejaký parazit? Ale nehýbalo sa to.

PF2014

Ahoj RNG, poprosil by som radu. Dneska som zaniesol vzorku stolice na helicobacter a parazity. Ide o to, že som čítal, že by sa to malo robiť čo najskôr, ešte v teň deň, alebo dať potom vzorku do chladničky. Ja som mal tú vzorku v chladničke 1 deň, a ide o to, že či to bude relevantná vzorka na zistenie helicobactera aj parazitov, keď sa to nevyšetrilo ešte v ten deň a bolo to v chladičke. Či ten chlad to nejako neznehodnotí , čo si myslíš??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk