Otázky na RNG

Alex15

RNG, v suvislosti s koloidnym striebrom do očí hovoriš aj o osmotickom tlaku, ktory suvisí s osmozou tj. v tomto prípade ak to dobre chapem, atomy striebra alebo molekuly vody (neviem či jedno alebo druhe) sa možu dostať aj do buniek na povrchu očí a poškodiť ich. Vieš mi teda vysvetlit, prečo by to malo byt bezpečne? Dakujem.

orol

Pozdravujem ťa p. ING

-otazka 1:

-ked ma osoba preukazatelne zistene zlcove kamene, je alebo nie je vhodne popijat odvar z chanca piedra ?

Pytam sa preto, lebo ak chanca piedra zvysuje vylucovanie zlce, ci nenastanu u osoby so zlcnikovymi kamenmi po vypiti odvaru problemy...

-otazka2: aky navod a casovy postup by si zvolil Ty v pripade liecny kamenov LEN s olivovym olejom a citronovou stavou ??

RNG

bmw, neobvinuj lekarov ze nevedia najst mikroby v prinosnych dutinach
V prvom rade aj ked kultivuju, tak hladaju bakterie a v prinosnych dutinach to vobec nemusia byt bakterie, ale rozne ine infekcie, ako kvasne, plesnove, L-formy a biofilmy. A to zialbohu je este nieco, co sa uci v skolach minimalne, testy na to su nepresne a zriedkave a lieky tak isto prakticky nejestvuju.
Na problemy okolo menstruacie, PMS, vyssej hladiny prolactinu a podobne odporucasm brat yam, davka diosgeninu v nom by mala byt 200 mg denne.
Kvalitny a lacnu ma napr Swansonvitamins.com, kde maju sice drahe postovne , ale pri vacsej objednavke sa to vyplati. A pre zeny co maju problemuy s menstruaciou sa nejedna o jednu flasku tohoto doplnku, ale mnozstvo a na dlhe roky.

RNG

Mijusa aj astma aj rozne nefunkcne tkaniva su z rozneho zamorenia.
Tj pomoc je odmorit telo, prio[adne ho dalej nezamorovat.
Na odmorenie su rozne enzymi, absorbcia a chelacia.
Pri intolerancii na mlieko odporucam pouzivat enzymy na mlieko, dostat ich pod menom Dairy enzymes.
Kto ma problemy s travenim lieka, moze mat aj problem s lepskom. Skus sa vyhybat lepku, je dostatok zrnim muk a prduktov co neobsahuju lepok
V tom pripade odporucam kombinaciu enzymov nie len na mlieko/Dairy ale aj na lepok/Gluten
Odporucam jej aj doplnat enzymy tvoriace jod a selen, pripadne brat s jedlom(travenie) a aj na prazdny zaludok(precistenie tela) zmes enzymov ako pancreatin
No a samozrejme kazdemu radim brat mikrovlakniny

RNG

bmw, neviem , kto pridava do oregana zazvor a fenikel.
Zazvor je protizapalovy ale je tiez drazdiaci ako korenina vo vacsich mnozstvach, fenikel/fenel potlaca mierne mikroby a dava sa casto na travenie.

RNG

Martin na budovanie nosnych struktur v tele, tj aj svalov na srdci potrebujes podporit vyrobu kolagenov. Na to musis brat minimum 3 gramy vitaminu C, najlepsie vo forme esteru C, a aminokyselinu l Lysin, aspon 2 gramy denne.
A nezabudaj na cistenie ciev lecitinom, bolesti srdca mozu byt z nedostatocnej cirkulacie vo vencovych zilach tj nedostatocneho okyslicenia srdca.
Tam moze pomoct aj ovocie hlohu/Hawthorne, ktore rozsiruje cievy(vasodilatacia, efekt ACE) a samozrejme bezpecne riedenie krvi napr nattokinazou, serrapeptazou alebo lumbrokinazou a ich kombinaciami.
Stredoeuropania maju casto "prihustu" krv ktora plynie pomalsie a vytvara sa v nej hodne zrazenin=trombozy. Preto mnohi sa mozu vyhnut doslova smrti na taku blbost , ako mala zrazeninka krvi velkosti spendlikovej hlavy, ktora ich moze zabit, ako sa to stane az 1/2 ludi(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenyc organov)

bmw

milý RNG, priatelka máva silnu menštruaciu, bolestivu až tak, že musi ležať dva dni, čo je vhodne na menštruaciu na jej zmiernenie? maca??

bmw

JOJO ano, po troch dnoch prestali zatekat :)...konečne...som happy , doktorky debilne ze to alergia...roky mi to hovorili...a zrazu kupim oregano oil a nos čistý, dycham normálne...kup si to...jedol som najprv 3 x prvy den, a potom rano a večer...

mijusa

Dobry vecer p.RNG..velmi by som Vas chcela poprosit o radu..moja 6 rocna dcerka ma zdravotne problemy vo viacerych oblastiach..ma intoleranciu na laktozu,astma bronchiale,kazdy vecer ma bolesti hlavy a v nosnej dutine jej nasli nejaky zanet,ktory jej budu odstranovat a k tomu vsetkemu sa jej vyhodli take hrce na narte pri kotniku..na jednej ma 3 a na druhej ma 2..diagnoza znela,ze su to nezhubne nadory mekkeho tkaniva..stale chodime na kontroly a cakame kedy jej to zmizne..prosim Vas,vedeli by ste mi poradit co by jej mohlo pomoct a vyliecit ju z tohoto vsetkeho?berieme sirup proti alergii,vyhybame sa laktoze a vela sme toho aj dobrali(proti zachvatom a bolestiam hlavy),ale ako keby ju nic nevyliecilo a vracia sa jej to spat..len sa jej to na chvilku utisi..Vopred Vam dakujem za Vasu odpoved..