Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Flatt

RNG, dokážu nejaké výživové doplnky regenerovať akokoľvek poškodenú krčnú chrbticu alebo sa to dá jedine cvičením? Vieš mi niečo povedať o zlomených väzoch, liečení následkov a či sa dajú nejakými doplnkami spevňovať, aby k tomu nemuselo napr. pri nejakom úraze dôjsť? Ďakujem.

RNG

DGL je extrakt zo sladovky hladkoplodej/licorice, adaptogen a posilnuje tvorenie zaludocneho mazu a regeneraciu zaludocnych stien. Teda okrem ineho uzitocneho v tele, ako posobia aj rozne ine adaptogeny.

RNG

Drobnytrupik, na koloidne striebro este nikto nemal alergiu a pouzivaju ho dnes miliony.
Zapachajuca stolica znamena hnitie v crevach, ktore sa zacina v zaludku pre nedostatok kyselin a pokracuje v crevach , kde sa rozmnozene mikroby so zaludka, miesto aby boli v zaludku zabite kyselinami sa este viac rozmnozia a potlacia uzitocnu probioticku floru. Nedostatok enzymov k tomu znacne prispieva, lebo nerozlozene ciasty jedla enzymami su potrava pre tie rozne hnilobne a kvasne kultury v crevach.
Takze este raz, dobre travenie a absorbcia je dosledok dostatku kyselin, enzymov, mikrovlaknin a nimi podporovanej probiotickej flory, kde probiotika je dobre si tiez z casu na cas alebo pravidelne dosadzat.

RNG

Poznam viacero ludi, komu to pomaha , ked sa zavesi denne na 10 minut. Aj sam si to planujem kupit, pre seba aj mojho syna a zenu, lebo ti maju s chrbticou caste problemuy a chodia na masaze ku chiropraktorovi(napravanie stavcov) najmenej raz tyzdenne
Uz by som to davno mal, ale mame preplnenu dielnu aj obe domacnosti, takze to prichadza do uvahy az na jar, ked sa prestahujeme do novych, vacsich domov, co nam dostavavaju.

drobnytrupik

Dobrý večer, prosím o odpoveď - Ďakujem za odpoveď k prvej otázke, ale ešte otázočka, mám mu najprv vyskúšať niekde na tele či náhodou nemá voči striebru alergiu, ale si myslíte že mu to priamo môžem dať? A môže to zapiť, alebo radšej nie?to striebro sa úplne vstrebe alebo postupne vylúči, alebo zostávajú zbytky v tele? A ako dlho mu mám dávať to striebro? A prosím Vás čo je to DGL?

Našla som na nete tú Mastichu v tabletovej forme, bude mu postačovať jedna? alebo radšej kúpiť v pevnom stave a drobiť mu to do džúsu a dať vypiť? čo mu zaberie viac? a môže byť nadmerné grganie a strašne zapáchajúca stolica spôsobené tým helikobakterom? Vopred ďakujem za ochotu odpovedať mi.

Jozefe

Ahoj RNG spomínal si tu takú vec teeter hang ups.Máš s touto vecičkou osobné skúsenosti alebo vieš že by to naozaj pomáhalo.Nechcem kúpiť ďalšiu hlúposť.Ďakujem

RNG

Moe to byt oboje, dokonca aj hormonalneho povodu. Ale meranim zapaloveho faktoru, CRP, si mozes lahko zistit, ci je to zapal alebo iny dovod. A meranim hormonov to iste. Zialbohu neurotransmitery v hlave sa zatial nedaju merat, tj akurat mozes nejake bezpecne doplnky na to vyskusat, ci ti niektory nezabetie.
Odporucam vytazok zo st John's Wort, davka 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu, Ucinok SSRI, SNRI a ciastocne aj na hladinu dopaminu a GABA, len raz denne, podla potreby, tiez ukludnujuce 5-HTP na serotonin,
SAM-e, alebo na opioidove centrea v mozgu posobiaci ukludnujuci L-theanine , vytazok zo zeleneho caju, davka 2 x 400 mg

bmw

ahoj RNG, ked mi horia uši do červena, citim bolesť v krížoch možno obličky, kruti sa mi hlava, a citim tlak v hlave ako skala...psychicky povod alebo zápal ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk