Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

malaanka

RNG
aj v linku,ktorý ste dávali v téme vit.D3 ,som sa dočítala,že ľudia s ochorením obličiek,by nemali brať vysoké dávky D3.
Vysadím ho mame len na určitý čas.

RNG

Malaanka, vitamin D-3 sa skladuje v peceni a vylucuje z pecene zlcou. Tj nema s oblickami absolutne nic spolocneho,
Citala si niekoho blud.
Ale je ciste na tebe, komu budes verit, ci mojim lekarom alebo hlupostiam naschval pisamym na internete na ociernenie potravinovych doplnkov, alebo tvojim lekarom, ktori su vyskoleni len na pouzivanie chemickych liekov.

malaanka

RNG
už som sa dočítala,že pri zníženej funkcii obličiek sa vit.D3 nemôže podávať.
Takže definitívne vysadzujem.

malaanka

RNG
ešte raz by som sa chcela opýtať na vit.D3,ktorý som mame dávala na Alzheimera.Ako som už písala mala zistené zvýšené množsstvo vit.D v krvi a lekár mi doporučil vit.D3 vysadiť.
Preto sa pýtam ešte raz,lebo predtým som nenapísala,že mama má výrazne zníženú funkciu obličky(druhá je nefunkčná) a tak sa pýtam na názor o vysadení D .
Ja som ho vysadila,ale chcem vedieť váš názor v tejto súvislosti.

drobnytrupik

Ďakujem za odpoveď, ale ešte otázočka, mám mu najprv vyskúšať niekde na tele či náhodou nemá voči striebru alergiu, ale si myslíte že mu to priamo môžem dať? A môže to zapiť, alebo radšej nie?to striebro sa úplne vstrebe alebo postupne vylúči, alebo zostávajú zbytky v tele? A ako dlho mu mám dávať to striebro? A prosím Vás čo je to DGL?
Našla som na nete tú Mastichu v tabletovej forme, bude mu postačovať jedna? alebo radšej kúpiť v pevnom stave a drobiť mu to do džúsu a dať vypiť? čo mu zaberie viac? a môže byť nadmerné grganie a strašne zapáchajúca stolica spôsobené tým helicobacterom? Vopred ďakujem za ochotu odpovedať mi.

RNG

Masticha a DGL su hojive na zaludok, a koloidne striebro bolo trikom vylucene z trhu, bez akychkolvcek dokazov skodlivosti, co samozrejme vyfalsovat zatial nevedeli.
Miliony ludi v USA ho pouzivaju obcas ustne, davka pre dospeleho(70 kg) je asi 4 x pol deci, pre dieta tej vahy je to asi 4 x 2 kavove lyzicky. Pouzivaj samozrejme plastikovu lyzicku, nie kovovu.
Masticha aj DGL sa daju rozdrvit a zamiesat do jedla alebo drinku.

RNG

Nick neznervoznuj sa . To je len nepatrne mnozstvo kyseliny mravcej a tu telo zneutralizuje a vyluci bez problemov velmi rychle.

RNG

jojojo55, objednany citricidal mi nedosiel, distributor oznamil, ze ho nema a zrusil objednavku....

Kyseliny a enzymy na travenie sa beru spolu s jedlom vzdy, totiz rozne enzymy potrebuju kysle prostredie na ucinnost.

drobnytrupik

Dobrý večer RNG, potrebujem poradiť, synovi vek 2,5 roka dnes diagnostikovali Helikobaktera, chcela by som poradiť, čo by mu pomohlo. Nechcela by som mu dávať ATB, lebo som čítala že sú dosť ťažké a ešte viac zničia imunitu a črevnú flóru. Preto by som chcela vedieť, či koloidnú striebro mu môžem dávať, a v akom dávkovaní. má 2,5 roka a cca. 17 kg. Každý deň mu do litra čaju dávam 5 kvapiek citricidalu, 1 tbl quercetinu. Len sa bojím toho koloidného striebra, či mu nemôže vyvolať nejaké potiaže, a aj toho, že na SVK je vnútorné užívanie zakázané.Môžem mu ho dať aj napriek tomu alebo sa poradiť radšej s lekárkou? Kúpila som si z tejto stránky a neviem či je dobré - www.regeneracetabor.cz. Mohol by brať aj Chiosku Mastichu? stačila by 1 tableta? prehltnúť mi to neprehltne, bude mať účinok ak ju rozpustím v troške vody?
Ďakujem za Tvoju skorú odpoveď. Potrebujem čím skôr nasadiť liečbu.Ďakujem

Nick44

Spolu s čajom som pravdepodobne vypil aj niekolko mravcov (nevšimol som si ich najprv a ani neviem, ako sa tam dostali a kolko ich tam bolo, lebo som vypil skoro všetko). Mravce obsahujú aj kyselinu mravčiu, ktorá vzniká napr. po vypiti metanolu a napáda sietnicu/zrakový nerv.

RNG, mysliš že može byť aj toto problém? Ak ano, čo by som mal urobiť a vyluči sa postupne kyselina mravčia napr. močom?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk