Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

jojojo55

Prosim RNG,

ako mám dávkovať enzýmy (now super enzymes) a betain hcl, aby nedoslo k poskodeniu enzýmov v kapsule? kyseliny s jedlom, takže enzymy pred jedlom (aj ked výrobca píše, že ich treba užívať s jedlom)?

inak sú tieto enzýmy dobré, ked ich chcem na podporu trávenia a nie na očistu tela? nedočital som sa v akej forme sú tie tablety

inak už Vám došiel ten citricidal?

Ďakujem

PF2014

Ahoj, potrebujem jednu radu ohľadom zinku, beriem vitamíny, v ktorých je 30 mg zinku, a v kĺbovej výžive je ďalších 15 mg, a mám obavy, či neni 45 mg zinku veľa, nakoľko vážim 64 kg.

RNG

Najlacnejsie enzymy na ucinnost su pancreatiny, Na travenie nechranene, na cistenie tela entericky pokryte.
Rastlinne, fungalne a bakterialne enzymy su podstatne drahsie, ale je ich hromada specialnych druhov na riesenie roznych specifickych problemov.
Bezne na travenie odporucam napr produkt z firmy NOW pancreatin high potency 4 x 500 mg, kde mas v kazdej kapsuli ekvivalent 2 gramy pancreatinu.
Na cistenie tela odporucam napr produkt firmy Solgar, pancreatin, quadruple strength, ktory ma v kazdej tablete ekvivalent 3 gramy pancreatinu, ktory je entericky chraneny, tj sa v zaludku neznici kyselinami ani nespotrebuje na jedlo, ale rozpusti az v crevach a znacna cast z neho sa absorbuje do krvi na cistenie tela.

RNG

bmw, ja som to vyhral uz pred vyse 15 rokmi. Od detstva som bol nachylny na rozne nakazy hornych dychacich ciest, aj teraz ich dostavam hodne casto, ale ich potlacim za den-dva bez problemov, ked ich zachytim uplne v zaciatku. S vynimkou mojho nedavneho pobytu v nemocnici(operacia zlcnika) som nemal ziadne horucky a nepouzuival ziadne lieky uz pomaly 20 rokov. Tj jasne, ze to ide aj inac, ako si myslia bezni lekari, tj ide to aj tak, ako sa dozvedam z roznycy periodik lekarov, co sa zaoberaju altwernativnymi, najma doplnkovymi metodami na udrzbu a navrat zdravia.

bmw

Diky RNG, tak som vyhodil zo zoznamu ten citricidal a doplnil Olive leaf extract a oregano oil enteric softgels..ked to otestujem dlhodobo na sebe a rok nebudem chory, tak som vyhral nad pravidelnymi nadchami a antibiotikami...

RNG

Vela ludi si lieci ulceroznu kolitidu, ktra obvykle zacina nedostatkom zaludocnych kyselin, ked sa cez zaludok prebojuju rozne skodlive mikroby na jedle do criev, najprv vyvolaju IBS, neskor Crohna az to vyusti do ulceroznej kolitidy.
Takze klucove slovo v naprave travenia je doplnok kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Viac okolo toho najdes napr na fore, co si mozes najst cez Google.sk pod rng, ulcerozna kolitida. Tam sa viaceri radia ako na to a ako sa toho casom dokonca zbavit a vyhojit si creva, nie len do nekonecna liecit a nevyliecit.

RNG

bmw, zabudni na GSE z NuriBiotic, dnes to uz neobsahuje citricidal ale je to len obycasjny vytazok z grapefruitovych semien, co ma zlomok ucinnosti povodneho citricidalu.
Skor by som tam dal NAC a oreganovy olej v enterickych kapsuliach, kdeze plno ludi dookola kasle a kvapockova infekcia sa ti stale dostava do tela.
Pripadne pozri na extrakt z olivovych listov, co je ucinny na rozne dnes beziace nakazy viac ako mnohe lieky.

vierka555

Prosim o radu RNG raz som tu čítala o enzymoch myslím že dovoz USA ktoré su oveľa silnejšie. Prosim o radu, názov, link. Ma niekto skúsenosti s ulceroznou kolitidou?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk