Otázky na RNG

RNG

Nick neznervoznuj sa . To je len nepatrne mnozstvo kyseliny mravcej a tu telo zneutralizuje a vyluci bez problemov velmi rychle.

RNG

jojojo55, objednany citricidal mi nedosiel, distributor oznamil, ze ho nema a zrusil objednavku....

Kyseliny a enzymy na travenie sa beru spolu s jedlom vzdy, totiz rozne enzymy potrebuju kysle prostredie na ucinnost.

drobnytrupik

Dobrý večer RNG, potrebujem poradiť, synovi vek 2,5 roka dnes diagnostikovali Helikobaktera, chcela by som poradiť, čo by mu pomohlo. Nechcela by som mu dávať ATB, lebo som čítala že sú dosť ťažké a ešte viac zničia imunitu a črevnú flóru. Preto by som chcela vedieť, či koloidnú striebro mu môžem dávať, a v akom dávkovaní. má 2,5 roka a cca. 17 kg. Každý deň mu do litra čaju dávam 5 kvapiek citricidalu, 1 tbl quercetinu. Len sa bojím toho koloidného striebra, či mu nemôže vyvolať nejaké potiaže, a aj toho, že na SVK je vnútorné užívanie zakázané.Môžem mu ho dať aj napriek tomu alebo sa poradiť radšej s lekárkou? Kúpila som si z tejto stránky a neviem či je dobré - www.regeneracetabor.cz. Mohol by brať aj Chiosku Mastichu? stačila by 1 tableta? prehltnúť mi to neprehltne, bude mať účinok ak ju rozpustím v troške vody?
Ďakujem za Tvoju skorú odpoveď. Potrebujem čím skôr nasadiť liečbu.Ďakujem

Nick44

Spolu s čajom som pravdepodobne vypil aj niekolko mravcov (nevšimol som si ich najprv a ani neviem, ako sa tam dostali a kolko ich tam bolo, lebo som vypil skoro všetko). Mravce obsahujú aj kyselinu mravčiu, ktorá vzniká napr. po vypiti metanolu a napáda sietnicu/zrakový nerv.

RNG, mysliš že može byť aj toto problém? Ak ano, čo by som mal urobiť a vyluči sa postupne kyselina mravčia napr. močom?

jojojo55

Prosim RNG,

ako mám dávkovať enzýmy (now super enzymes) a betain hcl, aby nedoslo k poskodeniu enzýmov v kapsule? kyseliny s jedlom, takže enzymy pred jedlom (aj ked výrobca píše, že ich treba užívať s jedlom)?

inak sú tieto enzýmy dobré, ked ich chcem na podporu trávenia a nie na očistu tela? nedočital som sa v akej forme sú tie tablety

inak už Vám došiel ten citricidal?

Ďakujem

PF2014

Ahoj, potrebujem jednu radu ohľadom zinku, beriem vitamíny, v ktorých je 30 mg zinku, a v kĺbovej výžive je ďalších 15 mg, a mám obavy, či neni 45 mg zinku veľa, nakoľko vážim 64 kg.

RNG

Najlacnejsie enzymy na ucinnost su pancreatiny, Na travenie nechranene, na cistenie tela entericky pokryte.
Rastlinne, fungalne a bakterialne enzymy su podstatne drahsie, ale je ich hromada specialnych druhov na riesenie roznych specifickych problemov.
Bezne na travenie odporucam napr produkt z firmy NOW pancreatin high potency 4 x 500 mg, kde mas v kazdej kapsuli ekvivalent 2 gramy pancreatinu.
Na cistenie tela odporucam napr produkt firmy Solgar, pancreatin, quadruple strength, ktory ma v kazdej tablete ekvivalent 3 gramy pancreatinu, ktory je entericky chraneny, tj sa v zaludku neznici kyselinami ani nespotrebuje na jedlo, ale rozpusti az v crevach a znacna cast z neho sa absorbuje do krvi na cistenie tela.

RNG

bmw, ja som to vyhral uz pred vyse 15 rokmi. Od detstva som bol nachylny na rozne nakazy hornych dychacich ciest, aj teraz ich dostavam hodne casto, ale ich potlacim za den-dva bez problemov, ked ich zachytim uplne v zaciatku. S vynimkou mojho nedavneho pobytu v nemocnici(operacia zlcnika) som nemal ziadne horucky a nepouzuival ziadne lieky uz pomaly 20 rokov. Tj jasne, ze to ide aj inac, ako si myslia bezni lekari, tj ide to aj tak, ako sa dozvedam z roznycy periodik lekarov, co sa zaoberaju altwernativnymi, najma doplnkovymi metodami na udrzbu a navrat zdravia.