Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

bmw

zase mam nervy, uz treti tyzden upchaty nos, akokeby zapal..bral som antibio od lekarky...ale nos vkuse upchaty, vystriekal som celu morsku sol..obcas aj otrivin, ten mi jediný spriechodnil nos...ale nemozem ho vkuse pouzivat...vkuse mam tvrdy upchaty nos akoby bez hlienov...davam si ester C 2000mg a koloidne striebro zatial....nemozem dychat nosom , ma ide porazit...co to moze byt...aj na alergiu som si dal liek ale nezabral, takze alergia to byt nemoze...

RNG

Danone, nemam ani sajnu, ako posobia anionove vlozky. Jedine informacie o nich mam od vyrobcov a na to sa naozaj neda spoliehat.
Ten, co nieco predava nema zaujem napisat pravdu, ale napise to, co mu preda tovar.

RNG

bmw, neviem o tom, ze by NAC zvysoval tvorenie histaminov, ale ked sa toho obavas, mozes brat aj serrapetazu, ktora ma nielen odhlienujuci a odmaskujuci ucinok, ale zlepsuje prudenie krvi a odstranuje krvne zrazeniny, bezpecne, nie ako predpisove chemicke lieky.

Danone40

Pán RNG. Písala som vam pred nedavnom ohladne ureaplazmy a dlhodobeho krvácania. Chcem sa opytat:- začala som použivať asi pred mesiacom a pol anionove vložky. Mohli oni spôsobyť toto dlhodobe krvácanie?

bmw

milý RNG, acc long resp. NAC podporuje tvorbu histaminu, teda tak to je napisane v letáku...ked som alergik a užívam aerius antihistaminikum občas, nie je to v kontraste nejak?? Mozem acc long a aerius naraz užívať?? Lebo potom neviem aký odmaskovač použiť....

PF2014

Inak dnes som zobral na kĺby doplnok za 40 eur, a vitamín D k tomu. Chcem sa ťa spýtať, ako sa tebe pozdáva to zloženie?? Dúfam, že som nespravil zlý nákup, mne sa to zdalo celkom v pohode.

www.fitplus.sk

Všade to hodnotia veľmi dobre.

RNG

Ano D-3 v krvi sa da merat, ako aj ine vitaminy, ale to by si musel najst laboratorium, co ti to spravi. Bezne totiz lekari toto nevyzaduju, zialbohu, lebo este stale nedocenuju vyznam hladiny vitaminu D-3 v krvi

RNG

PF 2014, su ludia, co beru davky 10 000 IU denne dlhodobo bez akychkolvek problemov.
Musis si uvedomit, ze ludske telo vie na slnku vyprodukovat az 10 do 20 tisic IU vitaminu D-3, ktory sa dlhodobo skladuje v peceni odkial sa podla potreby uvolnuje.Zialbohu az 20% ludi si nevie vytvorit dostatok tohoto velmi potrebneho vitaminu,aj ked su hromadu casu na slnku, preto sa vseobecne odporucuje tento vitamin doplnovat. Davky odporucene mnohymi lekarmi su od 2000 do 5000 IU denne, v priemere. Ja napr zoberiem az 30 000 IU raz za tyzden/dva, ked si na to spomeniem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk