Otázky na RNG

bmw

Ahoj RNG, chcem sa ta opytat a vysvetlit rozdiel ohladom Vitaminu Ester C 1000mg a Vitamin C Ascorbyl Palmitate 500 mg. Objednavam z iherb.com viac produktov, a neviem sa pri Cčku rozhodnut, ide mi o to,aby v krvi ostalo čo najviac a čo najdlhšie Vitaminu C, pretoze sa venujem bodybuildingu a kvalitne vitaminy su nevyhnutne pre mna...co sa tyka znaciek, najviac preferovane na iherb.com je Now foods, takze asi od nich vsetko objednat...probiotika, Vit C, quercetin, curcumin, bromelain, multivitaminy, proste chcem sa zbavit alergii a byt fit a vydrzat roky nebyt chory.....dakujem za vyjadrenie rozdielu vopred...

Jozefe

Je aj nejaký záznam o úsešnosti liečby na tom teeteri hang ups.vyzerá to byť fajn akurát neviem ako by som to dostal na slovensko.Tu nič nemajú v tomto kocúrkove

Jozefe

Je aj nejaký záznam o úsešnosti liečby na tom teeteri hang ups.vyzerá to byť fajn akurát neviem ako by som to dostal na slovensko.Tu nič nemajú v tomto kocúrkove

malaanka

RNG
pýtala som sa aj v novej téme aj v téme Alzheimer o vit.D3
Mama ho brala na tvoje doporučenie,mesiac vysoké dávky 50 000 Iu a potom 10 000 Iu asi rok a teraz jej zistili v krvi vysokú hladinu vit.D.
Pýtam sa ťa,či jej mám vit.vysadiť,ako doporučuje lekár,alebo jej ho mám podávať naďalej.

PF2014

Raz som ich vysadil a bolo mi tak zle, že som sa k nim o pár mesiacov znova vrátil. Tak neviem, ako to mám vyriešiť, alebo to kombinovať s nejako prírodnými produktmi, aby som zmiernil ten dopad, len neviem, ako by to išlo dokopy.

RNG

PF 2014, beries 4 rozne druhy navykovych antidepresiv, co nicia mozog a divis sa , ze mas z nich zle nasledky???? Verd sa pozri na ich mozne skodlive nasledky, a to su jednotlivo uvedene, v kombinacii sa to este podstatne zhorsuje.

RNG

Akukolvek cast, je trochu prisilne . Ale definitivne spravne doplnky na kosti a slachy, cvicenie a trakcia alebo zavesenie sa za nohy na 10-15 minut denne mozu situaciu podstatne zlepsit. Dobry je napr znacka Teeter, najdes rozne cez Google.com uvedenim Hang ups