Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, minule si mi tuším písal, že trasenie a zabúdanie môže byť nedostatkom vitamínu B-12. Beriem ho už dlhšiu dobu a je to o tom istom. Hlavne to zabúdanie, volám s človekom 10 minút a po skončení telefonátu ani neviem, o čom sme rozprávali. Mám len 21, je to divné, neviem čím je to spôsobené, a kde sa vlastne s tým obrátiť a na koho. Aj moje vyjadrovanie je aké si horšie.

Flatt

RNG, dokážu nejaké výživové doplnky regenerovať akokoľvek poškodenú krčnú chrbticu alebo sa to dá jedine cvičením? Vieš mi niečo povedať o zlomených väzoch, liečení následkov a či sa dajú nejakými doplnkami spevňovať, aby k tomu nemuselo napr. pri nejakom úraze dôjsť? Ďakujem.

RNG

bmw, pozri cez Google.sk pod rng infekcie, a tiez alergie, kde su rozne dovody a rady ako sa toho zbavit.
Zialbohu morska voda a ustne brane atb adresuju len malu cast zapalov nosohltanu, dokonca atb niektore mikroby, co to sposobuju, doslova podporuju tym, ze znicia probioticku floru, co nas proti roznym tym roznym infekciam, na ktore atb neucinkuju, ochranuje.

bmw

zase mam nervy, uz treti tyzden upchaty nos, akokeby zapal..bral som antibio od lekarky...ale nos vkuse upchaty, vystriekal som celu morsku sol..obcas aj otrivin, ten mi jediný spriechodnil nos...ale nemozem ho vkuse pouzivat...vkuse mam tvrdy upchaty nos akoby bez hlienov...davam si ester C 2000mg a koloidne striebro zatial....nemozem dychat nosom , ma ide porazit...co to moze byt...aj na alergiu som si dal liek ale nezabral, takze alergia to byt nemoze...

RNG

Danone, nemam ani sajnu, ako posobia anionove vlozky. Jedine informacie o nich mam od vyrobcov a na to sa naozaj neda spoliehat.
Ten, co nieco predava nema zaujem napisat pravdu, ale napise to, co mu preda tovar.

RNG

bmw, neviem o tom, ze by NAC zvysoval tvorenie histaminov, ale ked sa toho obavas, mozes brat aj serrapetazu, ktora ma nielen odhlienujuci a odmaskujuci ucinok, ale zlepsuje prudenie krvi a odstranuje krvne zrazeniny, bezpecne, nie ako predpisove chemicke lieky.

Danone40

Pán RNG. Písala som vam pred nedavnom ohladne ureaplazmy a dlhodobeho krvácania. Chcem sa opytat:- začala som použivať asi pred mesiacom a pol anionove vložky. Mohli oni spôsobyť toto dlhodobe krvácanie?

bmw

milý RNG, acc long resp. NAC podporuje tvorbu histaminu, teda tak to je napisane v letáku...ked som alergik a užívam aerius antihistaminikum občas, nie je to v kontraste nejak?? Mozem acc long a aerius naraz užívať?? Lebo potom neviem aký odmaskovač použiť....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk