Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

nikusa9

RNG- dakujem!!musim to vsetko pohladat lebo zatial mi je to vsetko cudzie. Uz asi tri hodiny citam vsetko od Vas. Zaujalo ma GSE a oreganovy olej. Bolo by vhodne kombinovat s vecami ktore ste mi odporucil? Popripade mohla by som poprosit link na tieto veci,aby som si spravne nakupila?ak ano veeeelmi budem vdacna. ( nikusa9@gmail.com) DAKUJEM

RNG

Na chlamidie pneumonie existuje jedine protokol dr Strattona, tj pouzitie viacerych atb aj roky dlho, casto neuspesne. Takze ja osobne odporucam brat extrakt z olivovych listov, v davke 3 x 300 mg oleuropeinu, a kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho.

Naviac na odmaskovanie tejto maskovanej infekcie musis brat NAC (2 x 600 az 1200 mg)

alebo lepsie serrapapeptazu, 3 x 120 000 SU, inac nemozno tieto maskovane vnutrobunecne infekcie znicit.

A samozrejme sa jedna o mnohomesacne as vyse rozne liecenie, s rozdielom voci Strattonovi, ze pouzivas neskodne dolnky, ktore ani dlhodobo nemaju ziadne skodlive postranne ucinky na telo.

nikusa9

RNG- dobry den.prosim Vas pekne.mozem poprosit o nazor a radu? Zistili mi zapal pluc+ chlamdie. Imunitny systrm mam slaby..Mala by som uzivat ATB?a co pouzit na vyliecenie podla Vas,ked je toho naraz aj dost,aby som este viac neznicila svoje telo. Zapalove hodnoty mam tiez vysoke..DAKUJEM! :-)

RNG

Mala je lyzicka, tj 5 ml

velka je lyzica je 15 ml

Ja myslin 2 gramy, tj pol malej lyzicky.

Nehovorim naschval kavova, lebo kavovych je rozdielnych hromada.

josephine12

Dobry denRNG , prosim ta dosla mi d manosa ,napisal si uzivat pol lyzicky kazde tri hodiny, malej alebo velkej lyzicky? Dakujem pekne.

RNG

PF vyzera to definitivne dobre. Al;e pridal; by som k tomu 2 avokada tyzdenne na klbovy maz. Lebo ako sa hovori "kto maze, ten jede"

RNG

Marian ,dost tazko, lebo ja zijem v USA v predmesti Chicaga.

Ale najdes ma vselikde na nete a mam stranky rng.nazory.org a rng jecool.sk

PF2014

Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať na jednu kĺbovú výživu, čo som si kúpil, čo si o tom myslíš, nebola najdrahšia, ale na druhú stranu zase dosť krátko vydrží. Čo si myslíš o tom zložení celkovo?

Glucosamine Sulfate 2KCL - 1750 mg

Chondroitin sulfate - 500 mg

Hydrolyzed Chicken Sternal Type II Collagen - 350 mg

MSM - 250 mg

NEM (Natural Eggshell Membrane) - 250 mg

Hyaluronic Acid - 50 mg

RNG

Mozes, lebo collostrum obsahuje len malicko lactosy. Prinajhorsom mu daj enzym na mlieko,. ako napr vyrobok firmy enzymedica, Lacto, najma ked mu chces telo odmorit od ulozenych z minulosti mliecnych produktov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk