Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, môže sa určiť dávkovanie vitamínu D-3 podľa hodnôt v krvi?? 3 týždne som bral vitamín D-3 v rozmedzí 2000-4000 IU, teraz nejaké 2 týždne mám prestávku. Lebo nemám ani páru, aké hodnoty môžem mať v krvi. Možno by bol test vhodný, keď sa ´´liečim´´ na artrózu? Teda liečim sa skorej sám ako doktori:D

bmw

tak to je v podstate jedno kolko je v jednej kapsuli..mikrovlakniny uzivam, ok, dakujem za radu...a moja prastarka veruze bohvie ako zdravo nežila, však mastné jedlá celý život, dalej pšenica biela múka, atd., ale asi mala tuhý koreň...

RNG

100 miliard je len ako sa hovori kvapka do mora, To su len desiatky/stovky miligramov probiotik, a v dobre osadenych crevach je ich az 1 kg, tj tu malicku nasadu 100 miliard musis rozmnozit aspon 1000 nasobne, aby ti plne osadili creva. Preto je tak dolezite ich krmit mikrovlakninami, co musis robit cely zivot, ked si chces udrzat dobru crevnu floru

RNG

bmw, zamorenie sa samozrejme stale stupnuje a vek 97 rokov nie je nic zvlastne, pokila si clovek na seba dava pozor a ma dobre stravovacie zvyky a dobry "koren"
Problem je, ze coraz viac chemikalii a znicenych, priemyselne , jediel prijmame, a kvoli cestovaniu a celosvetrovom rozvoze potravin a inych vyrobkov na nas lezie coraz viac roznych nakaz, ktore boli dosial len miestne a dnes sa rozsiruju po celom svete.
Uz len samotna poda je dnes viac zamorena, vycerpana a probiotika v nej su znacne chemikaliami znicene

bmw

Pán RNG, na iherb.com som nasiel probiotika so zložením 1OO miliard bakterii v jednej kapsule. Stoja okolo 50 dolarov, mam 30 rokov, neviem či to nie je taka davka prehnane vela pre mna ako pre mlady organizmus...

-odkaz odstránený-

orol

Velavazeny pan RNG

teba musel asi Boh poverit, aby si ludom pomahal v zdraví a chorobach a otvoril im viac oci. Si erudovany, velmi dobry, vzacny clovek so vzacnou dusou. P.s- dakujem a pamätam.

bmw

:) dlhsie pridavam otazky a citam odpovede od vsetkych, a dnes ma napadla taka zasadna vec....moja stara mama sa dožila 97 rokov...a nič taketo nepotrebovala, bud žili v čistejšom prostredí, mali iné potraviny, menej stresu alebo nerozumiem...ako je možné že dnes bez doplnkov prakticky dlhodobo nemôže byť človek zdravý....

RNG

Samozrejme enzymi a jod a selen odstanuju rozne utvary, ale pri dlhych a uzkych polypoch je tio dost otazne. Ale osobne ja by som to skusil, hoci aj keby to bolo neucinne, ale predisiel by som tym tvoreniu dalsich utvarov/smetnych kosov v tele

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk