Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Emmy27

Pán RNG, veľmi pekne Vás chcem poprosiť o radu:
1. Existuje možnosť odstránenia cervikálneho polypu inou cestou ako operáciou? (veľkosť 2x1 cm)
2. Aký postup, myslím od detoxikácie organizmu, po vhodné prípravky by ste mi odporúčali? Iné problémy nemám. Ďakujem.

RNG

Orol cranbery complex ma v sebe len susene cranberry, ktore maju pomer susenia asi nie viac ako 8:1, tj jedna kapsula je tak rozna asi 3-4 gramom cranberry. Tj dokopy nic. A co sa tyka D-manozy, tu odporucam pri nakazach crev v davkach 3 gramy za hodinu, tj 50 mg je tiez dokopy nic. Nemarni zbytocne peniaze. Ked mas podozrenie na urinarnu nakazu alebo crevnu ber dostatocne davky ucinnych latok, napr 2 x 1 gram berberinu, co je ucinna latka v cranberry/brusniciach, kde sa jej nachadza len par percent maximum.
To upozornenie , ze sa to nema brat s liekmi na riedenie krvi je tupost, lebo cranberry neriedia krv nijak.
Ja beriem serrapaptazu a berberine prakticky stale, lebo mi to robi kopu dobra Od odhlienovania , cez odmaskovanie mykoplaziem po riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin a berberine na cukrovku DM2 je vyborny, tiez proti roznym urinarnym a crevnym nakazam.Mozna aj proti inemu, lebo berberine je este stale znacne nedoceneny ako antimikrobialny prostriedok

orol

Srdecne pozdravujem

uzivam kapsule CRANBERRY komplex 450mg + 50mg D-manoza. Na obale je upozornenie, ze ak sa beru lieky na riedenie krvi, treba sa poradit. No a ja beriem obcas serapeptazu.
1 ) Mozem ju teda s cranberry, alebo ju docasne radsej vylucit ?
2) Este k N.A.C mozem to brat spolocne s cranberry?

RNG

Class, hyperventilacna tetania je vysledok stresu, ked zacnes prudsie dychat a znizi sa ti v krvi mnozstvo CO2, ktory sa podiala ako anion na vedeni nervovych signalov.
Viac o tom najdes cez Google.sk pod rng, tetania, stres, spanok, a pripadne aj travenie, lebo aj zo zleho travenia moze mat clovek rozne zdravotne problemy.
Pomoct ti moze napr L-theanine a vitaminy Stres B, len tak napochytro.

RNG

bmw, psoriaza ma hromady dovodov, od zamorenia, cez alergicke reakcie aj po rozne mikroby a dokonca parazity ako kozny roztoc demodex foliculorum, ked sa premnozi alebo nosi v svojom traviacom systeme nejake mikroby. Na kazdy typ su ine prostriedky. Na zamorenie treba odmorovat enzymami a absorbentmi, na mikroby treba antimikrobialne , podla typu mikrobov, na parazity pomozu protiparaziticke.

RNG

Alex, alkaloidy nie su jedovate.
A to co je schvalene lekarmi a nasou FDA povazovane za neskodne nemoze byt zaroven skodlive.

Class

RNG, mám hyperventilačnú tetaniu, beriem citalec 20mg rano , postupne znizeny na polovicu, uz dlhsie mam problemy s erekciou, teda neviem udrzat vzrusenie a mam pocit ze aj vsetky tie pocity ktore boli predtym su menej intenzivne , mal by som navstivit urologa a poziadat o podorny prostriedok , alebo existuje prirodne respektive volne dostupne liecivo ktore by mohlo pomoct tento problem vyriesit ?
Dakujem za odpoved

bmw

dobry den pan RNG, mozem Vas poprosit o radu, priatelka ma zacinajucu psoriazu, zatial jemne svrbenie, cervene bodky a flak cerveny...ake doplnky by mala uzivat vnutorne na psoriazu?? Nejdem tu triafat ci citricidal a ine..., necham si od vas poradit....dakujem....

Alex15

RNG mám objednane od Now Foods liver detoxifier and regenerator. Okrem bezných na pecen sú tam aj rozne iné pre mna neznáme byliny/vytazky. Su urcite všetky v poriadku, lebo napr. na jedno z nich (tušim barberry) som čital, že obsahuje jedovate alkaloidy a nemalo by sa to konzumovat vo velkom mnozstve. Su teda všetky tie zložky bezpečne a naozaj osožne pečeni?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk