Otázky na RNG

RNG

Terry 90, karotenoidy z beznych doplnkov nedochadzaju v takych davkach ze by si sa mohol predavkovat.
2.doplnkovy priemysel dodrziava velmi prisnu hygienu, takze mikroby a parazity dostat z doplnkov je extremne nepravdepodobne.Uz len samotne spracovanie to viacmenej vylucuje.

Lenka.a

Ahoj RNG, o rôznych olejoch sa často píše, že sú zdravé s rôznymi zdravotnými benefitmi, ale patria medzi zdravé oleje len panenské? Tekvicový olej je vraj tiež zdravý, ale ten som ešte ani panenský nevidela, iba 100 %-ný. Je to problém alebo panenský, za studena lisovaný a 100 %-ný je úplne to isté?

hudy17

Dobry den mam 20 rokov a neviem co mi je mam problem so stitnou zlazou a uzivam euthyrox25 uz asi 5 rokov pred tromi rokmi som sa venoval posilnovaniu a bral som i vyzivove doplnky moje telo to asi velmi dobre nezvladalo tak som mal zvysene hodnoty kreatinin leukocyty atd.. ked som prestal uzivat doplnky vsetko sa upravilo aj tlak ktory som mal zvyseny asi po dvoch mesiacoch zacali problemi pichanie v hlave potom to prestalo neskor som uz citil slabost lavej strany tela pri posilnovani tak som prestal aj cvicit a tak ako keby ta strana tuhla abolest aj na lavej strane hlavy ked uz to bolo neprijemne a zacal som mat zavraty i zvracanie som navstivil neurologa ten spravil vsetky mozne vysetrenia MRI eeg emg ATD... VSETKO Mozne !! nic mi ennasli na magnetickej rezonancii som bol uz 3 krat a vsetko ciste bol som na internom brali mi krv na vsetko vsetko v poriadku navstivil som aj psychologa taktiez v poriadku neviem co dalej momentalne ta slabost prechadza aj na pravu stranu tela niekedy som vycerpany v teple sa mi zle dycha v lete v saune v teplej vode trochu vyssia v´fyzicka zataz mi nerobi dobre kavu nemozem lebo v hlave mam tlak ani alkohol proste nic co zvysuje energiu alebo nejaku lepsieu cirkulaciu v krvi ginkgo nemozem ani zeleny caj zo vsetkeho zle tie svaly ako keby sa stahovali alebo neviem mam pocity niekedy ze ma aj do ejdnej strany taha na tvari aj tie svaly sa mi ako keby zužovali niekedy mam aj take ze mi skace obocie take zasklby svalov a fakt uz ma to nebavi niekedy ani zit a ked dojdem k lekarovi tak tam uz nevedia co ze vsetko je v poriadku a ja sa stale citm zle zacal som sa aj stravovat trochu lepsie zelenina ovocie prosim vas o nejaku radu RNG alebo hockto iny kto by mi mohol pomoct budem vdacny moj email je : hudy10@centrum.sk

Jozefe

RNG aký máš názor na prípravok na klby mobility essentials od swansonu?..treba na to brať ešte niečo aby sa tá výživa lepšie vstrebávala?

Terry90

RNG mam dve otazky.
1. Ake su priznaky predavkovania roznymi karotenoidmi, moze to napr. uskodit ociam alebo?
2. Na nedostatocne umytych cucoriedkach mozu byt larvy velmi nebezpecnych parazitov (napr. echinococus). Zaujimal by ma tvoj nazor, ci su cucoriedky v roznych doplnkoch riadne spracovane a teda bezpecne bez akejkolvek pochybnosti.
Vdaka.

RNG

Inac vseobecne ,treba cvicit kazdodenne, alebo aspon chodit na prechadzky, to nielenze prekrvi telo, spali prebytovne cukry ale aj odmori telo tym ze pohne lymfu, posilni celkove regenervcne procesy v tele a precisti pluca.
Vzduch v uzavretych priestotoroch je casto 10 az 30 krat tak zamoreny, ako vonku.
A pri hlbokom branicnom dychani sa upravi aj stress, tep srdca a podobne. Nedocenitelne!!!

RNG

Rumilka, popisujes tu hromadu priznakov, ktore mozu ale nemusia jedno s druhym suvisiet. Vertigo, tj nerovnovaha je zalezitost infekcii vnutorneho ucha a ich nasledkov, 'tazke" koncatiny mozu byt zo zlej cirkulacie krvi alebo lymfy,
"mravencenie" moze byt aj zo zlej cirkulacie, aj z nasich vlastnych virusov, ked mas znizenu viralnu imunitu.
Na vnutorne uchi ber NAC a oreganovy olej
Na infekcie v nose si kcapkaj do nosa roztok citricidalu.
Na cievy treba brat lecitin na cistenie, serrapeptazu na zlepsenie cirkulacie krvi a zarovren je protizapalova,
Na virusy si treba zvysovat viralnu imunitu, pozri cez Googlre.sk pod rng herpes, co vselico sa da na to pouzivat, na regeneraciu/opravu virusami poskodenych nervovych obalov treba brat DHA az 1.5 gramu denne, ktory najdes napr v krill oleji a calamarine,
Na to ihlickovanie, co moze byt periferalna neuropatia moze pomoct brat 500 az 1000 mg benfothiaminu a 500 az 1000 mg inositol hexaniacinatu(lepsie formy vitaminov B-1 a B-3)

RNG

bmw, koloidne striebro je ucinne na povrchu ale pri piti sa v zaludku dost rychlo znici, tj nakazy vo vnutre tela velmi neadresuje. Na to su ucinnejsie ine doplnky, podla typu nakazy, napr citricidal na bakterie, oregano/carvacrol na plesne a kvasne infekcie, extrakt z olivovych listov na mykoplazmy a virusy a chaparal je silne antivitalny a podobne.

RNG

Jojo skus z dr Best, ten s horcom(gentiana) lebo horec ukludnuje zaludok a podporuje vylucovanie nasich vlastnych kyselin.