Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

BMW, NAC sa da rozpustit vo vela vode a ked to budes pit po malych glgoch cez slamku cely den, tak ti to nesposobi iste bolest zaludka.
Nikrovlaknin je plno a probiotika potrebuje pestru stravu podobne ako my, takze odporucam rozne miesat, pozri na psylium, inulin pektiny arabinogaslactany, glucomannan...

orol

Spresnenie: to Aloe vera chcem samozrejme na vyhojenie zaludka a pripravene v pohotovosti spolocne s DGL, ak by sa vratil problem.

orol

Pozdravujem, velavazeny p. Ing.,

idem objednavat z iherbu a potrebujem poradit 1) KONKRETNE ktore cranberry v DOBREJ SILE zakupit pri recidivujucom zapale mocovych ciest ( 2- 3 krat do roka zapal viac rokov ) a ci to ma byt spolocne aj s D- manozou, pripadne ine.

A na toto aloe vera gels z NOW 100 softels, 5 000mg ekvivalency co povies, mozem ? R-odkaz odstránený-.

porad nieco rozumne,“ silne“, dakujem

bmw

Použivam probiotika Laktoflor a s tymi sučasne si dam jablká, niekde ste písali , že pektín aj z jablk je doležitý na rozlezenie probio po črevach....dakujem Vam pekne za informacie aj doteraz...mam uceleny obsah toho co uzivat cely zivot...

bmw

RNG neužival som antibio teraz, vyše roka som neužival antibio, to len teraz mam tyzden problem s bakterialnou nadchou...ale antibiotika nechcem, preto chcem prirodnou cestou...NAC mam doma ako ACC Long, ale je mi z toho zle, takze to uzivat nechcem...vyskusam len serapeptazu a oreganovy olej a pokracujem s mesosilver...ak to nezaberie, musim ist k lekarke a urcite mi da chemiu fuj

RNG

Danone, neviem ci to je ureaplazma alebo len hormonalne vykyvy. Mnoho zien ma poskodeny normalny cyklus menstruacie, tam casto pomoze brat yam.
Ureaplazma vytvara samozrejme zapaly a zapalena sliznica moze niekedy aj jemne krvacat.

Danone40

Pan RNG. chcem sa opytat ci ureaplazma moze sposobovat aj jemne krvacanie počas dna mimo bežného cyklu? Od decembra beriem extrakt z oliv. listov, NAC a samento.

jojojo55

RNG

super, dakujem za každého kto má záujem kúpiť ten pravý gse. Ak to budete mať odskúšané a výsledok bude pozitívny,dúfam, že sa dáme pár ľudí dokopy a konečne sa k tomu dostaneme.

ešte raz vdaka

RNG

Hodim to aj sem
Jojojo, prave som si objednal 3 flasky citricidalu z Biochem z firmy

healingedge.net

Ked som tam uviedol Slovensku adresu, vyhodilo mi to postovne $51 dolarov. Samozrejme , kedze byvam v USA som to zmenil na moju domacu adresu, kde je postovne len osem dolarov.

Nezarucujem, ze neurobia podvod a nedaju mi miesto toho povodneho citricidalu s quaternialnymi zluceninami podvrh z NutriBiotic, ale uz som bol prilis zvedavy, ci je este vobec mozne povodny citricidal dostat.

Ja mam este hojnu zasobu stareho GSE, ktore obsahovalo 33% povodneho citricidalu, ale zvedavost uz vyse roka ma zozierala, nakoniec v buducnosti si aj ja budem musiet objednavat nove, ked sa mi minie ten stary dobry GSE. Napisem, ked to dostanem a vyskusam ucinnost na kvasniciach(zhruba 300 ppm/mg na liter by malo potlacit kvasenie)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk