Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

bmw

RNG toto je uz skor bakterialneho povodu..., dnes v noci mi zase stiahlo priedusky, už 4 dni zapasim s bakteriou v dychacich cestach, ale k doktorke nejdem, lebo zase povie ANTIBIOTIKA, skusim zvýšiť Vitamin C, pridat tento citricidal www.hoogle.sk ,

vilcacoru pijem 3x denne a lapacho tiež...+ 15ml mesosilver, ja neviem co sa tak dlho drzi v tele ten bacil, uz ma to stve...chcem ist do fitka...a nemozem

Jozefe

Rng stale plati ze 1mg je 100IU?. Oglasom pancreatinu.ten mozem jest spolu s jedlom a enzymami best enzymes dr best a entericky solgar radsej nalacno?inak sa držat davkovania od vyrobcu?vraj su tie dr best silne tak radsej asi rozsypem kapsulu napoly.dik

RNG

Nuz nie je pekne, ked sa tu zbytocne hadate, tema su otazky na mna a nie dzbytocne hadky k nicomu nevediace.

Vitaminu C v pripade viralneho utoku pouzivam 1 az 1.5 gramu za hodinu vo forme ester C, ktora sa v tele zdrzi mnohonasobne dlhsie, ako kyselina askorbova alebo rozne askorbaty. Naviac je to neutralna nedrazdiva forma a dochadza spolu s bioflavonoidmi, ktore znacne zvysia ucinok vitaminu C v tele.

GSE dnes nie je vobec uz citricidal, je to len vytazok z grapefruitovych jadierok, kde mierne antimikrobialne su polyfenoly v nom. Citricidal, tj ten co bol povodne patentovany je chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych semienok, kde polyfenoly su zmenene na quaternialne zluceniny, ktore su radove silnejsie antimikrobialne.

jojojo55

Dakujem REDBATICA.

Ak nieto vie, moze sa ovocie miesat dokopy? Ci by sa malo jest iba jeden druh a na prazdny zaludok?

bmw

?? kto sa hrá na svetoveho majstra?? čo zase trepeš?? ... 32 rokov nie je zle...si pekná??? sorry , ked som napísal , že máš 60....

redka

no to si dokaze zistit kazdy, ked som tu regiastrovana a mam tu mail, tak sa nehraj na svetoveho majstra ;) ok ja uz budem ticho uz sem nebudem pisat jo... dufam ze ti tym urobim krajsi zivot... lebo uz tuto temu len kazime... ja som sa snazila len poradit, ale ty uz utocis bez nejakej vacsej priciny a zacinas byt vulgarny a to isto do tejto temy nepatri ;)... maj sa pekne a skore uzdravenie :)

redka

jojo napisem svoj nazor ak mozem... aj ked nie som rng dufam, ze sa tak nenastves ako bmw.... citala som podobny nazor, ze ovocie konzumovat len samostatne... skus napriklad aj knihy normana walkera su volne stiahnutelne na nete .... je ich asi 5...

redka

ak je tvoje zvysene libido pre teba pritazou tak to ries nejkaym utlmovakom.... inac prepac ale skor ty mi pripadas zrely na psychiatra... prajem ti skore vyliecenie a tiez aj tu trpezlivost aby si mal vyssiu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk