Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

bmw

ty radšej neprešvihni limity v štrikovaní ....lebo ťa budú ruky bolieť a tvoj starý nebude nadšený, ked mu pytona zle "vyerdžíš"

bmw

to forum poznam...chcel som konkretne odpoved na to co som sa tu pytal od RNG a nie od teba trepaňa , kolko máš rokov?? 60???

jojojo55

Je pravda ze stykom ovocia a hocicoho ineho v zaludku ovocie kvasi? Vela ludi jedava napriklad ovsene vlocky a pridaju si cerstve ovocie.
Ak ano, plati to pre vsetky druhy ovocia? Chcem s vlockymi jest napriklad banan a jablko.. Dakujem

bmw

na kapucinku sa mozem vytoto...GSE je v podstate Citridal a to sa pytam, ci k tomu pridam...3000mg C odporucal aj MR. Damianvit.sk , a mimochodpom zvysil dom davky čaju Vilcacory a už to prešlo skoro...takže asi len trpezlivosť je liek....a ešte by som mal otázku, vkuse som nadržaný, súložim pomerne často, ale na sex myslím stále...na to niečo nie je??:DD

redka

a o doplnkoch sem pisem preto, aby trebars ludia, ktori vahaju s objednavkou z i herb, sa nebali, aby vedeli, ze vsetko klape ako ma... myslim, ze to ludom pomoze.. preto to sem pisem ;) sama som hladala skusenosti ludi s nakupom a tie ma potom posmelili.... pre niekoho je napriklad dolezite vediet aj za ako dlho pride objednavka, ako funguje colna kontrola, kolko mozu ocakavat, ze zaplatia dane ak presvihnu nejake limity... ja viem, ze si chory a je ti zle a nemas dlho odpoved na svoju otazku, ale za to ma nemusis hned posielat za psychiatrom ;) inac zadaj si do googlu rng forum a na tom fore mas kopu odpovedi RNG aj na take otazky, ktore sa tu pytas....

redka

mozno ma zaujima ci ta odpoved ktoru som si sama nasla je spravna a ci nahodou nevie RNG o niecom inom lepsom... ;) ved to tak neprezivaj... on ti odpise...

bmw

ty by si si nemala posilniť slezinu, ale mozog, podla mna ten ti fajne vynecháva...naco sa tu pytas , ze ake caje si mas dat, ked si sama napises odpoved?? Rada sebe pred zrkadlom doma polozis otazku a potom hned zodpovies?? Co tak navstivit psychiatra v tvojom okoli...koho tu zaujima, ze ti prisli doplnky??? nikoho! Pytaj sa a nechaj RNG odpovedat a nezaplnaj to tu kravinami...

redka

inac toho vitaminu si daj aspon 3000mg denne ked si taky chory... a to gse tiez... mozes skusit aj extrakt z kapucinky ta je na taketo veci tiez dobra... kupis v zdravej vyzive napr od znacky Afra za cca 5 eciek

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk