Otázky na RNG

RNG

Hodim to aj sem
Jojojo, prave som si objednal 3 flasky citricidalu z Biochem z firmy

healingedge.net

Ked som tam uviedol Slovensku adresu, vyhodilo mi to postovne $51 dolarov. Samozrejme , kedze byvam v USA som to zmenil na moju domacu adresu, kde je postovne len osem dolarov.

Nezarucujem, ze neurobia podvod a nedaju mi miesto toho povodneho citricidalu s quaternialnymi zluceninami podvrh z NutriBiotic, ale uz som bol prilis zvedavy, ci je este vobec mozne povodny citricidal dostat.

Ja mam este hojnu zasobu stareho GSE, ktore obsahovalo 33% povodneho citricidalu, ale zvedavost uz vyse roka ma zozierala, nakoniec v buducnosti si aj ja budem musiet objednavat nove, ked sa mi minie ten stary dobry GSE. Napisem, ked to dostanem a vyskusam ucinnost na kvasniciach(zhruba 300 ppm/mg na liter by malo potlacit kvasenie)

jojojo55

ospravedlnujem sa, ak niekoho naštvem, že používam túto tému, ale myslím si, že témy venované pánovi RNG sú najviac prezerané a dopyt po citricidale ešte väčší...

pol dňa som stratil hľadaným citricidalu od BieChemu za normálne poštovné, no nenašiel som. poštovné z USA ku nám bolo od 30€ do 150€, áno 150€ ...pričom citricidal stoji okolo 15€.

nakoľko sa chcem ku citricidalu dostať, navrhujem aby sme sa dali aspon traja dokopy a objednali to hromadne. poštovné si rozdelíme. platiť 50€, čo je prehnané, ked ani neviem či mi to zaberie, určite nebudem. Najlepšie by bolo aby ste boli z BA, aby sa to nemuselo posielať ešte poštou, ale ved nejako sa určite dohodneme.

kto má záujem napíte mi na mail: jozo.persky@centrum.sk

RNG

bmw, na dychacie cesty ti odporucam pouzit najma NAC, serrapeptazu a oreganovy olej v enterickych kapsuliach. A ked si nedavno(az niekolko mesiacov) pouzival atb, odporucam ti zohnat si kvalitne , tj kyselinovo a tepelne odolne probiotika a doplnat si mikrovlakniny, co sa zide kazdemuna cely zivot. Bez mikrovlaknin nemaju sancu probiotika sa rozmnozit a plne osadit creva, kde produkuju az vyse 70% vsetkych protilatok ktore ma telo k dispozicii A naviac produkuju aj rozne vitaminy a ine ziviny a vytlacia skodlive mikroby, ktore pordukuju casto silne toxiny , dokonca aj karcinogeny.
Nepodcenujte doplnok mikrovlaknin a nasadzanie si probiotik!!!
Ten uvedeny vytazok z grapefruitovych jadierok nespomina , ze by bol chemicky zmeneny na velmi ucinnu zmes quaternialnych zlucenin a pouziva slovo citricidal na oklamanie ludi. Takze jeho ucinnost je dost mala, ale nie zanedbatelna

RNG

jozefe,premena mg na IU zavisi od toho, o com hovoris.
Tu mas konverter na rozne latky
www.etoolsage.com
Neotvaraj ziadne kapsule enzymov, ziadny z uvedenych nie je prilis silny, zatial.
Ked ich beries nalacno, tak cistia telo, lebo sa nespotrebuju jna jedlo. Entericky pokryty sa nemoze spotrebovat v zaludku lebo sa rozpusti az v crevach. Preto je nevhodny na pomoc traveniu, ale o to lepsi na cistenie tela

bmw

RNG toto je uz skor bakterialneho povodu..., dnes v noci mi zase stiahlo priedusky, už 4 dni zapasim s bakteriou v dychacich cestach, ale k doktorke nejdem, lebo zase povie ANTIBIOTIKA, skusim zvýšiť Vitamin C, pridat tento citricidal www.hoogle.sk ,

vilcacoru pijem 3x denne a lapacho tiež...+ 15ml mesosilver, ja neviem co sa tak dlho drzi v tele ten bacil, uz ma to stve...chcem ist do fitka...a nemozem

Jozefe

Rng stale plati ze 1mg je 100IU?. Oglasom pancreatinu.ten mozem jest spolu s jedlom a enzymami best enzymes dr best a entericky solgar radsej nalacno?inak sa držat davkovania od vyrobcu?vraj su tie dr best silne tak radsej asi rozsypem kapsulu napoly.dik

RNG

Nuz nie je pekne, ked sa tu zbytocne hadate, tema su otazky na mna a nie dzbytocne hadky k nicomu nevediace.

Vitaminu C v pripade viralneho utoku pouzivam 1 az 1.5 gramu za hodinu vo forme ester C, ktora sa v tele zdrzi mnohonasobne dlhsie, ako kyselina askorbova alebo rozne askorbaty. Naviac je to neutralna nedrazdiva forma a dochadza spolu s bioflavonoidmi, ktore znacne zvysia ucinok vitaminu C v tele.

GSE dnes nie je vobec uz citricidal, je to len vytazok z grapefruitovych jadierok, kde mierne antimikrobialne su polyfenoly v nom. Citricidal, tj ten co bol povodne patentovany je chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych semienok, kde polyfenoly su zmenene na quaternialne zluceniny, ktore su radove silnejsie antimikrobialne.

jojojo55

Dakujem REDBATICA.

Ak nieto vie, moze sa ovocie miesat dokopy? Ci by sa malo jest iba jeden druh a na prazdny zaludok?

bmw

?? kto sa hrá na svetoveho majstra?? čo zase trepeš?? ... 32 rokov nie je zle...si pekná??? sorry , ked som napísal , že máš 60....