Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

dobry napad... ja som tym len chcela povedat ze na tu kvasinu bude treba silny kaliber a niekde tam malo byt citit pochybnost nad tym mnozstvom tabliet... ale to si tam asi nebol schopny vnimat :) vies ked uz nic aspon posuniem tuto temu nahor :) bud trosku pozitivny... daj si neco na nervy ;)

bmw

Počuvaj REDBATICA, nikoho nezaujima kolko pirul mas zjesť, píš tu k veci, odpoved si dostala, tak sem nepíš kraviny, ked nemas co povedat, tak doma štrikuj a pozeraj Burlive Vino a kochaj sa slovenskou hereckou scénou.....

redka

tak som si spisala harmonogram doplkov na jeden den a vyslo mi zem mam brat 30 tbl denne :D :D :D no to ma podrzte... tak musim nieco vyhodit... resp posunut na neskor lebo nevime ci by mi toto neodpalilo pecen aj ked ide len o doplnky :D

bmw

užívam už druhý deň vilcacoru a lapacho čaje, mesosilver striebro už 4 deň, vitamin C 1000mg, vit D, zinok a stale mi nie je dobre, po nadche som pravdepodobne chytil bacila...nejdem k lekarke lebo mi zase dá antibiotika hnusne ekrazity fuj...ale vkuse mi točí hlavu, cítim sa slabý unavený...mám pokračovať v užívaní vid vyššie?? Alebo mam pridať ešte citridal??? Nemôže to byť aj počasím, zmena???

redka

tak uz mam ten iherb doma a hor sa do toho... na par dni som si dala prestavku od doplnkov... asi take 2 - 3 dni a od zajtra idem znova :) dietu drzim stale

RNG

Jozefe, precenovanie je tiez jednou zo zbrani farmacie, telo vylucuje v moci a stolici kila denne, a doplnkov su len gramy. A to neskodne gramy, nie ako lieky/ chemikalie, co su skodlive aj v predpisovych davkach, co lekari tvrdia ze su bezpecne.
Tak isto dietetici dlhe roky precenovali vlakniny v potrave, ze vynasdaju ziviny z tela. Je to sice pravda, ale je to nie privelka cast, co do seba nasiaknu a zaroven ale nasiaknu aj toxiny v crevach a to je pre telo viac uzitocne, ako skoda v vynesenych uzitocnych latok, povedal by som dokonca radove.

Jozefe

Nedávno som počul názor že vitamíny by sa mali jesť spolu s vlákninou aby si muselo telo z tej vlákniny vytiahnuť len také množstvo aké potrebuje.Vraj ked zjeme násilne nejaké vitamíny nalačno a telo ich nepotrebuje musí ich prácne a náročne vylučovať a míňa na to strašné množstvá iných vitamínov esenciálnych látok a energie..

RNG

Tegulinka, asi nijak aj keby si ju videla, to moze posudit len odbornik, chirurg. Takze trpezlivost. Inac pohotovost by mala robit 24 hodin, alebo sa mylim???

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk