Otázky na RNG

bmw

ty by si si nemala posilniť slezinu, ale mozog, podla mna ten ti fajne vynecháva...naco sa tu pytas , ze ake caje si mas dat, ked si sama napises odpoved?? Rada sebe pred zrkadlom doma polozis otazku a potom hned zodpovies?? Co tak navstivit psychiatra v tvojom okoli...koho tu zaujima, ze ti prisli doplnky??? nikoho! Pytaj sa a nechaj RNG odpovedat a nezaplnaj to tu kravinami...

redka

inac toho vitaminu si daj aspon 3000mg denne ked si taky chory... a to gse tiez... mozes skusit aj extrakt z kapucinky ta je na taketo veci tiez dobra... kupis v zdravej vyzive napr od znacky Afra za cca 5 eciek

redka

dobry napad... ja som tym len chcela povedat ze na tu kvasinu bude treba silny kaliber a niekde tam malo byt citit pochybnost nad tym mnozstvom tabliet... ale to si tam asi nebol schopny vnimat :) vies ked uz nic aspon posuniem tuto temu nahor :) bud trosku pozitivny... daj si neco na nervy ;)

bmw

Počuvaj REDBATICA, nikoho nezaujima kolko pirul mas zjesť, píš tu k veci, odpoved si dostala, tak sem nepíš kraviny, ked nemas co povedat, tak doma štrikuj a pozeraj Burlive Vino a kochaj sa slovenskou hereckou scénou.....

redka

tak som si spisala harmonogram doplkov na jeden den a vyslo mi zem mam brat 30 tbl denne :D :D :D no to ma podrzte... tak musim nieco vyhodit... resp posunut na neskor lebo nevime ci by mi toto neodpalilo pecen aj ked ide len o doplnky :D

bmw

užívam už druhý deň vilcacoru a lapacho čaje, mesosilver striebro už 4 deň, vitamin C 1000mg, vit D, zinok a stale mi nie je dobre, po nadche som pravdepodobne chytil bacila...nejdem k lekarke lebo mi zase dá antibiotika hnusne ekrazity fuj...ale vkuse mi točí hlavu, cítim sa slabý unavený...mám pokračovať v užívaní vid vyššie?? Alebo mam pridať ešte citridal??? Nemôže to byť aj počasím, zmena???

redka

tak uz mam ten iherb doma a hor sa do toho... na par dni som si dala prestavku od doplnkov... asi take 2 - 3 dni a od zajtra idem znova :) dietu drzim stale

RNG

Jozefe, precenovanie je tiez jednou zo zbrani farmacie, telo vylucuje v moci a stolici kila denne, a doplnkov su len gramy. A to neskodne gramy, nie ako lieky/ chemikalie, co su skodlive aj v predpisovych davkach, co lekari tvrdia ze su bezpecne.
Tak isto dietetici dlhe roky precenovali vlakniny v potrave, ze vynasdaju ziviny z tela. Je to sice pravda, ale je to nie privelka cast, co do seba nasiaknu a zaroven ale nasiaknu aj toxiny v crevach a to je pre telo viac uzitocne, ako skoda v vynesenych uzitocnych latok, povedal by som dokonca radove.