Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Jozefe, nechapem tvoju otazku. ked sa z roznych dovodov moze docasne brat az 50 000 IU vitaminu A denne, tak ako ti moze poskodit krem, ked si na telo natries podstatne menej. Ja osobne si davam do kremu asi 40 000 IU do 250 ml vo forme palmitatu.

RNG

Na lactozu su dobre enzymy co ju ocistia z tela a dokonca pomozu stravit. Pozri pod firmouEnzymedica, Lacto, Dairy digestion. Na bolesti hlavy je dobre pit viac vody a zrychlit si posuv jedla v traviacom trakte extra kyselinami, enzymami mikrovlakninami a probiotikami.

ghr.nlm.nih.gov Tj pokilal memas prpblemuy s pecenou, na co je prptokol dr Berksona, hyperbilirubenia nie je niz nezvykle a je to dedicne, aspon podla tej literatury.

RNG

Katja, bezne krvne skusky na stitnu zlazu odkryju len asi 30% problemov zo stitnou zlazou. Preto odporucam brat jod a selen, a to vllastne kazdemu, lebo ich podla vyskumov mnohych lekarov z 80tych rokov nedostavame ani zdaleka dost z potravy aj tzv odporucene denne davky su povodne urcene v roku 1948 mylne.

RNG

Perla yam obvykle adresuje prblemy s menzesom, ale pupalkovy olej je tiez protizapalovy, takze odporucam pouzivat oboje.

Jozefe

Chcem sa opýtať.Mám emulziu vitaminu A kde jedna kvapka obsahuje 12500 IU.Má význam pridať ho napr.do krému ked sa chcem vyhnúť vysokym davkam?Viem ze izotretinoin sa pridava aj do kremov a ma to ucinok.pripadne ako precistit pecen ak sa dlhodobo berie napr.50000 IU vit.A?

katja78

Dobry den RNG,potrebujem poradit pre 2 ludi,pre mna a pre dceru:

1. Dcera ma 11 rokov,zistili jej teraz intoleranciu laktozy a fruktozy,zaroven gilbertov syndrom.potrebovala by som poradit,ake doplnky by jej pomohli miernit priznaky.zaroven sa strasne poti,ale stitnu zlazu ma v poriadku.

2.ja mam 37 rokov,znizenu funkciu stitnej zlazy,ca rok sa mi kazde rano vyhodia na tvari a krku cervene flaky,ktore pocas dna zmiznu.vzdy na tom istom mieste,najprv na lici,potom pribudol dalsi nad hornou perou a dalsi na koreni nosa a na krku.alergolog ani dermatolog uz vsetko vyskusali,vraj rosacea,ale nie je to iste.mam brat podla potreby Zenaro,ale vobec neustupuju flaky.zacala som denne pit namiesto vody citronovu vodu,ale nic sa nedeje.druhym mojim problemom su caste bolesti hlavy pri zmenach pocasia,su tyzdne ked som aj 3 dni v kuse na utlmujucich liekoch,neurolog pravdaze uz vycerpal vsetky moznosti.

Budem Vam vdacna za kazdu radu,dakujeme

perla1

RNG prosim ta a ked mi porovnas YAM a angeliku cinsku dong quai a pupalkovy olej, tak v com je rozdiel pri tychto bylinach, kedze ja to potrebujem na to ze ma tyzden pred menstruaciou zacne bolet hlava, mam migrenu ako hrom ani lieky nezaberaju + som nervozna,podrazdena. Mam 35 rokov. Dakujem

RNG

Proti parazitom pomozu protiparaziticke prostriedky ako napr protokol Ddr Huldy Clark, co dostanes z firmy JUKL ako protiparazitalny balicek. Hormany na stitnu zlazu nepomozu proti parazitom nic.

mastie

Zdravím, mám dlhodobý problém s parazitom v krku, klasická medicína mi zistila zápal št. žľazi, na ktorý mám brať L-Tyrox, nemala som však možnosť pýtať sa zisťovať,či je spúšťačom práve parazit alebo je to dôsledok, a či by sa vyšetrením vôbec dalo zistiť o akého parazita ide. vyskúšala som totiž neúspešne viacero antiparazitík, zabrala len hladovka, pri ktorej som vylúčila dva ploché červy, podobajúce sa na psiu pásomnicu, Neviem ako ďalej, tak sa nateraz len opýtam, či produkty na štítnu žľazu môžu zlikvidovať aj parazita.Ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk