Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

PF , sublingualne "lozenges" B 12 dochadzaju az 10 mg na rychle "nalozenie tela"(tj pecene) vitaminom B-12 a forma methyl cobalamine je biologicky ovela ucinnejsie, ako cyanocobalamine.

RNG

catent, ked ma dieta nakazu v prinosnyuch dutinach, treba mu tam kvapkat ten roztok citricidalu, 3 x denne, alebo daj 3-4 kvapky citricidalu do 30 ml kokosoveho oleja, dobre pretras a to mu kvapkaj do nosa. Postav flasticku do teplej vody, taky teply olej s citricidalom robi velmi dobre nosu celkove.
A nedrazdi natolko, ako vodne roztoky. A zabranuje vysuseniu sliznice, co je v zime obzvlast dolezite.

RNG

Simka, samozrejme.Kokosak je ochranny aj hojivy.
Ale ked chces pre usta, zuby a podobne urobit viac, pouzivaj ustne probiotika/oral probiotic

redka

simka kokosovy olej je dobry na tzv. oil pulling alebo tak nejak sa to pise... proste das si do ust lyzicu oleja a potom to prevalujes v ustach... okrem detoxikacnych ucinkov to vraj aj bieli zuby... musis to prevalovat aspon 10-15 min.

catenr na toho stafylokoka vyskusaj vytazok z kapucinky... citala som na to dobre ohlasy prave v spojeni s tymto kokom

PF2014

RNG, v tabletách som B12 vybral veľmi veľa, beriem teraz už týždeň B12 pod jazyk 1 mg, ale chcem si dať B12 zmerať v krvi ešte tento týždeň, uvidí sa, čo to ukáže.

catenr

Dakujem opat si mi pomohol Tvojou radou.

My sa uz asi pol roka trapime so soplikmi. Aj ked je ok, pocujem, ze je stale zahlieneny. Ked ho dame fukat, fuka chudacik z plnych sil a nic. A hlieny su nadalej dnu. Udajne tam ma podla jedneho vysetrenia, ktore sme absolvovali zlateho stafylokoka. Do nosa mu striekame koloidne striebro aj mu ho davam pit ale zatial ziadna zmena. Skusim tie hlieny rozpustit s NAC a opat dat striebro.
Dnes som mu dala aj Citricidal, samozrejme k pomeru jeho vahy. Uvidim.

Jozefe

Je možné že už spomínané hrčky na chrbtici(zápaly možno spôsobené osteoporozou)by rozpustil alebo pomohol rozpustiť niektorý z enzýmov serrapeptase alebo nattokinase?.Zaujímavé že hrčky nebolia ale bolí najmä svalstvo okolo.Dík

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk