Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

RNG, v tabletách som B12 vybral veľmi veľa, beriem teraz už týždeň B12 pod jazyk 1 mg, ale chcem si dať B12 zmerať v krvi ešte tento týždeň, uvidí sa, čo to ukáže.

catenr

Dakujem opat si mi pomohol Tvojou radou.

My sa uz asi pol roka trapime so soplikmi. Aj ked je ok, pocujem, ze je stale zahlieneny. Ked ho dame fukat, fuka chudacik z plnych sil a nic. A hlieny su nadalej dnu. Udajne tam ma podla jedneho vysetrenia, ktore sme absolvovali zlateho stafylokoka. Do nosa mu striekame koloidne striebro aj mu ho davam pit ale zatial ziadna zmena. Skusim tie hlieny rozpustit s NAC a opat dat striebro.
Dnes som mu dala aj Citricidal, samozrejme k pomeru jeho vahy. Uvidim.

Jozefe

Je možné že už spomínané hrčky na chrbtici(zápaly možno spôsobené osteoporozou)by rozpustil alebo pomohol rozpustiť niektorý z enzýmov serrapeptase alebo nattokinase?.Zaujímavé že hrčky nebolia ale bolí najmä svalstvo okolo.Dík

simka111

Vdaka, ešte sa chcem spýtať či je pravda, že kokosovy olej je dobry aj na zuby, môžem si nim napr.natrieť dasna a nechať pôsobiť na noc ? v pripade že mam napr. podraždene dasna ????

RNG

PF 2014, tras a zabudanie moze byt vec nedostatku vitaminu B-12,velmi doleziteho pre nervovu cinnost a tvorbu krvi, ktory nam tvoria najma niektore probiotika v crevach. ATB tie probiotika samozrejme znici a tym aj vyrobu B-12, co sa prejavi aj nervove, aj casto na krvi ako anemia.
Skus brat B-12 pod jazyk(sublingual)vo forme methylcobalamine, ktora je biologicky lepsie ucinna v tele, nez bezne cyanocobalaminy. odporucena davka na rychlu ucinnost je 5 mg denne, drzat pod jazykom co najdlhsie, aby sa to tam rozpustilo a absorbovalo cez sliznicu rovno do krvi, lebo v zaludku sa tento vitamin viacmenej znici.
Pozri cez iherb.com napr na produkt firmy Solgar, Sublingual Methylcobalamin, 5000 micrograms nuggets.
A nezabudaj brat kazdodenne mikrovlakniny a obcas si nasadit kvalitne probiotika

RNG

Catenr, najlepsie je to rozpustit do vody, to sa potom aj lahsie celkove davkuje aj sa da rozdelit na lubobolny pocet davok.Kedze sa jedna len o formu aminokyseliny, nemusis sa velmi obavat o predavkovanie. A da sa to velmi dobre ochutit ovocnymi stavami, takze dietas ani nemusi vediet, ze berie liek, ale ze pije malinovku.

PF2014

Ešte sa chcem spýtať, čo môže byť za dosť častým zabúdaním, mám iba 21 rokov, a niekedy zabúdam ako 70-tnik. Niekedy mám aj ako by mierne trasenie rúk a nôh, napr. keď niečo držím. Nechce sa mi s tým moc za lekárom, ale asi by som mal ísť.

catenr

Dakujem. Ano viem, ze acetyl cysteine je aj v Solmucole ale presne ako pises aj s inymi pridavnymi latkami.A myslim, ze aj s mensim obsahom ak si prepocitam pomer k vahe.
Cize mu to neublizi? No problem bude "rozvazit" tu tabletku. Teda ten prasok kedze potrebujem podla prepoctu cca 2x 145mg az 290mg.
Keby dam tu najvacsiu, sedelo by to na jednu 600mg. Hm rozpustat by som ani nemusela lebo on nema problem prehltnut a zapit tabletku. Ide mi o to ci mu mozem dat jednorazovo 600mg na den. Ma cca 17kg.
Alebo to nejako rozdelim, aspon tu jednu tabletku na pol a dam do vody ako pises.

RNG

Nuz ja beriem tie doplnky s jedlom, vcitane enzymov na travenie a kyselin, inac mam palu.
Mikrovlakniny, vitamin C, MSM a pripadne aj citricidal a koncentrovane ovocne stavy mam v drinku na pitie, z ktoreho si glgnem kazdych 15 minut pocas celeho dna. Po veceri uz samozrejme nepijem a na noc idu probiotika s jablckom.

RNG

NAC sa dobre rozpusta vo vode, voda ma potom "citronovu" chut, pit to treba cez slamku, mozes to aj ochutit pripadne, ako to ja robim svojej vnucke. Davka je vzdy prepocitana podla pomeru vah k dospelej, co je asi 70 kg, Dospela davka NAC je 2 x 600 az 1200 mg)
Inac aj farmacia tuto aminokyselinu(acetyl cysteine) pouziva, napr v syrupe Solmucol, ale dava do toho aj ine neziaduce chemikalie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk