Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Pol lyzicky sody bikarbony je asi 2 gramy, to by malo vyvinut vyse gramu CO2(molekularne vahy su v pomere 46 /84 tj 84 gramov sody bikarbony ti da46 gramov CO2 plynu)
CO2 v plynnom stave vazi zhruba 2 kg na meter kubicky tj 2 gramy na liter.
Takze by sa ti malo z 2 gramov sody bikarbony vytvorit vyse pol litra plynu, co je viacero silnych grgov.
Takze si si jasne dokazal nedostatok zaludocnych kyselin

Jozefe

Skusil som to s tou sodou.Ráno nalačno som vypil 2,5 dcl teplej vody s polkou kávovej lyžičky sódy bikarbóny.Pocítil som len jeden úplne malý mikrogrg hned po prehltnutí tej tekutiny.To bolo asi len ako tekutina vytlačila vzduch zo žalúdka inak som čakal asi 20 minút a bol tam ešte jeden fakt mikro.Inak som skor cítil takú miernu ťažobu.no neviem teda

RNG

Roztok sody bikarbony, pol lyzicky do pohara teplej vody je test na dostatok kyselin alebo ranna neutralizacia/alkalizacia.
Samozrejme si neneutralizujes zaludok plny jedla, lebo bez kyselin sa jedlo zacne kvasit a hnit, a tak mas automaticky otravu zaludka alebo pokazeny zaludok prinajmensom.

RNG

Jozefe, kde sa napijes roztoku sody bikarbony a negrgne sa ti, tak mas malo kyselin Inac testy na kyseiny su notoricky nepresne, jediny presny je Heidelbergova kapsula, ktora meria nielen presne PH v zaludku ale po neutralizacii aj ako rychlo zaludok vyluci a kolko kyselin.
www.phcapsule.com
Inac ti nepomoze nic ine, nez skusat na vlastnu pest, brat s jedlom, najma velkym a tazko stravitelnym(maso a syry, vacsie porcie) doplnok kyselin(betain HCl s pepsinom HCl), od 1 tabletky a viac, maximalne 3 a podla toho, ako sa budes citit mozes usudit, co ti to pomaha alebo nie.

Jozefe

Hlavne netreba veriť lekárom že problém je vo veľkom množstve kyselín a pojedať ich helicidy a podobné chemické sračky.Mnohé moderné štúdie dokazujú práve opak.Nedostatok kyselín spôsobuje kopu zdravotných ťažkostí.Dobrý článok je tu: -odkaz odstránený-
Zaujalo ma hlavne to samovyšetrenie kde si jednoducho pomocou doplnku betain HCL môžte zistiť či je kyselín nedostatok alebo prebytok.RNG máte s týmto testom skúsenosti?Fungovalo by to?

RNG

Mikrovlakniny sa nachadzaju v hromade potravin ale v primalom mnozstve. Preto sa musia doplnovat, ked chceme mat zdravu crevnu floru a odmorene telo, lebo su to velmi silne absorbenty. Menujem niektore, co sa bezne predavaju ako
Psylium(jemne vodorozpustne plevy z indickej zrniny)
Inulin( mikrovlaknina vodorozpustna z korenov cakanky)
arabinogalactany(susena stava/miazga zo stromu smrekovca opadaveho/larch/larix deciduosa)
Glucomasnnan ( mikrovlaknina z korena amorphophallus konjac)
pektiny, ktore sa nachadzaju napr v hruskach jablkach a citrusovych plodoch/supkach , asi 3 gramy na jablko, z ktorych sa vyrabaju este jemnejsie, modified citrus pectines, ktore su tak jemne ze cast z nich sa dokonca vstreba do krvi a cisti a odmoruje aj tam.
Nuz inulin a psylium dostanes aj na Slovensku z firmy Vemica, pod produkty s vlakninou, na ine osobne odporucam swansonvitamins.com
kde maju v rozumnych cenach tieto mikrovlakniny v prasku.
Ja si ich vsetky pomiesam , pridam do toho aj prasok aloe vera vitamin C vo forme ester C a tak to dam do flasky s vodou co nosim, cely cas zo sebou a stale z toho pijem podchvilou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk