Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

Ide o to, že jedna tabletka ktorú beriem má 2000 IU, čí keď ich dám do seba 5, nebude horšie. Lebo popri tom je do tabletiek asi niečo pridávané. Väčšiu dávku v jednej tablete som nezohnal.

PF2014

Opäť sa hlásim :D, 3 týždeň beriem dávky vitamínu D-3 2000 IU. Mohol by som brať dávky aj 10000 IU denne, liečim sa na koxartrózu. Rád by som to zvýšil.

RNG

Vsetky oxidy su zle formy, lebo nie su vodorozpustne a v zaludku sa menia na chloridy(tj ked mas dost kyselin) a tieto su v tele velmi malo pouzitelne a vylucia sa v ladvinach pomerne velmi rychlo.Sirany tiez nie su ovela lepsie,.sice su vodorozpustne ale tiez sa slabo zabudovavaju a vypadnu z tela dost rychle.

RNG

Joa, v prirode je hromada roznych antimikrobialnych , do nosa by som odporucal najma koloidnu striebornu vodu a roztok citricidalu(citricidal profesional len od firny BioChem Research )
Na odhlienenie mu mozes davat aj roztok NAC, to chuti citronovo, a ak je schopny prehhltnut male kapsulky bez hryzenia aj oreganovy olej, entericky chraneny, ako je napr v produkte firmy NOW, oregano oil enteric

RNG

Nick, chlorella ne bez priemyselneho spracovania nestravitelna, spirulina ano. Spirulina pestovana v morskej vode obsahuje okrem roznych zelenych zivin aj stopove prvky, co v plodinach pestovanych na dnesnych na mineraly vycerpanych poliach nemozes dostat.

RNG

90, probiotika nam vyrabaju az 70% vsetkych protilatok, tj ked ich znicis atb, stratis velku vacsinu imunity a potom aj mnohe bezne mikrovby co vie telo normalne potlacit sa premnozia.
Takze mikrovlakniny a probiotika to mozu vyriesit.

RNG

Danone, samozrejme vyplach antimikrobialnymi moze pomoct, tj napr roztok citricidalu alebo napr koloidne striebro(neriedit!)
Ale nemyslim ze to vyriesi, lebo nakaza je aj v uretre/mocovod a mozna aj v mechuri a odtial ju vyplachom nedostanes.

Nick44

RNG, chlorella, spirula aj zelený jačmeň majú približne rovnaké účinky pre organizmus, čo som pozeral, tak ktoré je podľa teba najlepšie?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk