Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Inac v iherb a aj u inych distributorov najdes napr od vyrobcu Solgar aj Healthy Origins aj kapsule s 10 000 IU tohoto vitaminu. Ja ho osobne beriem narazovo, ked si spomeniem,aj vyse 25 000 IU naraz, potom tyzden nic, ked si nespomeniem. Ono sa to vyrob=vna,, lebo pecen ho skladuje aj 2-3 mesiace. Preto napr citime nedostatok tohoto vitaminu az v zime a najhorsie na jar, nasledok coho su depresie a znizena imunita(zimne a jarne epidemie)

RNG

D-3 je tukorozpustny vitamin a skladuje sa v peceni, takze jeho hladina v krvi sa da zvysit len postupne, ako sa hromadi v peceni.
Telo je schopne spotrebovat az 10 000 IU denne(tolko sa ti vytvori napr pri opalovani na slnku, teda ked sa vytvori, lebo nie kazdemu sa tvori, a pecen ho podla potreby vylucuje), takze ani pri takom prijme sa nemoze vitamin v tele predavkovat.
Osobne vsak bezne radim az 5000 IU denne doplnat, najma v zime, viac len podla potreby, alebo "nakladanie si pecene" tymto vitaminom na zvysenie hladiny v krvi.

PF2014

Ide o to, že jedna tabletka ktorú beriem má 2000 IU, čí keď ich dám do seba 5, nebude horšie. Lebo popri tom je do tabletiek asi niečo pridávané. Väčšiu dávku v jednej tablete som nezohnal.

PF2014

Opäť sa hlásim :D, 3 týždeň beriem dávky vitamínu D-3 2000 IU. Mohol by som brať dávky aj 10000 IU denne, liečim sa na koxartrózu. Rád by som to zvýšil.

RNG

Vsetky oxidy su zle formy, lebo nie su vodorozpustne a v zaludku sa menia na chloridy(tj ked mas dost kyselin) a tieto su v tele velmi malo pouzitelne a vylucia sa v ladvinach pomerne velmi rychlo.Sirany tiez nie su ovela lepsie,.sice su vodorozpustne ale tiez sa slabo zabudovavaju a vypadnu z tela dost rychle.

RNG

Joa, v prirode je hromada roznych antimikrobialnych , do nosa by som odporucal najma koloidnu striebornu vodu a roztok citricidalu(citricidal profesional len od firny BioChem Research )
Na odhlienenie mu mozes davat aj roztok NAC, to chuti citronovo, a ak je schopny prehhltnut male kapsulky bez hryzenia aj oreganovy olej, entericky chraneny, ako je napr v produkte firmy NOW, oregano oil enteric

RNG

Nick, chlorella ne bez priemyselneho spracovania nestravitelna, spirulina ano. Spirulina pestovana v morskej vode obsahuje okrem roznych zelenych zivin aj stopove prvky, co v plodinach pestovanych na dnesnych na mineraly vycerpanych poliach nemozes dostat.

RNG

90, probiotika nam vyrabaju az 70% vsetkych protilatok, tj ked ich znicis atb, stratis velku vacsinu imunity a potom aj mnohe bezne mikrovby co vie telo normalne potlacit sa premnozia.
Takze mikrovlakniny a probiotika to mozu vyriesit.

RNG

Danone, samozrejme vyplach antimikrobialnymi moze pomoct, tj napr roztok citricidalu alebo napr koloidne striebro(neriedit!)
Ale nemyslim ze to vyriesi, lebo nakaza je aj v uretre/mocovod a mozna aj v mechuri a odtial ju vyplachom nedostanes.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk