Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

joa

RNG prosim Vas o radu, mojmu synovi nasli v nosteku streptokoka a v hrdle zlateho stafylokoka,k tomu aj zacal kaslat a sirupy od kaslu mu nezaberaju. chcela by som sa opytat, ci sa da liecit aj inak ako antibiotikami,(lekarka nam ich uz predpisala, ze si inak nemozeme pomoct) ci nemozem pouzit koloidne striebro a ked aj ano tak v akych davkach( syn ma dva a pol roka) dakujem pekne joa

devadesat

RNG
Dobrý deň, prosím vás poradte mi. Priatelovi našli v ejakulate enterokok f. pred mesiacom, liečil sa antibiotikami, denne užíval max. dennú dávku laktobacila a dnes mal výsledky na enterokoka negatívne, ale našli mu E coli. Dali mu dalšie atb na dva týždne. Mne to príde ako začarovaný kruh, aj na vašom fóre som to čítala o jednom mužovi čo sa už dva roky takto liečil antibiotikami a stále mu našli inú baktériu. Moč mal dobrú. Bojím sa že mu tolké antibiotika zničia imunitu úplne.

Danone40

Pan RNG. Ďakujem za vaše odpovede a váš čas. Chcem sa ešte opýtať či odporúčate pri ureaplazme aj výplach pošvy citricidalom GSE??..To pálenie je niekedy neznesiteľne, už 5 mesiacov bez prestávky.(

RNG

Danone, samozrejme ze to ma vyznam. Mnohi ludia sa vyliecili z mykoplaziem len tym. Lenze nie vsetci a trva to podstatne dlhsie. Dlhe mesiace. Preto spominam aj ine,na zvysenie ucinnosti a urychlenie nicenia tychto a inych parazitickych maskovanych infekcii.

Danone40

Pan RNG. Chcem sa opytat, momentalne beriem na ureaplazmu extrakt z oliv. listov, NAC a samento..je to ucinne na ureaplazmu pokial este neberiem serapeptazu, banderol a coumando (pokial to objednam)..Ma to vyznam brat aj bez tychto doplnkov?? Ma to vyznam brat alebo to mam vysadit pokial nebudem mat aj serapeptazu???..dakujem

RNG

Nuz na tvorbu kosti nestaci len vaspnik, ale treba aj ine mineraly, najlepsie vo forme organicky viazanych a okrem toho aj vitaminy D-3 (2000 az 5000 IU) a K-2( 100 az 200 mikrogramov) a odporucam to brat aj s 2 gramami spiruliny, to vsetko pomaha absorbcii a zabudovaniu.
Koxartroza je vydieranie klbu, ktory treba mazat v prvom rade, tj jest 2 avojkada tyzdenne. Zapal sa sice da potlacit protizapalovymi(curcuminoidy s bioperinom davka 3 x 1500 mg), boswelin( 2 x 1 gram) , serrapaptaza 3 x 120 000 IU
ale treba adresovat aj pricinu zapalu a to su casto alebo nase vlastne virusy, alebo mykoplazmy.
Na virusy radim kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, na mykoplazmy pomaha NAC a serrapaptaza ako odmaskovace a extrakt z olivovych listov, samento, coumanda a banderol ako antimikrobialne specialne na mykoplazmy a L-formy.
Bez odmaskovanie sa totiz maskovane infekcie prakticky nedaju znicit.

PF2014

Ahoj RNG, poprosil by som ťa ešte o jednu radu. Liečim sa na koxartrózu, 3 týždne beriem vitamín D-3 v denných dávkach 2000 UI, stačí to, alebo bolo by potrebné pridať ešte viacej? Beriem aj 1 gram vápnika, ale vo forme uhličitanu vápenatého/fosforečnanu vápenatého a údajne sa to nanič vstrebáva.

Flatt

Zabudol som, že som sa chcel ešte opýtať, či sa dá niečo robiť s tenkou zubnou sklovinou na konci zubov. Čo spôsobuje leptanie zubnej skloviny a dá sa to dá sa proti tomu chrániť alebo aj regenerovať zubnú sklovinu? Nehcem, aby sa mi časom kvôli tenkým zubom na okrajoch začali lamáť, možno mi budeš vedieť pomôcť. Ďakujem.

RNG

Rozhodne nemoze skodit, predsa aj ovocie a zelenina straca vitamin C oxidaciou a preto sa este nestanu skodlive. Vsetky ovocne stavy pri pasterizacii stratia vitamin C, tiez sa oxiduju a zato este nie su skodlive.
Nuz ale oxidovany vitamin C uz nie je antioxidant ale este stale sa v tele moze spat regenerovat na povodnu formu napr regeneratorom a univerzalnym antioxidantom ALA(alfa lipoic acid), ktoru aj same telo vyraba v mensich mnozstvach a ktoru casto odporucujem aj doplnat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk