Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Bila

Pekný deň pán RNG,
pekne Vás prosím o radu mojmu manželovi zistili zvačšenú prostatu, prečo mu na uvolnenie močovej rury od prosrtaty navrhli brať chemické lieky v januári. Na zaklade vaších rád začal brať prostate formula od Dr bests 4kapsule denne(-odkaz odstránený-) a beta sitosterol plant sterol od NOW tiež 4 kapsule denne( -odkaz odstránený-) a plus mineraly od ONE Daily Mens 50+ od 21 century (-odkaz odstránený-) Všetky tieto doplnky berie podľa pokynov v súlade počas jedla s dávkami rozdelenými na celý deň. Vyšetrenie moču je negat., ale napriek tomu ma stále častejšie nutkanie močiť. Sme a je z toho zúfaly, má pocit, že sa ta prostata stale zvačšuje. Počítal s tým, že Cca 2,5g denne sterolu stav zastavi ak nie zlepší. Popri tom berie ešte 14mg jodu každý druhý deň.
Prosím Vás pán RNG naliehavo o radu čo ešte vyskúšať, ako postupovať ďalej?Manžel sa chce vyhnúť chemickým liekom.
Ďakujem krásne prajem pekný deň.
S pozdravom Bila.

petak

Moj brat bol dnes na gastroenterologii na vysetreni (sonda do zaludka) s vysledkom helicobacter a velmi PREKYSLENY zaludok. Isiel tam s tym ze ma palenie zahy a citi to az v nose, bola som presvedcena ze ma malo kyseliny v zaludku. Teraz neviem co si mysliet o vysledku, kedze tu na fore sa pise presne o opaku. Neviem ako prebiehaju tieto testy a ci to prekyslenie je len dohad lekara alebo naozaj sa to da zistit z bezneho vysetrenia sondou. Dakujem za odpoved

Alfa143

Ahoj RNG, hľadám nejaké látky, ktoré dokážu bez utrpenia dať človeka do stavu bezvedomia. Či sú to plyny alebo kvapaliny - mohol by si mi dať nejaký zoznam týchto látok a z toho určiť, ktoré sú legálne dostupné??
Napr. v špionážnych filmoch bývajú scény kedy jeden človek priloží nejakú handru pod nos druhému človeku, ktorý následne na to omdlie. Čo je to za látku? Vedel by si mi to prezradiť?... Dík

RNG

Boreliozu, najme nie chlamidu pnemoniae neprekonas .Na to musis brat 3 x 300 mg oleuropeinu najmenej pol roka a viac. Obidve zoslabuju podstatne imunitu a tak si stale chory
Pomahaju kvapky samenta, banderolu a coumandy, 2 x 15 kvapiek z kazdeho a tiez NAC, 2 x 600 mg denne,

Terry90

RNG dakujem za odpoved. Este prosim ta ktore z tychto je najucinnejsie na stres a nijako neuskodi ani pri dlhodobom uzivani?

L-theanine, GABA, Ashwagandha, b-komplex

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk