Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

KS mozes aplikovat kamkolvek aj novorodencovi.
Ale na chlamidie trachomis by som odporucil aj NAC roztok(odmaskuje) aj roztok citricidalu.
A daj sa vysetrit aj ty, lebo pri narodeni sa deti casto nakazia od matiek chlamidiou trachomis.

babulka602

RNG prosim viete mi poradit či možem 8 mesačnemu synovi dat a ako aplikovat koloidne striebro ktormu boli diagnostikovane chlamydie trachomatis v hrdle? dakujem

redka

na internete su navody ako bjednavat napr z iherb... daj si do vyhladavaca "objednavka z i herb" bol tam tusim aj preklad... nech k tebe sadne niekto anglicky zdatny a spolu to poriesite... potrebujes mat ale aj internetbanking a embosovanu platobnu kartu... ja mam ucet v mbank a zaprevod neplatim... pozor teda aby sa ti objednavka nepredrazila...

Danone40

Pan RNG. Na Slovensku som dostala kupit extrakt z oliv. listov, samento aj NAC. Ale k ostatnym preparatom sa neviem dostat. Daju sa zakupit len zo zahranicia. A ja neviem ako sa to da objednavat. Po anglicky neviem. Neviem ako sa mam k nim dostat.(

RNG

Na mykoplazmy su ucinne davky extraktu z olivovych listov, kde denna davka je 3 x 300 mg oleuropeinu. Tiez su ucinne vytazky ako samento, coumanda,burbur a banderol, davka 2 x 15 kvapiek z kazdeho. Ale NAC a serrapaptaza su tam nevyhnutne, inac su tie infekcie maskovane a teda do nich nevie preniknut dostatok ucinnych latok.

Danone40

Pan RNG. Dakujem za vašu odpoved. Prepačte ža vas tolko otravujem ale som z toho dost zufala. Beriem extrakt z oliv. listiov a samento asi 3 tyzdne a ziaden vysledok. Este by mi mal prist ten NAC. Tak to skombinujem. Pocitujem strašný diskomfort, velmi ma to obmedzuje , som nervozna a podraždena. Rozišla som sa s priatelom, lebo mi lekar vravel ze je to pohlavne prenosna infekcia(ureaplazma), a ja som ineho nemala. Som z toho nestastna a chcem sa vyliecit,velmi ma to obmedzuje. Už som všetko možne vyskušala o čom som sa dočitala. A stale nič.

jojojo55

RNG dakujem
Len jedna chybicka, ako kyseliny a enzymy si mi omylom poslal ten isty link na kyseliny. Ak ta mozem poprosit este tie enzymy dakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk