Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

andrea.vislock

Dobry den, pan RNG. Chcela by som sa Vas spytat na Vas nazor na proteinove prasky vseobecne.
Dakujem velmi pekne

orol

Pozdravujem RNG
idem z iherbu objednavat a tak ta poprosim o radu, co by si mi doporucil na vycistenie upchatych srdcovych ciev (vysoky tlak som uz dost dobre skresal). P.s- nattokinazu som uz bral asi dve-tri balenia niekolko mesiacov, tiez nejaky cas bromelain, pankreatin, B stres, hloh a stale beriem 2x tyzdenne Lecitin. Rozmyslam objednat serapeptazu, resp. nejake ine enzymy, ktore dokazu „rozbit“ nanosy a vycistit cievy bez operacie ... P.s- aké ??? lipazu tiez ? ktoru z iherbu ? staci serapeptoza a lipaza?

RNG

Na mykoplazmy, vcitane ureaplazmy urealiticum odporucam kombinaciu odmaskovacov(NAC 2 c 600 az 1200 mg, serrapeptazu 3 x 120 000 IU) a antimikrobialne, ako extrakt Z olivovych listov(davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg) tiez extrakty ako samento, byrbur, coumanda a banderol, 15 kvapiek z kazdeho dva krat denne.
Samozrejme ako vzdy treba zacat s mensimi davkami a postupne zvysit az na odporucenu davku, cim sa vyhnes moznej uhynovej/herxheimerovej reakcii.

RNG

Jozefe, ovocie by som velmi neobmedzoval, ale zakusky, chlieb a pecivo ano.
Ja neviem co na Slovenskom trhu dnes je, ja zijem v USA a podla citatelov na Slovensku viem,( a teda aj v celej Europe), ze su tam doplnky velmi obmedzene a prilis drahe.Preto ti radim najma dovozove, napr pozri na iherb.com a zlozenia roznych doplnkov na kosti a vitaminov K-2 a D-3, co k tomu potrebujes, lebo nie kazdy doplnok na kosti ma tychto dostatok.
Odporucam pri osteoporoze D-3 davku 5000 IU, a K-2 davku 200 mikrogramov.

Jozefe

Ked to pises isto mas taku skusenost.existuje teda na slovenskom trhu nieco ucinne?co to znamena v spravnom pomere?znamena to že mam obmedzit aj ovocie kedze je tam fruktoza vasl?vedel som že je to vaznejsie.chcem zacat s remineralizaciou co najskor.preto sa zaujimam o slovensky trh.dakujem za odpoved.

RNG

Najprv oprava, preklep, odporucene denne davky boli stanovene v roku 1948, nie v predminulom storoci.

Hrcky vedla chrbtice su zapaly, ktore sa zjavia ked miesna tekutina cez mikropraskliny na stavcoch postupne unika do okolia. Takze mas vazny problem s osteoporozou. Stroncium samotne nestaci, treba dobru zmes na kosti, co obsahuje vsetky potrebne mineraly v spravnom, pomere a vazbach na absorbciu a zabudovanie, plus vitaminy D-3 a K-2 ktore su tak isto na absorbciu a zabudovanie do kosti nevyhnutne.
A zmen stravu na viac zasaditu, tj menej cukrov, skrobovin(biele muky) masa a viac zelenin, cast aj v surovom stave.

Jozefe

Zdravím a prajem šťastný nový rok.Mám otázku.Chcel by som brať doplnky na klby a kosti.(na bolavej chrbtici sa mi robia male hrčky v blizkosti stavcov).Poterbujem si ale vybavit najprv embosovanu kartu a potom objednat z iherb nieco rozumne..zatial neviem co rozmyslal som od DOCTORS BEST stroncium a klasiku MSM glukozamín chondroitin atd skusim to avokado mozno zakombinujem so zazvorovym čajom a spravim domacu huspeninu.kym vsak kartu vybavim je vobec mozne kupit na slovensku nieco poriadne na klby a kosti??..aspon na ten mesiac kym to poriesim a kym to pride.Dik za odpoved

RNG

PF 2014, odporucene denne davky boli stanovene v roky 1848, a su davno astarale, hoci sa ich dosial medicina zatate a spiatocnicky drzi.
Co sa tyka vitaminu B-12, ten sa cez usta absorbuje minimalne, v zaludku sa znici kyselinami az 98% a teda finalna absoerbcia je pod 2%. Zdrojom vitaminu B-12 nie je teda jedlo, ale niektore probiotika ho vyrabaju v crevach pre nas.
Ak ho potrebujes doplonit, lebo ho mas v krvi primalo(malokrvnost, vysoka hladina homocysteinu a podobne), dobry zdroj je sublingualn/pod jazyk minitableta/lozenge, kde sa cez sliznicu absorbuje vacsina rovno do krvi.
Pokial sa ti nenazhromazdi v peceni dostatok, tak trpis na nedostatok vitaminu B-12
Lekari davaju injekcie 10 mg rovno do krvi vom forme cyanocobalamine, ale pod jazyk dostanes ak lepsiu formu, methylcobalamine a to az v davkach 10 mg, takze si mozes vybudpovat spravnu hladinu v pecveni a krvi velmi rychlo, za tyzden , alebo aj menej.
Ja to obcas robim, najma na znizenie skodliveho homocysteinu, ktory napada vsetky vaziva v tele, najma ale zdrsnuje cievy, co vedie k usadeniu nanosov na nich a poskodeni cirkulacie a teda vedie k porazkam a infarktom, tiez k zlyhaniu roznych nedokrvenych organov.
Odporucam to brat obcas aj pri nedostatku energie, lebo aj tam sa vitamin B-12 v davkach ovela vyssich, ako je ta archaicka z roku 1948 zide.
Zatial som nepocul o predavkovani vitaminom B-12 z doplnkov. Zrejme ma telo dobry system, ako prebytocny B-12 pouzit alebo vylucit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk