Otázky na RNG

PF2014

Vedel by si mi odporučiť nejaký podobný výrobok, ale aby bol v silnom zložený a v tých správnych formách, tu na Slovensku asi moc toho nezohnám.

RNG

Nuz na to zlozenie by si ma nenahovoril. Je tam privela anorganickych vodoneroz[pustnych a slabo absorbovatelnych mineralov, ako siran mednaty(modra skalica), selenicitan sodny, niektory chlorid chromu, siran manganu a kyslicnik zinocnaty(zinkova beloba) naviac je tam umely vitamin E, co poznas podla DL miesto D

PF2014

Ahoj RNG, ešte raz by som ťa poprosil o tvoju radu. Dal som si taký záväzok a to trochu začať cvičiť a trochu zlepšiť kondičku, chcel som si kúpiť nadupanejšiu zmes vitamínov, čo si myslíš o tomto zložení?? podľa mňa to nevyzerá tak zle.

www.svetsvalov.sk

RNG

Nanosy na cievach su najma oxidovane tukove a tukovobielkovinne polymery. Ale je tam az 5 % mineralov, pozostatky zapalov, ktore casto znemoznuju dokonale cistenie ciev a ktore sa daju odstranit len chelaciou
Takze okrem lecitinu, co emulzifikuje, lipazy a proteazy co rozkladaju tie nanosy treba pripadne aj chelovat(a v zapati remineralizovat) napr branim EDTA, 1 gram rano a remineralizovanim vecer doplnkom na kosti.
Niekedy sa podari presunut mineraly z makkych vaziv do kosti len branim vitaminov D-3 a K-2. Preto ich tak vrelo odporucam kazdemu doplnat.
Ale co sa tu malo spomina je dovod pre usadeniny, kde lekari v sucasnosti tvrdia, ze je to zalezitost cholesterolov, najma vonkajsieho prijmu tychto z potravin, co je samozrejme loz, kedze az 80% cholesterolov telo samotne vyraba v peceni z prebytocnych cukrov, najma fruktozy.
A aj tak z rozboru nanosov pri pitvach zistili, ze nanosy boli zlozene na 80% z oxidovanych a polymerizovanych znicenych rastlinnych tukov, len 15% boli oxidovane tukovobielkovinne latky(cholesteroly, tj vlastne LDL a LLDL)
a okolo 5% boli mineralove nanosy, bezne nazyvane kalcifikaty, hoci zlozenie ich nie je len z kalcia.
A o com sa viacmenej mlci je hlavny dovod na usadzovanie.
Totiz na hladke neposkodene steny ciev je mala pravdepodobnost permanentnehpo usadenia cohokolvek, ale na cievy zdrsnene homocysteinom sa radove tato pravdepodobnost zvysuje. Takze boj proti vysokym hladinam homocysteinu je tu ovela dolezitejsi a na to treba posilnit telesny proces metylacie, tj zvysit hladinu vitaminov B-6, B-9 a najma B-12 v krvi
No a samozrejme ked su nanosy produktom oxidacie, antiooxidanty by tomu mali samozrejme znacne zabranovat.
Na zapchate cievy krvnymi zrazeninami(tromboza) treba samozrejme fibrinolyticke enzymy, ako serrapaptazu, nattokinazu, lumbrokinazu, pripadne seanol a krill oleje. Kolko z nich brat zavisi podla krvneho testu zrazanlivosti PT, PTT alebo najlepsie INR, tj standardizovany koagulacny test.

orol

Pozdravujem RNG

idem z iherbu objednavat a tak ta poprosim o radu, co by si mi doporucil na vycistenie upchatych srdcovych ciev (vysoky tlak som uz dost dobre skresal). P.s- nattokinazu som uz bral asi dve-tri balenia niekolko mesiacov, tiez nejaky cas bromelain, pankreatin, B stres, hloh a stale beriem 2x tyzdenne Lecitin. Rozmyslam objednat serapeptazu, resp. nejake ine enzymy, ktore dokazu „rozbit nanosy a vycistit cievy bez operacie ... P.s- aké ??? lipazu tiez ? ktoru z iherbu ? staci serapeptoza a lipaza?

RNG

Danone na extrakt olivovych listov odporucam intenzivne davky 3 x 300 mg oleuropeinu, co najdes napr v 3 x 2 kapsule produktu firmy Swansonvitamins.com pod menom
Olive Leaf Extract Super Strength, kde kazda 750 mg kapsula obsahuje 150mg oleuropeinu.
GSE uz vyse roka neobsahuje ziadny povodny patentovany citricidal. jediny vyrobok este obsahujuci quaternialne zluceniny(tj chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych jadierok, kde slabe polyfenoly su chemicky zmenene na zmes velmi ucinnych quaternialnycyh zlucenin)je citricidal profesional, len firmy BioChem research , ostatni maju len vytazok z grapefruitovych semien, co je velmi slaby antimikrobialne.
Serrapaptaza je enzym , proteoliticky, cistiaci a odhlienujuci.
Samento je ucinny vytazok z uncarie tomentosy, odporucena davka 2 x 15 kvapiek. Pouziva sa spolu s coumandou a banderolom, niekedy aj s burburom, podobne 2 x 15 kvapiek z kazcdeho.
Momentalne aj ja bojujem s roznymi mykoplazmami, ktore sa mi rozmohli po tom, ako mi v nemocnici antibiotikami zniocili probioticku crevnu floru a tym im dali zelenu. Dostal som rozne reumaticke bolesti najma do ruk a to tak silne ze pred 2 mesiacmi som v ruke nevedel udrzat ani prazdnu sialku. Po hromade extraktu z olivovych listov, NAC, serrapaptazy a tych styroch vytazkov , co som bral len raz denne 15 kvapi3ek do mojej vody/zmesi na pitie, cpo nosim stale so sebou mi bolesti z ruk prakticky celkom ustupili, tak isto nemam problem s kolenam,i ani bedrovymi klbami. Ale este mam stuhnute svalstvo, tak to beriem dalej, lebo ak to teraz neporazim za par mesiacov budem musiet znova bojovat o pruznost a proti roznym zapalom v tele vyvolamym, tymito vnutrobunecnymi parazitmi. alebo aj inymi, maskovanymi mikrobami, ktorych je coraz viac, ked ich "vyslachtili" neopatrnym pouzivanim antiobiotik nie len pre ludi, ale aj do krmnych zmesi pre dobytok a hydinu.

Danone40

Pan RNG. V prvom rade dakujem za odpoved. Ja som začala užívať samento 10kvap. 2X denne,extrakt oliv. listov 2x denne 500mg.(19% oleurop.) Je to dostatocne mnozstvo? Mam aj GSE- citricidal to som si kupila na vyplach, mam ho aj pit? Citricidal je serrapeptaza??(kolko kvapiek?) Je to postačujuce tato kombinacia vyrobkov aby som sa zbavila ureaplazmy??.Pijem aj čaj Riňosan ktorý obsahuje uncaria tomentosa a phyllanthus niruri L.(1:1).Stretol ste sa uz s priznakom ureaolazmy palenie??, všade o tom čitam ale taketo priznaky zeny nemavaju, som uz z toho zufala. Dakujem za vase rady.