Otázky na RNG

aliceti

Vazeni,na detoxikaciu je najlepsie Aloe Vera,na problemy s klbmi uzivajte Forever Freedom,na srdcovocievne choroby pouzivajte Arctic sea,ktore obsahuje omega3 a omega9,tiez produkt ARGI+,ktory je najlepsi na trhu vôbec a je patentovany.Dalsim vyrobkom,ktory pomoze vasmu srdiecku je CardioHealth.Tieto produkty su cisto prirodne bez chemických latok,ktore vyrovnavaju zvyseny alebo znizeny tlak,roztahuju cievy,aby lepsie prudila krv, vase srdce sa ukludni.Pozrite si stranku www.foreverliving.com pre dalsie info alebo objednanie produktov cez mail: marekjakubo@alice.it alebo 0918090559 . Tieto produkty odporucaju slovensky ako aj zahranicni lekari!!!

andrea.vislock

Dobry den, pan RNG. Chcela by som sa Vas spytat na Vas nazor na proteinove prasky vseobecne.
Dakujem velmi pekne

orol

Pozdravujem RNG
idem z iherbu objednavat a tak ta poprosim o radu, co by si mi doporucil na vycistenie upchatych srdcovych ciev (vysoky tlak som uz dost dobre skresal). P.s- nattokinazu som uz bral asi dve-tri balenia niekolko mesiacov, tiez nejaky cas bromelain, pankreatin, B stres, hloh a stale beriem 2x tyzdenne Lecitin. Rozmyslam objednat serapeptazu, resp. nejake ine enzymy, ktore dokazu „rozbit“ nanosy a vycistit cievy bez operacie ... P.s- aké ??? lipazu tiez ? ktoru z iherbu ? staci serapeptoza a lipaza?

RNG

Na mykoplazmy, vcitane ureaplazmy urealiticum odporucam kombinaciu odmaskovacov(NAC 2 c 600 az 1200 mg, serrapeptazu 3 x 120 000 IU) a antimikrobialne, ako extrakt Z olivovych listov(davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg) tiez extrakty ako samento, byrbur, coumanda a banderol, 15 kvapiek z kazdeho dva krat denne.
Samozrejme ako vzdy treba zacat s mensimi davkami a postupne zvysit az na odporucenu davku, cim sa vyhnes moznej uhynovej/herxheimerovej reakcii.

RNG

Jozefe, ovocie by som velmi neobmedzoval, ale zakusky, chlieb a pecivo ano.
Ja neviem co na Slovenskom trhu dnes je, ja zijem v USA a podla citatelov na Slovensku viem,( a teda aj v celej Europe), ze su tam doplnky velmi obmedzene a prilis drahe.Preto ti radim najma dovozove, napr pozri na iherb.com a zlozenia roznych doplnkov na kosti a vitaminov K-2 a D-3, co k tomu potrebujes, lebo nie kazdy doplnok na kosti ma tychto dostatok.
Odporucam pri osteoporoze D-3 davku 5000 IU, a K-2 davku 200 mikrogramov.

Jozefe

Ked to pises isto mas taku skusenost.existuje teda na slovenskom trhu nieco ucinne?co to znamena v spravnom pomere?znamena to že mam obmedzit aj ovocie kedze je tam fruktoza vasl?vedel som že je to vaznejsie.chcem zacat s remineralizaciou co najskor.preto sa zaujimam o slovensky trh.dakujem za odpoved.

RNG

Najprv oprava, preklep, odporucene denne davky boli stanovene v roku 1948, nie v predminulom storoci.

Hrcky vedla chrbtice su zapaly, ktore sa zjavia ked miesna tekutina cez mikropraskliny na stavcoch postupne unika do okolia. Takze mas vazny problem s osteoporozou. Stroncium samotne nestaci, treba dobru zmes na kosti, co obsahuje vsetky potrebne mineraly v spravnom, pomere a vazbach na absorbciu a zabudovanie, plus vitaminy D-3 a K-2 ktore su tak isto na absorbciu a zabudovanie do kosti nevyhnutne.
A zmen stravu na viac zasaditu, tj menej cukrov, skrobovin(biele muky) masa a viac zelenin, cast aj v surovom stave.