Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Lenka, vsetko v tele sa regeneruje, nieco rychlejsie, nieco menej. Ale odumrete nervy sa nemozu regenerovat, lebo regeneracia sa deje tak, ze sa zive bunky delia. Telo ale casto vytcvori nove nervy, pripadne aj nervove zakoncenia, ake su v sietnici. Necital som o tom sice nic konkretne, ale ked sa mozu v mozgu vytvarat nove neurony, co bolo nedavno dokazane, tak je moznost , ze sa to deje aj v ociach, samozrejme to je len v malej miere, neocakavaj zazraky.
Cievy si treba stale cistit a spruznovat, aby sa zlepsila cirkulacie, lebo len tak je mozna regeneracia

Lenka.a

Ahoj RNG, myslíš, že sa dá sietnica v očiach úplne regenerovať, ak bola napríklad nedostatočne vyživovaná? Sietnica je súčasť nervovej sústavy a nervy pokiaľ viem nemajú regeneračnú schopnosť (aj keď neviem prečo). Ďakujem.

RNG

Terry, doplnky potravin pracuju v kazdom tele rovnako, bez ohladu na vek, akonahle prekrocis kojenecke obdobie
Davky su podla vahy, nie podla veku.

Terry90

RNG u serrapeptazy pisu, ze je az od 25 rokov. To je podla mna prehnane, ale v akych davkach je teda bezpecna pre mladsich ako 18 rokov?

RNG

Ja som diabetik(DM2) dost silny a beriem aj 5 gramov denne bezne, ked na mna lezie virus aj 1 gram za hodinu a viac.Samozrejme v neutralnej nedrazdivej forme esteru C, ktora sa zdrziava aj tak v tele ovela dlhsie, ako kyselina askorbova alebo rozne askorbaty.

Terry90

No asi mas pravdu, v takychto kvapkach toho jodu asi nie je velmi vela. Este som sa chcel opytat len tak pre zaujimavost, mozu diabetici brat vitamin C vo vacsich davkach (ty napr. odporucas 3 gramy denne)?

RNG

Nuz ja neviem kolko jodu tie kvapky obsahuju, ale iste nie dost na cele telo. To je nanajvys miestna pomoc pre oci, ale pre cele telo je to primalo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk