Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nuz samozrerjme ked su antokyanidy ucinna zlozka, tak ked ich mas malo, tak to nie je dostatocne ucinne.
Vseobecne antioxidanty maju rozne antioxidacne schopnosti, takze kazdy musis posudzovat osobitne. naper huperzin A je 200 mikrogamov slusna davka, antokyalidov je 50 miligramov slusna davka, karotenoidy su v desiatkach miligramov , proantokyanidy z hroznovych jadierok dochadzaju v davkach az 300 miligramov, vitamin C je napr 3 gramy + denne v delenych davkach, vitamin E vo forme tokoferolov je 400 az 800 IU, ale vo forme tocotrienolov je az 50 krat tak ucinny, takze aj davka 10 do 50 IU je ovela vacsia.

Terry90

Este mam poslednu otazku, ostrovidky s cucoriedkami na Slovensku obsahuju 1 miligram antokyanov. Na Swansonvitamins som ale videl rozne cucoriedkove extrakty aj so stovkami miligramov. Je to v poriadku a maju nejaky efekt aj tieto ostrovidky alebo ta davka je absolutne bezvyznamna? Dakujem.

RNG

Ak su vypulene oci nasledok poruchy stitnej zlazy, ked sa stitna zlaza da do poriadku, tak aj to by sa malo napravit.

Terry90

Dakujem za odpoved. Daju sa nejakym sposobom vratit do povodneho stavu aj vypukle oci suvisiace so stitnou zlazou?

RNG

Zvacsenu stitnu zlazu lekari s uspechom liecia doplnkom jodu a selenu, v ovela vyssich davkach, nez povodne odporucene denne davky z roku 1948, ktorych sa lekari dosial tak zatate a spiatocnicky drzia aj napriek hromade novych vyskumov, ktore dokazuju jasne, ze tieto tabulky treba v zaklade prepracovat.

Terry90

Ahoj RNG, len by ma zaujimalo, ci sa zvacsena stitna zlaza da nejakym sposobom liecit a postupne dostat do povodneho stavu. Takisto ci je mozne dostat do povodneho stavu vypukle oci. Dakujem.

RNG

ni-ka ja beriem MSM tiez uz velmi dlho, ja si to davam do mojej vody na pitie, tiez asi 2-3 gramy denne. Na zaciatku sa mi telo cistilo(vyrazky napr vo vlasoch) dnes je to uz menej. Ale kedze som uz stary a mam rozne klbove problemy a zapaly sliach(tendonitis, osteoartritis) tak to beriem dalej a asi budem brat este dlhe roky.

redka

jupiiii objednavka z iherb prave dorazila.... objednavala som 9.12.... 11.12. to bolo poslane... 13.12. to bolo na Slovensku!!! potom si vyziadali udaje na colnu kontrolu a dnes to dorucili... cize najdlhsie sa to zdrzalo na tej kontrole.... doplatila som len dan 13 eur... celkova objednavka bola na cca 88 dolacov

ni-ka

beriem ho na klby a tlmi mi aj zapal,pomaha mi aj na vlasy,uzivam 2-3 g denne,uz asi rok a pol...preto sa pytam ci sa mozu take davky brat denne bez prestavky...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk