Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

MSM sa nachadza vsade okolo nas, v roznych jedlach a je sucastou kolobehu siry v prirode. Nevidim dovod, pre co by sa mali v brani MSM robit prestavky, teda ak to potrebujes doplnovat z nejakych dovodov a nestaci ti prisun v normalnej strave.

Zaujimava kuriozita, MSM sa nachadza aj v dazdovej vode, kde je to produkt rozkladu bielkovinnych latok na svete, ale kedze my sa proti dazdu branime , tak MSM nedostavame z dazdovej vody transdermalne.Neviem naozaj, aka je v nej koncentracia, ci to nie je zanedbatelne, ale ako kuriozita to plati.

RNG

Doplnky vseobecne su pripustene na trh az ked ich komisie lekarov na to urcenych prehlasia za uplne neskodne a bezpecne.
Samozrejme na svete neexistuje taka latka, co by niekomu nesposobila problemy, najma vo vyssich davkach nez su lekarmi odporucene. A pod tym nemyslim stare archaicke odporucene denne davky z roku 1948, ktore napriek vyse 100 000 roznych studii lekarov nechcu zatate zmenit, a jediny dovod na to vidim len zistny, tj ze nechcu mat menej pacientov. Je to tragicke a spinave, ale zialbohu svet bezi na peniazoch a nie peknych myslienkach....

redka

fasjn takze mi to nemoze nijak poskodit ano? nerada by som si zo zdravej stitnej zlazy urobila choru... hlavne ma zaujimal ten l tyrosine.. ostatne latky mi prisli ok.. aj B 12 v celkom dobrej forme... nie kyanokobalamin...

RNG

Oba tie doplnky su dobre, ale neodvazili sa do nich pridat dost jodu, ja osobne som za viac jodu po precitani roznych clankov od lekarov, co sa zaoberaju s jodom. Totiz odporucena denna davka je podla nich radove nedostatocna, nie len 50% extra.Na ilustraciu, Japonci dostavaju V PRIEMERE 13.5 MG jodu denne. Takze tych spomenutych 0.225 mg sa mi vidi malo.

redka

dobry vecer!
Chcem sa opytat ci mozem brat tento doplnok aj ked nemam nijake problemy so stitnou zlazou len ako podporu jej fungovania - obsahuje selen jod a ine veci ktore sa mi zdaju dobre... Now Foods, Thyroid Energy, Thyroid Support

RNG

Jojo, probiotika beries spolu s mikrovlakninami,aby sa mohli okamzite rozmnozovat. Jablko je zdroj mikrovlaknin, pektinov, obsahuje okolo 3 gramov pektinov. A probioticky doplnok je len malicka nasada, ktora sa musi na ucinnost rozmnozit najmenej 1000 krat, aby obsadila cele creva. Dobre osadene creva obsahuju az 1 kg probiotik, ktore nam vyrobia kopy roznych zivin, vitaminov, pomozu stravit jedlo a vyrobia az 70% vsetkych protilatok, co telo pouziva na svoju obranu a imunitu

redka

tie probiotika si daj vecer aj s tym jablkom... -odkaz odstránený-

ja som sa uz stretla z nazorom ze probiotika radsej rano, lebo v noci ti potom mozu sposobovat problemy so spankom... ze su take aktivne ci co :D no co ja viem....

jojojo55

RNG, dakujem za reakciu, ale nic som sa z toho nedozvedel. Mnozstva doplnkov si upravim podla seba ale pytal som sa kedy co uzit aby boli ucinky co najlepsie. Napriklad viem ze vecer si treba dat jablko aby sa rozmnozovali v noci mikroby. Lenze kedy si mam dat tie probiotika? Kolko hodin pred spanim? Po jedle? Pred jedlom? A co mikrovlaknina a enzymy?
Takto bola smerovana moja otazka. Dakujem pekne za odpoved

RNG

Miska 76, na Slovensku su doplnky, podobne ako aj inde v Europe prilis drahe a slaby vyber.Preto radim zahranicne internetove obchody, ako iherb.com, Swansonvitamins.com ,Puritan.com a ine Je ich hromada a iherb je asi pre Slovakov momentalne najvyhodnejsi, lebo maju dobry vyber a najlacnejsie postovne na Slovensko.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk