Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Jozefe, mnoho ludi zo Slovenska objednava dnes doplnky zo zahranicia. Iherb je popularny pre to, ze maju dobry vyber, pomerne nizke ceny a najnizsie postovne na Slovensko.
Najdi si cez Google.sk pod rng, nazory.eu tam najdes dokonca aj zlavny kupon pre prvonakupcu.
Najlacnejsie na pouzitie su zivocisne enzymi tj pancreatine, Dobry vyrobok je napr z firmy NOW foods, pancreatine, 4 x 500 mg, kde v kazdej kapsuli je teda ekvivalent 2 gramu pancreatinu. Ja beriem 2 take kapsule s vacsim jedlom

RNG

jojo 55, doplnky sa vseobecne beru podla potreby.A potreba kazdeho individualne je rozna, tj musis vyskusat od najnizsich davok, kolko ti zacne uzitocne zaberat. Samozrejme to zavisi aj od druhu a mnozstva jedla.

miška76

Ďakujem za odpoveď, dá sa to kupiť aj na Slovensku, alebo iba cez iHerb. Vinpocetrine-30 mg, hyperzine 200 mikrogramov,viete mi o tom niečo bližšie napísať. Ďakujem

Jozefe

Prosím ťa z tej stránky iherb sa dá objednať aj na slovensko?ktoré povedal by som univerzálnejšie enzýmy z tejto stránky by si odporučil?

jojojo55

prosím, ako mám dávkovať Psyllium, probiotika, tráviace enzýmy ? v akých časových úsekoch, kedy čo pred jedlom a po jedle? čo na večer? chcem si trochu prečistiť tráviaci trakt...dakujem pekne za radu

RNG

Jozefwem tio ti definitivne bude uzitocne.
Ale travenie je vec kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik.Co chyba treba doplnit.

RNG

Miska, vitamin D-3, az do 10 000 IU, vinpocetrine-30 mg, hyperzine 200 mikrogramov, PAC z hroznovych jadierok(grape seed extract) 200 mg atd. Hodne kokosoveho oleja.

RNG

Zufala, kvapockova infekcia od druhych deti sa usadza najma v prinosnych dutinach,pri dychani, kde sa moze zdrzovat aj mesiace a tam ju treba v prvom rade porazit kvapkamiroztoku citricidalu. Inde hlieny sa odstanuju serrapaptazou, NAC oreganovym olejom a podobne. Pozri viac cez Google.sk pod rng infekcie.
Tam viaceri lekari aj pisu, preco atb nie je casto riesenie, dokonca casto to len zhorsi.

Jozefe

Potrebujem proste zvolit nejakú správnu taktiku.Kludne by som mal záujem o vypracovanie nejakého plánu za finančnú odmenu...v prípade záujmu ma kontaktujte na moj mail joester@szm.sk ďakujem

Jozefe

Mám otázku na užívateľa RNG.Mám dlhú dobu problemy s trávením a asi dva roky problémy s chrbticou.Poslednú dobu ma už bolí celý chrbát a upodozrievam z toho zlé trávenie nakolko chodím na velkú aj tri štyri krát za den, myslím že trávenie je nejaké prirýchle následkom čoho sa mi niečo nevstrebáva alebo tak.Chcel by som nazačiatok vyskúšať detoxikačnú 7 dňovú kúru od AKV(ambulancia klinickej výživy) v kombinácii s protiparazitným balíčkom jukl.počas tej detoxi kúry začať riešiť nejaé laktobacily 5(swiss),enzýmy.po tej kúre ostať na zdravej strave a dalej sa dopovať tými laktobacilmy a enzýmami.myslíte že takáto taktika by bola účinná?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk