Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Miska 76, na Slovensku su doplnky, podobne ako aj inde v Europe prilis drahe a slaby vyber.Preto radim zahranicne internetove obchody, ako iherb.com, Swansonvitamins.com ,Puritan.com a ine Je ich hromada a iherb je asi pre Slovakov momentalne najvyhodnejsi, lebo maju dobry vyber a najlacnejsie postovne na Slovensko.

RNG

Jozefe, mnoho ludi zo Slovenska objednava dnes doplnky zo zahranicia. Iherb je popularny pre to, ze maju dobry vyber, pomerne nizke ceny a najnizsie postovne na Slovensko.
Najdi si cez Google.sk pod rng, nazory.eu tam najdes dokonca aj zlavny kupon pre prvonakupcu.
Najlacnejsie na pouzitie su zivocisne enzymi tj pancreatine, Dobry vyrobok je napr z firmy NOW foods, pancreatine, 4 x 500 mg, kde v kazdej kapsuli je teda ekvivalent 2 gramu pancreatinu. Ja beriem 2 take kapsule s vacsim jedlom

RNG

jojo 55, doplnky sa vseobecne beru podla potreby.A potreba kazdeho individualne je rozna, tj musis vyskusat od najnizsich davok, kolko ti zacne uzitocne zaberat. Samozrejme to zavisi aj od druhu a mnozstva jedla.

miška76

Ďakujem za odpoveď, dá sa to kupiť aj na Slovensku, alebo iba cez iHerb. Vinpocetrine-30 mg, hyperzine 200 mikrogramov,viete mi o tom niečo bližšie napísať. Ďakujem

Jozefe

Prosím ťa z tej stránky iherb sa dá objednať aj na slovensko?ktoré povedal by som univerzálnejšie enzýmy z tejto stránky by si odporučil?

jojojo55

prosím, ako mám dávkovať Psyllium, probiotika, tráviace enzýmy ? v akých časových úsekoch, kedy čo pred jedlom a po jedle? čo na večer? chcem si trochu prečistiť tráviaci trakt...dakujem pekne za radu

RNG

Jozefwem tio ti definitivne bude uzitocne.
Ale travenie je vec kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik.Co chyba treba doplnit.

RNG

Miska, vitamin D-3, az do 10 000 IU, vinpocetrine-30 mg, hyperzine 200 mikrogramov, PAC z hroznovych jadierok(grape seed extract) 200 mg atd. Hodne kokosoveho oleja.

RNG

Zufala, kvapockova infekcia od druhych deti sa usadza najma v prinosnych dutinach,pri dychani, kde sa moze zdrzovat aj mesiace a tam ju treba v prvom rade porazit kvapkamiroztoku citricidalu. Inde hlieny sa odstanuju serrapaptazou, NAC oreganovym olejom a podobne. Pozri viac cez Google.sk pod rng infekcie.
Tam viaceri lekari aj pisu, preco atb nie je casto riesenie, dokonca casto to len zhorsi.

Jozefe

Potrebujem proste zvolit nejakú správnu taktiku.Kludne by som mal záujem o vypracovanie nejakého plánu za finančnú odmenu...v prípade záujmu ma kontaktujte na moj mail joester@szm.sk ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk