Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

ladycat

RNG ku chllorele som natrafila na tento článok: www.akv.sk

najviac ma zaujalo zhrnutie o chllorele a to že: Chlorella je predovšetký šikovný trik tých, ktorí sa tak často vo svojich textoch oháňajú „prírodou“. Nevidím nič „prírodné“ na tom, že ak sa chcem starať o svoje zdravie, mal by som byť odkázaný na produkt, ktorý vyrastie a „stabletkavie“ na druhom konci sveta, aby nakoniec za príliš veľa peňazí odišiel aj zo mňa druhým koncom.

Mne sa zdajú tiež tie produkty dost drahé. Hlavne, ked som našla vela recenzii skor ako bolo ľudom z toho zle resp. nepociťujú za tak vela peňazí az take pozitívne účinky ako očakávali. Je mi tiez nie moc pochuti, ked to pochádza z ďalekých východných krajín....

RNG

Martin, silne pochybujem o odbornosti toho "odbornika", ked povie taku blbost, ze antioxidant moze sposobovat oxidaciu. Ziadne skodlive ucinky aj velmi vysokych davok vitaminu C intravenalne neboli pozorovane a to hovorime o davkach nad 75 gramov denne, ktore sa pouzivaju na uspesne liecenie rakovin, tam kde to dovolia.

RNG

mayusa, to su vsetko pre mna uz stare udaje, zialbohu pre organizovanu medicinu a onkologiu zatial este stale neprijatelne.Pochybujem, ze ich cielom je naozaj vyliecit rakoviny.

Martin.

Ahoj RNG,
známy slovenský odborník na výživu píše v jednej zo svojich kníh, že vitamín C je síce antioxidant, ale vyššie dávky (myslím, že niekoľko gramov denne) spôsobujú oxidáciu v organizme. Nevieš, prečo to píše a môže to byť pravda?

simka111

Chcela by som sa spýtať, či môže mať užívanie pupalky nejaké vedlajšie účinky.... potrebujem upraviť hormony, pleť.... dakujem

mayusa

Ahoj RNG, áno je to drahšie ale pri objednávaní Z iherb som stále používala DHL to deliver aby som mala guarantee že to dôjde a jednak aj rýchlejšie to bolo tak za mi to vyrovná. Z amazon to dôjde taktiež do pár dní. Vybrala som to od NOW lebo píše že je to najsilnejšie Z nájdených a taktiež aj ten pancreatin od NOW dúfam bude V pohode. Už som ho raz kupovala pre family member predtým tak dúfam že budem úspešná. Zatiaľ tie bolesti brucha pretrvávajú:(( bola som na krv tak uvidime za cca 2 weeks.

A ešte mám jednu otázku ako dlho to môžem užívať? Ďakujem;))

RNG

Platnicky sa tvoria v kostnej dreni a ked mas kostnu dren napadnutu plesnami, tak sa ich tvori menej.
Odporucam brat oreganovy olej na to , pripadne aj Candex, co nici plesne a candidy tym, ze im rozpusti bunecne steny.

RNG

Privela zeleza v peceni skodi, ale nie je jednoduche sa ho zbavit. Jednoduchy sposob je davanie krvi-phlebotomia, ale to zaroven dava aj platnicky, zialbohu. Viac okolo toho najdes tu
www.mayoclinic.org, kde odporucaju pit silny caj, s hromadou taninu, ktory spomaluje ukladanie zeleza, alebo prejst na aktivne chelacie a remineralizacie doplnkami mineralov bez zeleza.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk