Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

miška76

Dobrý deň,potrebujem radu, moja mama má 74 rokov a od leta to nie je s ňou dobré. Zabúda čo povedala, opakuje sa, stráca veci. Vždy rozpráva len o smrti.Chcela by som vedieť čo je môžem dávať, zatiaľ berie len ginko. Boli sme na neurológii ale nedali jej len anopirin.Má cukrovku 2.typu

zúfalá mamina

Dobrý deň. P.RNG, píše "zúfalá mamina". Odpovedali ste mi v téme inf.mono.- dve dcérky choré, veľmi slabá imunita. Ja už nevládzem. Tá staršia je po dvoch týždňoch PN (udržiavačka Penbene, boľavé hrdlo, teploty 38,3) dva dni v škole a dnes opäť lekár (hrdlo škaredé, bez teploty, únava, skleslosť a je nešťastná). Lekári, mám pocit iba tápu. aj imunológ. Prosím, nepoznáte niekoho, kto by sa pozrel na ne už konečne profesionálne? Ich choroba je niekde a zatiaľ sa kiečili iba symptómy a podstata sa potláčala a následky prehlbovali. Mám strach, že to organizmus dcéry nezvládne...Je to niekde hlbšie, v (bože trepnem) mitochondriách? Je to zúfalé, keď nikto nevie pomôcť a ja som odsúdená na hľadanie pomoci cez net.Beháme od jedného k druhému. Sme v tom sami. Prosím.

RNG

Vrasky sa tvoria pri nedostatocnom tvoreni kolagenov a nie su len na tvari, ale aj na roznycyh organoch, co nie je len zalezitost krasy ale zdravia.
Preto odporucam brat najmenej 3 gramy vitaminu C, najma ako ester C, a tiez aspon 2 + gramy aminokyselin, najma L cystein ale aj arginin a ornitin.
Teto su potrebne na tvorbu dlhych kolagenovych vlakien, kde kolageny su nosna konstrukcia vsetkych tkaniv.

RNG

Mamado, zasadne musi brat cely zivot zmes mikrovlaknin a obcas si nasadit kvalitne probiotika. Na pomoc traveniu musis sa snazit neriedit si kyseliny s jedlom vodou, ale pit az 2-3 hodiny po jedle. A samozrejme musis brat s kazdym jedlom kvalitne enzymy , v dostatku, lebo pri zapalenom pankrease nemas vylucovanie enzymov v poriadku a telo nedostava spravne latky, takze sa nemoze regenerovat.
Ostatne Mozes brat rozne protizapalove, to, moze pomoct, rozne antimikrobialne, aby si znicila mikroby v pankrease(citricidal, oreganovy olej, kokosovy olej, extrakt z olivovych listov, berberine... ) a odmaskovace ako NAC a serrapeptazu.

Maruska9

Pan RNG, ja by som sa Vas chcela velmi pekne spytat, co odporucate ako prevenciu proti vraskam.. teda nejake podchytenie tohto procesu...
napr. arganovy olej..alebo nieco ucinnejsie.
Velmi pekne dakujem.

mamado

Ahoj RNG, preštudovala som si všetky rady, čo si mi poslal, bolo to 7.12. - chronická pankreatitída.
Prosím ťa, poraď mi čím mám začať ako prvým, lebo neviem sa sama rozhodnúť.
Si skúsený a určite mi dobre poradíš.

Ďakujem moc.

RNG

Kikomorisko, 27, samozrejme bez flouru, ked vobec zubnu pastu pouzivam. Obvykle si len kefujem zuby s vodou, pripadne sodou bikarbonou/draselnou bikarbonou, ale pouzivam kazdodenne aspon raz ustne probiotika/oral probiotics, ktore sa postaraju o to, aby sa mi pre zuby skodlive mikroby v ustach nemnozili.Absolutne sterilizovanie ustnej dutiny a vynatie vsetkych potravinovych zvyskov je nemozne,tak sa treba aspon postarat, aby sa tam mnozili uzitocne mikroby=probioticke a nie nahodne kvasne a hnilobne kultury, pripadne aj ine , vyslovene skodlive/patogenne.

kikimorisko27

Dobry den pan RNG,chcela by som sa opytat aku zubnu pastu preferujete s fluorom alebo bez?
Dakujem za odpoved
S pozravom
Kikimorisko

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk